RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

Her spiller ditt lokale lag i Norway Cup

Her følger en oversikt over de innledende kampene for våre lokale lag. Spillesteder er Ekebergfeltet, Abildsøfeltet, Rustadfeltet, Furusetfeltet, Valle Hovin og Voldsløkka.

PS! Vi tar forbehold om endringer i programmet.
KLASSENE:
11 er fotball

Klasse A: Gutter født etter 1.1.1986
Klasse B: Gutter født etter 1.1.1989
Klasse C: Gutter født etter 1.1.1991
Klasse D: Gutter født etter 1.1.1992
Klasse Q: Jenter født etter 1.1.1986
Klasse R: Jenter født etter 1.1.1989
Klasse S: Jenter født etter 1.1.1991
Klasse T: Jenter født etter 1.1.1992
7er fotball
Klasse E: Gutter født etter 1.1.1989
Klasse F: Gutter født etter 1.1.1991
Klasse H: Gutter født etter 1.1.1993
Klasse I: Gutter født etter 1.1.1994
Klasse U: Jenter født etter 1.1.1989
Klasse V: Jenter født etter 1.1.1991
Klasse X: Jenter født etter 1.1.1993
Klasse Y: Jenter født etter 1.1.1994

BANER:
Ekeberg:
11ér: 1-19
7ér: E2-E19
Abildsø: 11ér: A1-A4
7ér: AE4-AE5
Furuset: 11ér: F1-F5
Rustad: 11ér: R1-R6
Voldsløkka: 11èr: B1-B5
Valle Hovin: 11èr: V1-V3
7ér: VE4-VE6

ABILDSØ IL
Gutter 16 år (Klasse B):

31/07 Abildsø1 - Høyang (R2) 13:05
02/08 Bergsøy COOP - Abildsø 1 (2) 11:10
02/08 Abildsø - Tromsdalen (17) 18:40

Gutter 14 år (Klasse C):
31/07 Electricity - Abildsø (10) 17:05
01/08 Abildsø - Vard Haugesund (10) 08:00
02/08 Abildsø - Kapp/Lena (F1) 09:30

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Røa 2 - Abildsø (A3) 18:00
01/08 Abildsø - Fyllingen (B3) 16:05
02/08 Abildsø - Skrim 2 (8) 08:45

Gutter 12 år (Klasse H):
01/08 Vålerenga 2 - Abildsø (E12) 09:00
01/08 Abildsø - Heming 3 (E12) 15:15
03/08 Hakadal - Abildsø (E11) 09:45
03/08 Abildsø - Husøy & Foyland 2 (E13) 15:15
03/08 Skjold - Abildsø (E4) 17:30
05/08 Årvoll 2 - Abildsø (E9) 09:00
05/08 Abildsø - Holmlia (E7) 12:00

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 Årvoll - Abildsø (E9) 12:45
01/08 Abildsø - Frigg (E5) 13:30
01/08 Teisen - Abildsø (E8) 16:45
03/08 Abildsø - Huk (E2) 13:30
03/08 Huringen 1 - Abildsø (E14) 16:45
04/08 Abildsø - Grei (E7) 13:30

Jenter 12 år (Klasse X):
31/07 Nordstrand - Abildsø (E8) 09:45
01/08 Abildsø - Sterling (E9) 12:00
01/08 Løvenstad - Abildsø (E13) 16:00
02/08 Fagernes - Abildsø (E2) 11:15
03/08 Holmlia 2 - Abildsø (E10) 12:00
03/08 Abildsø - Heming (E5) 19:45
04/08 Abildsø - Huringen (E6) 19:45

ABIDSØ IL 2
Gutter 11 år (Klasse I):

01/08 Holmlia - Abildsø 2 (E5) 12:45
01/08 Abildsø 2 - Vålerenga (E3) 19:45
03/08 Abildsø 2 - NLG (E10) 13:30
03/08 Hønefoss BK 1 - Abildsø 2 (E8) 16:45
05/08 Kolbotn 2 - Abildsø 2 (E10) 11:15
05/08 Abildsø 2 - Hauketo 3 (E3) 15:00

ABILDSØ/MS
Jenter 19 år (Klasse Q):

01/08 Abildsø/MS - Hordabø (12) 13:00
02/08 Teutonia Widen - Abildsø/MS (11) 20:00
03/08 Fjellhamar - Abidlsø/MS (8) 08:00

Jenter 16 år (Klasse R):
31/07 Abildsø/MS - Torridal (5) 11:15
01/08 Nor Norsk - Abildsø/MS (18) 10:15
02/08 Bjørkelangen - Abildsø/MS (A2) 12:05

Jenter 13 år (Klasse T):
01/08 Abildsø/MS - Skaphedin (13) 17:00
02/08 Damsø - Abildsø/MS (A4) 17:00
03/08 Skedsmo - Abildsø/MS (7) 13:00

ABILDSØ/MS 2
Jenter 19 år (Klasse Q):

02/08 Abildsø/MS 2 - HFK/Gol (11) 18:40
03/08 Abildsø/MS 2 - Kurland/TS (3) 08:00
03/08 Grong - Abildsø/MS 2 (R1) 13:00

BJØRNDAL IF
Gutter 19 år (Klasse A):

31/07 Bjørndal - KFUM 2 (V1) 14:00
01/08 Bjørndal - Sv/Hvfoss/Hof (2) 13:00
02/08 Frøya COOP - Bjørndal (F3) 14:10

Gutter 14 år (Klasse C):
31/07 Bjørndal - Lom/Skjåk 2 COOP (17) 10:30
01/08 Bjørndal - Kampala Kids League (19) 15:20
02/08 Gravdal COOP - Bjørndal (R5) 16:15

Gutter 13 år (Klasse D):
01/08 Bjørndal - Spjelkavik COOP (4) 09:30
01/08 Kayofa - Bjørndal (V3) 15:20
02/08 Skedsmo - Bjørndal (4) 08:00

Jenter 13 år (Klasse T):
01/08 Korsvoll - Bjørndal (7) 17:00
02/08 Bjørndal - Tertnes COOP (R6) 17:00
03/08 Bjørndal - Sandnes Ulf (19) 13:00

Jenter 16 år (Klasse U):
31/07 Enebakk (16) - Bjørndal (VE5) 09:45
01/08 Bjørndal - Brattvåg COOP (AE5) 09:45
02/08 Bjørndal - Svelgen TIF COOP (E19) 13:30

BÆKKELAGET SK
Gutter 19 år (Klasse A):

31/07 Lac - Bækkelaget (6) 14:00
01/08 Bækkelaget - Tynset (6) 13:00
02/08 Bækkelaget - Åsane (6) 20:00

Gutter 16 år (Klasse B):
31/07 Samadeh Babes - Bækkelaget
01/08 Bækkelaget - Gulset IF 1 (4) 17:45
02/08 Bækkelaget - KFUM-kam 4 (6) 10:15

Gutter 14 år (Klasse C):
01/08 Bækkelaget - Bjarg 2 COOP (6) 17:45
02/08 Bækkelaget - Elverum (16) 09:30
02/08 Pequeninos - Bækkelaget (5) 17:45

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Bækkelaget - Åsane (6) 16:20
01/08 Askim - Bækkelaget (4) 20:00
02/08 Strømmen - Bækkelaget (5) 13:00

Gutter 12 år (Klasse H):
31/07 Nesøya - Bækkelaget (E4) 10:30
31/07 Bækkelaget - Enebakk COOP (E6) 14:30
02/08 Kløfta - Bækkelaget (E4) 09:00
02/08 Bækkelaget - Lørenskog 2 (E8) 14:30
02/08 Rustad - Bækkelaget (E12) 19:45
04/08 Bækkelaget - Holmen (E4) 10:30
04/08 Husøy & Foyland - Bækkelaget (E8) 15:15

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 Lyn 4 - Bækkelaget (E13) 11:15
31/07 Ullensaker/Kisa - Bækkelaget (E14) 13:30
01/08 Bækkelaget - Løvenstad (E5) 17:30
02/08 Bækkelaget - Vikåsen 1 (E6) 12:45
02/08 Åsane Fotball - Bækkelaget (E3) 13:30
04/08 Hauketo - Bækkelaget (E10) 13:30
04/08 Bækkelaget - Vålerenga 2 (E12) 18:15

Jenter 19 år (Klasse Q):
01/08 Bækkelaget - Radar (4) 13:00
02/08 Rockford United - Bækkelaget (10) 13:00
03/08 Ås - Bækkelaget (6) 13:00

Jenter 16 år (Klasse R):
31/07 Bækkelaget - Donn COOP (6) 12:10
01/08 Bækkelaget - Overhalla 2 (6) 11:10
02/08 Slettaelva/Kvaløysle - Bækkelaget (6) 18:40

Jenter 13 år (Klasse T):
01/08 Hakadal - Bækkelaget (6) 16:05
03/08 Bækkelaget - Kvinesdal (6) 08:00
03/08 Bækkelaget - Grei COOP (4) 13:00

Jenter 14 år (Klasse V):
31/07 Mutscheid - Bækkelaget (E15) 15:15
01/08 Bækkelaget - Hødd (E18) 15:15
02/08 Bækkelaget - Bømlo 7er (E19) 16:00

Jenter 12 år (Klasse X):
01/08 Homlia - Bækkelaget (E13) 12:00
01/08 Bækkelaget - Hasle/Løren (E10) 19:00
03/08 Kløfta - Bækkelaget (E6) 11:15
03/08 Nordstrand 2 - Bækkelaget (E7) 13:30
03/08 Bækkelaget - Fjellhamar (E6) 19:00
04/08 Bækkelaget - Rustad (E11) 12:00

BÆKKELAGET SK 2
Gutter 19 år (Klasse A):

01/08 Skiold - Bækkelaget 2 (6) 14:10
02/08 Sprint/Jeløy - Bækkelaget 2 (A4) 13:00
02/08 Bækkelaget 2 - Clausenengen (3) 18:40

Gutter 16 år (Klasse B):
31/07 Bækkelaget 2 - Giv Akt/Spangereid (4) 13:05
01/08 Cruz Azul - Bækkelaget 2 (6) 12:05
02/08 Fjellhamar - Bækkelaget 2 (4) 13:00

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Hvam COOP - Bækkelaget 2 (6) 10:30
31/07 Bækkelaget 2 - Teie (4) 16:20
02/08 Bækkelaget 2 - Korsvoll COOP (2) 08:45

Gutter 12 år (Klasse H):
01/08 Bækkelaget 2 - Skrim 1 (E7) 09:00
01/08 Austvatn - Bækkelaget 2 (E12) 17:30
03/08 Bækkelaget 2 - Midtre Brandbu (E7) 09:00
03/08 Bækkelaget 2 - Holmestrand 2 COOP (E4) 13:30
03/08 Heggedal 2 - Bækkelaget 2 (E5) 16:45
05/08 Bækkelaget 2 - Bøler (E13) 10:30
05/08 Flint - Bækkelaget 2 (E13) 13:30

Jenter 16 år (Klasse R):
31/07 Bækkelaget 2 - Horten COOP (4) 11:15
01/08 Bækkelaget 2 - Selbjørn (4) 10:15
02/08 Sandnessjøen 1 - Bækkelaget 2 (4) 17:45

Jenter 14 år (Klasse V):
31/07 Bækkelaget 2 - Fagernes COOP (E16) 19:00
01/08 Bækkelaget 2 - Smørås (E15) 16:00
02/08 Nordkjosbotn - Bækkelaget 2 (E18) 18:15

Jenter 12 år (Klasse X):
01/08 Fu/Vo Bækkelaget 2 (E9) 11:15
01/08 Bækkelaget 2 - Rapid/Athene (E8) 19:00
03/08 Gurskøy COOP - Bækkelaget 2 (E2) 11:15
03/08 Bækkelaget 2 - Skied 2 (E12) 16:00
03/08 Ljan - Bækkelaget 2 (E13) 19:00
04/08 Kløfta 2 - Bækkelaget 2 (5) 11:15
04/08 Bækkelaget 2 - Strømmen (E9) 19:00

BÆKKELAGET SK 3
Gutter 19 år (Klasse A):

01/08 Bækkelaget 3 - Bremnes (6) 20:00
02/08 Kvaløysletta - Bækkelaget 3 (6) 13:00
02/08 Bækkelaget 3 - Vindbjart (4) 18:40

Jenter 16 år (Klasse R):
31/07 Bækkelaget 3 - Kongsberg (6) 11:15
01/08 Pallo-Iirot - Bækkelaget 3 (6) 10:15
02/08 Kurland - Bækkelaget 3 (6) 17:45

BØLER IF
Gutter 16 år (Klasse B):

31/07 Lac - Bøler (5) 13:05
01/08 Bøler - Fana 4 (A1) 12:05
02/08 Bøler - Skade COOP (2) 10:15

Gutter 12 år (Klasse H):
01/08 Bøler - Holmestrand 2 COOP (E6) 09:45
01/08 Flint - Bøler (E14) 17:30
03/08 Bøler - Skrim 1 (E6) 09:45
03/08 Austvatn COOP - Bøler (E5) 13:30
03/08 Bøler - Midtre Brandbu (E9) 16:45
05/08 Bækkelaget 2 - Bøler (E13) 10:30
05/08 Bøler - Heggedal 2 (E11) 13:30

BØLER IF 2
Gutter 16 år (Klasse B):

31/07 Bøler 2 - Langesund IF (F2) 15:10
01/08 Bøler 2 - Flaktveit COOP (9) 20:00
02/08 Egge - Bøler 2 (11) 11:10

HAUKETO IF
Gutter 19 år (Klasse A):

31/07 Hauketo - Træff 2 (11) 14:00
01/08 Evergreen F.C - Hauketo (5) 13:00
02/08 Sandviken - Hauketo (10) 14.10

Gutter 16 år (Klasse B):
31/07 Kløfta - Hauketo (20) 12:10
01/08 Hauketo - Overhalla - (V1) 12:05
02/08 Hauketo - Fagernes (11) 13:00

Gutter 14 (klasse C):
31/07 Hauketo - Borre (V3) 09:00
01/08 Youth Education - Hauketo (V3) 08:00
02/08 Sørumsan/Sørum - Hauketo (9) 09:30

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Hauketo - Tofte Fremad COOP (20) 09:00
01/08 Beijing Chaoyang - Hauketo (B2) 15:20
02/08 Nannestad/Åsen - Hauketo (9) 08:00

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 Vålerenga 2 - Hauketo (E14) 11:15
31/07 Løvenstad - Hauketo (E6) 16:45
01/08 Hauketo - Lyn 4 (E4) 17:30
02/08 Hauketo - Ullensaker/Kisa (E3) 12:45
02/08 Vikåsen 1 - Hauketo (E7) 16:45
04/08 Åsane Fotball - Hauketo (E8) 09:00
04/08 Hauketo - Bækkelaget (E10) 13:30

Jenter 16 år (Klasse U):
31/07 Rapid Athene - Hauketo (AE4) 09:00
01/08 Hauketo - Åmdal/Ørsta COOP (E15) 09:00
02/08 Hauketo - Fotlandsvåg/Osterøy (E16) 16:45

HAUKETO IF 2
Gutter 14 år (Klasse C):

31/07 Hauketo 2 - Raufoss (18) 17:05
01/08 Hauketo 2 - Drangedal COOP (20) 08:45
02/08 Øygard - Hauketo 2 (F1) 16:15

Gutter 11 år (Klasse I):
01/08 Birkebein 1 - Hauketo 2 (E9) 10:30
01/08 Hauketo 2 - Grüner (E12) 12:45
01/08 Vålerenga 3 - Hauketo 2 (E14) 16:45
03/08 Hauketo 2 - Skeid (E13) 12:45
03/08 Kløfta - Hauketo 2 (E9) 18:15
05/08 Hauketo 2 - Veitvet (E13) 11:15
05/08 Korsvoll - Hauketo 2 (E11) 14:15

Jenter 16 år (Klasse U):
31/07 Hauketo 2 - Gvarv COOP (VE6) 17:30
01/08 Hauketo 2 - Ny-Krohnborg 7er (E19) 13:30
02/08 Stranda - Hauketo 2 (E15) 12:45

HAUKETO IF 3
Gutter 11 år (Klasse I):

01/08 Hauketo 3 - Kolbotn 2 (E6) 13:30
01/08 Holmlia - Hauketo 3 (E13) 16:45
01/08 Hønefoss BK 1 - Hauketo 3 (E9) 19:45
03/08 Hauketo 3 - Vålerenga (E4) 12:45
05/08 Hauketo 3 - NLG /E14) 10:30
05/08 Abildsø 2 - Hauketo 3 (E3) 15:00

HOLMLIA SK
Gutter 19 år (Klasse A):

31/07 Holmlia - Stabæk (7) 15:10
01/08 Holmlia - Kvam felles (10) 14:10
02/08 Åsane Fotball - Holmlia (V2) 18:40

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Holmlia - Sveio COOP (5) 10:30
01/08 Flora Tallin 2 - Holmlia (A1) 15:20
02/08 Lørenskog - Holmlia (B2) 08:00

Gutter 12år (Klasse H):
01/08 Holmlia - Årvoll 2 (E12) 09:45
01/08 Skjold - Holmlia (E13) 15:15
03/08 Vålerenga 2 - Holmlia (E12) 09:00
03/08 Holmlia - Heming 3 (E12) 15:15
03/08 Hakadal - Holmlia (E14)
05/08 Holmlia - Husøy - Foynland 2 (E8) 09:00
05/08 Abildsø - Holmlia (E7) 12:00

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 Vålerenga - Holmlia (E13) 13:30
01/08 Holmlia - Abildsø 2 (E5) 12:45
01/08 Holmlia - Hauketo 3 (E13) 16:45
01/08 Kolbotn 2 - Holmlia (E2)
03/08 Holmlia - Hønefoss BK 1 (E9) 12:45
05/08 NLG - Holmlia (E4) 15:00

Jenter 14 år (Klasse S):
31/07 Ullensaker/Kisa - Holmlia (4) 18:00
01/08 Holmlia - Tromsø J 91 (F2) 17:55
02/08 Holmlia - Solid COOP (6) 16:15

Jenter 12 år (Klasse X):
01/08 Holmlia - Bækkelaget (E13) 12:00
03/08 Hasle-Løren - Holmlia (E2) 12:00
03/08 Fjellhamar - Holmlia (E8) 16:00
03/08 Holmlia- Kløfta (E8) 19:00
04/08 Holmlia - Nordstrand 2 (E9) 12:00
04/08 Rustad - Holmlia (E10) 19:00

HOLMLIA SK 2
Gutter 12 år (Klasse H):

01/08 Holmlia 2 - Svelvik 1 (E3) 09:00
01/08 Ullern - Holmlia 2 (E5) 14:30
01/08 Hasle/Løren - Holmlia 2 (E9) 17:30
03/08 Holmlia 2 - Grüner 2 (E3) 09:00
03/08 Holmlia 2 - Gjerpen 1 (E5) 14:30
05/08 Holmlia 2 - Oppsal (E7) 09:45
05/08 Stag 2 - Holmlia 2 (E9) 12:45

Gutter 11 år (Klasse I):
01/08 Holmlia 2 - Grüner 2 (E8) 12:45
01/08 Ljan - Holmlia 2 (E7) 16:00
01/08 Gjerpen 1 - Holmlia 2 (E11) 18:15
03/08 Holmlia 2 - Heming 2 (E11) 12:00
03/08 Kurland - Holmlia 2 (E2) 18:15
05/08 Holmlia 2 - Grei 2 (E4) 11:15
05/08 Korsvoll 2 - Holmlia 2 (E3) 14:15

Jenter 12 år (Klasse X):
31/07 Nordstrand - Holmlia 2 (E14) 16:45
01/08 Holmlia 2 - Fagernes (E5) 12:00
01/08 Heming - Holmlia 2 (E14) 16:00
01/08 Sterling - Holmlia 2 (E8) 19:45
02/08 Huringen - Holmlia 2 (E10) 16:00
03/08 Holmlia - Abildsø (E10) 12:00
04/08 Holmlia 2 - Løvenstad (E6) 12:00

HOLMLIA SK 3
Gutter 12 år (Klasse H):

01/08 Holmlia 3 - Korsvoll (E2) 09:00
01/08 Flint 3 - Holmlia 3 (E4) 15:15
03/08 Manglerud Star - Holmlia 3 (E14) 10:30
03/08 Holmlia 3 - Lyn (E3) 15:15
03/05 Kløfta 3 - Holmlia 3 (E9) 17:30
05/08 Holmlia 3 - Sand COOP (E4) 09:45
05/08 Vollen - Holmlia 3 (E3) 12:45

KFUM/OSLO
Gutter 19 år (Klasse A):

31/07 Lillestrøm 2 - KFUM (13) 15:10
01/08 KFUM- Nest-S/N.Fjell COOP (7) 14:10
02/08 KFUM - Fana (B2) 14:10

Gutter 16 år (Klasse):
31/07 KFUM - Heddal* (B3) 14:00
02/08 Rennebu COOP - KFUM (B2) 10:15
02/08 KFUM - Øygard 2 (12) 17:45

Gutter 14 år (Klasse C):
31/07 KFUM - Gjøvik/Lyn 2 (4) 09:45
01/08 KFUM - Sveio COOP (18) 08:45
02/08 Hunstad Coop - KFUM (B2) 15:30

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Tbilisi - KFUM (V2) 15:10
01/08 KFUM - Nest-Sotra COOP (9) 09:30
02/08 KFUM - Brane/Brandval COOP (R5) 08:00

Gutter 12 år (Klasse H):
31/07 KFUM - Skrautvål (E13) 09:00
31/07 Bærum - KFUM (E13)14:30
02/08 KFUM - Haugerud (E13) 09:45
02/08 KFUM - Fjellhamar (E14) 14:30
02/08 Skedsmo - KFUM (E6) 17:30
04/08 KFUM - Sprint/Jeløy blå (E13) 09:00
04/08 Sigdal/N.Sigdal COOP - KFUM (E2) 14:30

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 KFUM - Nordstrand 2 (E5)
31/07 KFUM - Huk 2 (E11) 16:00
31/07 Lyn 3 - KFUM (E7) 18:15
02/08 KFUM - Tønsberg FK (E2) 12:00
02/08 Lørenskog - KFUM (E4) 18:15
04/08 KFUM - Moss gul (E2) 12:45
04/08 Korsvoll 3 - KFUM (E14) 18:15

Jenter 16 år (Klasse R):
31/07 Korsvoll 3 - KFUM (18) 13:05
01/08 KFUM - Skjoldar (B5) 10:15
02/08 KFUM- Øystre Slidre/Rogne (A1) 18:40

Jenter 14 år (Klasse S):
31/07 Beijing J. R - KFUM (19) 18:00
01/08 KFUM - Langesund IF (B4) 18:40
02/08 KFUM - Raufoss (2) 16:15

Jenter 13 år (Klasse T):
01/08 Kurland - KFUM (16) 17:00
02/08 KFUM- Ørn-Horten COOP (17) 17:00
03/08 KFUM- Høvik COOP (11) 13:00

Jenter 16 år (Klasse U):
31/07 KFUM - Austmarka 7er (E18) 09:45
01/08 KFUM Sandane COOP (VE5) 09:45
02/08 Harøy COOP - KFUM (E18) 19:00

Jenter 11 år (Klasse Y):
31/07 KFUM - Nordstrand (E3) 11:15
31/07 Vålerenga - KFUM (E14)
02/08 KFUM - Vollen (E4) 11:15
02/08 Heming - KFUM (E5) 16:00
02/08 KFUM - Oppsal 2 (E2) 19:00
04/08 KFUM - Bærum Verk (E3) 11:15
04/08 Frogner - KFUM (E5) 16:00

KFUM/OSLO 2
Gutter 19 år (Klasse A):

31/07 Bjørndal - KFUM 2 (V1) 14:00
01/08 KFUM 2 - Frøya COOP (3) 13:00
02/08 KFUM 2 - Sv/Hvfoss/Hof (11) 14:10

Gutter 16 år (Klasse B):
31/7 Køln - KFUM 2 (B4) 13:05
01/08 KFUM 2 - Randaberg (R5) 12:05
02/08 KFUM 2 - NLG (16) 13:00

Gutter 14 år (Klasse C):
31/07 Soon/Hølen - KFUM 2 (13) 10:30
01/08 KFUM 2 - V/K/F 2 (B2) 08:45
02/08 KFUM 2 - Fana (4) 15:30

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 KFUM 2 - Vestnes Varfjell (V3) 18:00
01/08 Fjellhamar - KFUM 2 (11) 16:05
02/08 Fossum - KFUM 2 (13) 08:45

Gutter 12 år (Klasse H):
31/07 KFUM 2 - Ulnes (E6) 09:00
31/07 Høybråten/Stovner - KFUM 2 (E10) 17:30
02/08 KFUM 2 - Langhus (E6) 09:00
02/08 Vålerenga - KFUM 2 (E11) 13:30
04/08 KFUM 2 - Hilstad (E6) 09:00
04/08 Fjellhamar 3 - KFUM 2 (E2) 17:30
04/08 KFUM 2 - Heming (E4) 19:45

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 Søndre Høland - KFUM 2 (E7) 09:45
31/07 KFUM 2 - Heming 3 (E12) 12:00
02/08 KFUM 2 - Ullensaker/Kisa 2 (E6) 12:00
02/08 Ørje - KFUM 2 (E8) 18:15
04/08 KFUM 2 - Hasle/Løren (E9) 12:45
04/08 Skeid 4 - KFUM 2 (E2) 18:15

KFUM/OSLO 3
Gutter 16 år (Klasse B):

31/07 KFUM 3 - Gol/Nesbyen (A3) 15:30
01/08 KFUM 3 - Njardar/Tysnes (R5)11:10
02/08 Kolvereid - KFUM 3 (F4) 11:10

Gutter 14 år (Klasse C):
31/07 KFUM 3 - Haugsbygd COOP (10) 09:00
01/08 Kampala Excellence - KFUM 3 (10) 08:00
02/08 Lørenskog - KFUM 3 (R5) 09:30

Gutter 12 år (Klasse H):
31/07 KFUM 3 - Hosle (E12) 09:00
31/07 Førland10/12 - KFUM 3 (E12) 15:15
02/08 Bøn COOP - KFUM 3 (E12) 09:00
02/08 KFUM 3 - Lørenskog (E12) 15:15
02/08 Sprint/Jeløy - KFUM 3 (E14) 17:30
04/08 KFUM 3 - Ljan (E12) 09:00
04/08 Skeid 3 - KFUM 3 (E12) 15:15

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 KFUM 3 - Heming (E6) 12:00
31/07 Skedsmo - KFUM 3 (E4) 16:45
31/07 Drammens - KFUM 3 (E10) 18:15
02/08 KFUM 3 - Ullensaker/Kisa 3 (E8) 12:00
02/08 DFI Sogsti - KFUM 3 (E9) 18:15
04/08 KFUM 3 - Nordstrand 3 (E4) 12:45
04/08 Lyn 2 - KFUM 3 (E11) 18:15

KFUM/OSLO 4
Gutter 16 år (Klasse B):

31/07 KFUM 4 - Gulset 1 (R1) 13:05
01/08 Sammadeh Babes - KFUM 4 (B2) 12:05
02/08 Bækkelaget - KFUM 4 (6) 10:15

Gutter 12 år (Klasse H):
31/07 Soon hvit - KFUM 4 (E10) 09:00
31/07 KFUM- Gladlekene (E10) 15:15
02/08 Herd-Åse 1 - KFUM 4 (E11) 09:00
02/08 Holter COOP - KFUM 4 (E11) 15:15
02/08 KFUM 4 - Løvenstad (E12) 17:30
04/08 Lørenskog 3 - KFUM 4 (E10) 10:30
04/08 KFUM 4 - Ullensaker/Kisa (E11) 15:15

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 KFUM 4 - Ellingsrud (E4) 12:45
31/07 Nordstrand 4 - KFUM 4 (E10) 16:45
31/07 KFUM 4 - Haugerud (E5) 19:00
02/08 KFUM 4 - Heidal (E9) 12:45
02/08 Hakadal - KFUM 4 (E2) 12:45
04/08 Røa 2 - KFUM 4 (E9) 10:30
04/08 KFUM 4 - Fjellhamar (E8) 13:30


KFUM/OSLO 5
Gutter 12 år (Klasse H):

31/07 KFUM 5 - Grüner (E5) 09:45
31/07 Frigg 2 - KFUM 5 (E8) 14:30
02/08 KFUM 5 - Fagerstrand (E8) 09:45
02/08 KFUM 5 - Åsane (E9) 14:30
04/08 Ytre Rælingen - KFUM 5 (E7) 09:00
04/08 KFUM 5 - Fjellhamar (E7) 16:00
04/08 Kolbotn - KFUM 5 (E12) 19:45

KLEMETSRUD IL
Gutter 14 år (Klasse C):

31/07 Klemetsrud - Flisa (18) 11:15
01/08 Klemetsrud - Hvittingfoss COOP (2) 17:45
02/08 Kopervik COOP - Klemetsrud (B4) 16:15

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Klemetsrud - Hønefoss BK (F4) 18:00
01/08 Kurland - Klemetsrud (V2) 16:05
02/08 Skeid 3 - Klemetsrud (6) 08:45

Gutter 14 år (Klasse F):
31/07 Gaza Peace - Klemetsrud (E18) 10:30
01/08 Klemetsrud - Hasundgot 2 COOP (E18)
02/08 Klemetsrud - Skavøypoll (VE6) 14:30

Jenter 14 år (Klasse V):
31/07 Rygge - Klemetsrud (E15) 12:45
01/08 Klemetsrud - Hansundgot COOP (VE5) 19:00
02/08 Klemetsrud - Sogndal 2 (E16) 17:30

KLEMETSRUD IL 2
Gutter 14 år (Klasse C):

31/07 Diambars - Klemetsrud 2 (11) 17:05
01/08 Klemetsrud 2 - Vard Haugesund 2 (12) 09:30
02/08 Klemetsrud 2 - Bagn (A4) 09:30

LAMBERTSETER IF
Gutter 16 år (Klasse B):

31/07 Skeid 3 - Lambertseter (A1) 09:45
01/08 Esbjerg Nordvest - Lambertseter (8) 12:05
02/08 Sprint/Jeløy - Lambertseter (19) 13:00

Gutter 14 år (Klasse C):
31/07 Torp COOP - Lambertseter (13) 16:20
01/08 Lambertseter - Eid 1 (14) 15:20
02/08 Lambertseter - Skarphedin (6) 15:30

Gutter 12 år (Klasse H):
31/07 Bjerke - Lambertseter COOP (E3) 09:00
31/07 Lambertseter COOP - Kurland (E4) 15:15
02/08 Ullensaker/Kisa 2 - Lambertseter COOP (E2) 09:45
02/08 Lambertseter COOP - Stag (E6) 15:15
02/08 Malmafjorden - Lambertseter COOP (E2) 19:45
04/08 Sagene - Lambertseter COOP (E3) 09:45
04/08 Lambertseter COOP - Holmen 2 (E5) 15:15

Gutter 11 år (Klasse I):
01/08 Lambertseter - Årvoll 2 (E2) 12:00
01/08 Lambertseter - Rommen (E6) 16:00
01/08 Ellingsrud 2 - Lambertseter (E3) 18:15
03/08 Lambertseter - Soknedalen 1 - Trukk (E6) 12:00
03/08 Skeid 2 - Lambertseter (E8) 18:15
05/08 Lambertseter - Åsen (E12) 10:30
05/08 Korsvoll 4 - Lambertseter (E9) 13:30


LAMBERTSETER IF 2
Gutter 11 år (Klasse I):

31/07 Lyn - Lambertseter 2 (E7) 10:30
31/07 Lambertseter 2 - Oppsal (E10) 13:30
31/07 Lillestrøm - Lambertseter 2 (E2) 17:30
02/08 Lambertseter 2 - Høybråten/Stovner (E8) 12:45
02/08 Birkebein 2 - Lambertseter 2 (E8) 16:45
04/08 Lille Tøyen - Lambertseter 2 (E12) 13:30
04/08 Lambertseter 2 - Skeid 3 (E7) 16:45

LJAN IF
Gutter 12 ÅR (Klasse H):

31/07 Lørenskog - Ljan (E11) 09:45
31/07 Ljan - Sprint/Jeløy gul (E12) 14:30
02/08 Førland 10/12 - Ljan (E12) 15:15
02/08 Skeid 3 - Ljan (E13) 15:15
02/08 Ljan - Hosle (E3) 17:30
04/08 KFUM 3 - Ljan (E12) 09:00
04/08 Ljan - Bøn COOP (E13) 14:30

Gutter 11år (Klasse I):
01/08 Ljan - Korsvoll 2 (E6) 12:45
01/08 Ljan - Holmlia 2 (E7) 16:00
01/08 Grüner 2 - Ljan (E8) 18:15
03/08 Ljan - Gjerpen (E2) 12:00
03/08 Heming 2 - Ljan (E5) 18:15
05/08 Ljan - Kurland (E3) 11:15
05/08 Grei 2 - Ljan (E4) 14:15

Jenter 14 år (Klasse V):
31/07 Ljan - Nordbygda COOP (AE5)
01/08 Ljan - Sandane TIL COOP (VE6) 19:00
02/08 Guard COOP - Ljan (E19) 17:30

Jenter 12 år (Klasse X):
01/08 Strømmen - Ljan (E7) 11:15
01/08 Ljan - Fu/Vo (E7) 19:00
03/08 Rapid/Athene - Ljan (E9) 11:15
03/08 Gurskøy COOP - Ljan (E13) 16:00
03/08 Ljan - Bækkelaget 2 (E13) 19:00
04/08 Skeid 2 - Ljan (E12) 11:15
04/08 Ljan - Kløfta 2 (E7) 19:00

LJAN IF 2
Jenter 14 år (Klasse V):

31/07 Ljan 2 - Hvittinfoss/Hof/Sva (E19) 16:00
01/08 Ljan 2 - Havdur COOP (E19)
02/08 Oksfjord/Straumfjord - Ljan 2 (VE5)18:15


MANGLERUD STAR FOTBALL IL
Gutter 16 år (Klasse B):

31/07 Manglerud Star - Gneist 2 (13) 13:05
01/08 Søya/T/Kvass/U - Manglerud Star (13) 12:05
02/08 Score - Manglerud Star (R3) 10:15

Gutter 14 år (Klasse C):
31/07 Manglerud Star - Ottestad IL COOP (17)
01/08 Manglerud Star Bremnes (19) 17:15
02/08 Molde 1 - Manglerud Star (R 3) 16:15

Gutter 12 år (Klasse H):
01/08 Manglerud Star - Vollen (E14)
01/08 Korsvoll - Manglerud Star (E3) 14:30
03/08 Manglerud Star - Holmlia 3 (E14) 10:30
03/08 Manglerud Star - Flint 3 (E2)
03/08 Lyn - Manglerud Star (E10) 19:45
05/08 Manglerud Star - Kløfta 3 (E3) 09:45
05/08 Sand COOP - Manglerud Star (E4) 12:45

Jenter 12 år (Klasse X):
01/08 Nedre Sigdal/Sigdals - Manglerud Star (E11) 19:00
01/08 Skeid - Manglerud Star (E4) 11:15
03/08 Lørenskog - Manglerud Star (E5) 16:00
03/08 Manglerud Star - Sand COOP (E9) 19:00
04/08 Manglerud Star - Rustad 2 (E12)
04/08 Ellingsrud - Manglerud Star (E13) 19:00

NORDSTRAND IF
Gutter 16 år (Klasse B):

01/08 Nordstrand - Kolstad (VE):
02/08 Nordstrand - Åsane 1 (V1) 13:00
02/08 Sprint/Jeløy - Nordstrand (13) 17:45

Gutter 14 år (Klasse C):
31/07 Nordstrand - Urædd COOP (10) 16:20
01/08 Zeljeznicar - Nordstrand (10) 15:20
02/08 Vålerenga 3 - Nordstrand (B5) 09:30

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Nordstrand - Gol Coop (11) 09:00
01/08 Minerul Balan - Nordstrand (13) 09:30
02/08 Haga - Nordstrand (4) 08:00

Gutter 16 år (Klasse E):
31/07 Nordstrand - Havørn Coop (E18) 12:00
01/08 Nordstrand - Høyang (E17) 15:15
02/08 Stordal COOP - Nordstrand (VE5) 09:00

Gutter 12 år (Klasse H):
31/07 Lillestrøm - Nordstrand (E14) 09:45
31/07 Nordstrand - Ullensaker/Kisa 3 (E2) 15:15
02/08 Sprint/jeløy rød - Nordstrand (E14) 09:00
02/08 Nordstrand - Årvoll (E4) 15:15
02/08 Elnevågen/O 1 - Nordstrand (E12) 16:45
04/08 Lille Tøyen - Nordstrand (E2) 09:00
04/08 Nordstrand - Lyn 2 (E3)

Gutter 11 år (Klasse I):
01/08 Nordstrand - Røa (E7) 12:45
01/08 Nordstrand - Bærum (E6) 16:45
01/08 Kolbotn - Nordstrand (E10) 18:15
03/08 Nordstrand - Njøndalen Ørner (E2) 12:45
03/08 Snarøen - Nordstrand (E11) 18:15
05/08 Nordstrand - Rælingen (E8) 11:15
05/08 Rustad - Nordstrand (E7) 14:15

Jenter 14 år (Klasse S):
31/07 Nordstrand - Rjukan COOP (17) 18:00
01/08 Arnäs - Nordstrand (B1) 18:50
02/08 DFI 1 - Nordstrand (E17) 16:15

Jenter 13 år (Klasse T):
01/08 Nordstrand - Rosendal (11) 17:00
02/08 Lørenskog - Nordstrand (11) 08:45
02/08 Skovlunde - Nordstrand (A2) 17:00

Jenter 16 år (Klasse U):
31/07 Rødenes - Nordstrand (E15) 09:00
01/08 Nordstrand - Stordal COOP (AE5) 09:00
02/08 Nordstrand - Egersund 1 (VE6) 16:45

Jenter 12 år (Klasse X):
31/07 Nordstrand - Løvenstad (E8) 09:45
31/07 Nordstrand - Abildsø (E4) 12:00
31/07 Nordstrand - Holmlia 2 (E14) 16:45
01/08 Nordstrand - Fagernes (E11) 13:30
02/08 Sterling - Nordstrand (E8) 09:45
03/08 Huringen - Nordstrand /E3) 14:30
04/08 Heming - Nordstrand (E2) 19:45

Jenter 11 år (Klasse Y):
31/07 KFUM - Nordstrand (E3) 11:15
31/07 Nordstrand - Frogner (E8) 16:00
02/08 Bærums Verk - Nordstrand (E12) 11:15
02/08 Vålerenga - Nordstrand (E14) 16:00
02/08 Nordstrand - Vollen (E6) 19:00
04/08 Heming - Nordstrand (E13) 11:15
04/08 Nordstrand - Oppsal 2 (E6) 16:00

NORDSTRAND IF 2
Gutter 16 år (Klasse B):

31/07 Nordstrand 2 - Masfjord (11) 13:05
01/08 Mathare UTD - Nordstrand 2 (11) 12:05
02/08 Rygge COOP - Nordstrand 2 (8) 10:15

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Nordstrand 2 - Eik-Tønsberg (A4) 18:00
01/08 Kløfta COOP - Nordstrand 2 (5) 16:05
02/08 Frisk-Asker COOP - Nordstrand 2 (15) 08:45

Gutter 12 år (Klasse H):
01/08 Nordstrand 2 - Kolbotn (E11) 09:00
01/08 Oksfjord/Straumfjord - Nordstrand 2 (E11) 15:15
03/08 Skeid - Nordstrand 2 (E10) 10:30
03/08 Nordstrand 2 - Heming 2 (E10) 15:15
03/08 Lillestrøm 2 - Nordstrand 2 (E10) 15:15
05/08 Furuset - Nordstrand 2 (E3) 09:00
05/08 Nordstrand 2 - Hønefoss BK 1 (E4) 12:00

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 KFUM - Nordstrand 2 (E5) 12:00
31/07 Moss gul - Nordstrand 2 (E10) 16:00
31/07 Nordstrand 2 - Lørenskog (E4) 18:15
02/08 Nordstrand 2 - Korsvoll 3 (E13) 12:00
02/08 Tønsberg FK - Nordstrand 2 (E11) 18:15
04/08 Lyn 3 - Nordstrand 2 (E5) 12:45
02/08 Nordstrand 2 - Huk 2 (E6) 12:45

Jenter 12 år (Klasse X):
01/08 Kløfta - Nordstrand 2 (E11) 11:15
01/08 Nordstrand 2 - Fjellhamar (E7) 16:45
03/08 Nordstrand 2 - Bækkelaget (E7) 13:30
03/08 Rustad - Nordstrand 2 (13) 16:45
04/08 Holmlia - Nordstrand 2 (E9) 12:00
04/08 Nordstrand 2 - Hasle/Løren (E9) 18:15

NORDSTRAND IF 3
Gutter 12 år (Klasse H):

01/08 Nordstrand 3 - Stange COOP (E4) 09:00
01/08 Vollen 2 - Nordstrand 3 (E7) 15:15
03/08 Nordstrand 3 - Røa (E4) 09:00
03/08 Nordstrand 3 - Frigg (E11) 13:30
03/08 Ellingsrud 2 - Nordstrand 3 ((E7) 15:15
05/08 Nordstrand 3 - Flint 2 (E11) 09:45
05/08 Oppsal 2 - Nordstrand 3 (E11) 12:45

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 Ullensaker/Kisa 3 - Nordstrand 3 (E3) 12:00
31/07 Drammens - Nordstrand 3 (E5) 16:45
31/07 Nordstrand 3 - DFI Sogsti (E5) 18:15
02/08 Lyn 2 - Nordstrand 3 (E12) 12:00
02/08 Nordstrand 3 - Heming (E13) 18:15
04/08 KFUM 3 - Nordstrand 3 (E4) 18:15
04/08 Nordstrand 3 - Skedsmo (E10) 18:15

NORDSTRAND IF 4
Gutter 11 år (Klasse I):

31/07 Haugerud - Nordstrand 4 (E6) 12:45
31/07 Nordstrand 4 - KFUM 4 (E10) 16:45
31/07 Hakadal - Nordstrand 4 (E4) 19:00
02/08 Nordstrand 4 - Fjellhamar (E2) 12:45
02/08 Røa 2 - Nordstrand 4 (E14) 16:45
04/08 Heidal - Nordstrand 4 (E8) 10:30
04/08 Nordstrand 4 - Ellingsrud (E2)

OPPSAL IF
Gutter 19 år (Klasse A):

31/07 Ørlan/Fossen COOP - Oppsal (R3) 14:00
01/08 Oppsal - Tynset 2 (9) 13:00
02/08 Oppsal - Torridal (15) 14:10

Gutter 16 år (Klasse B):
31/07 Oppsal - Birkebeineren (B1) 15:10
01/08 Oppsal - Rosendal (2) 20:00
02/08 Steinkjer - Oppsal (14) 11:10

Gutter 14 år (Klasse C):
31/07 Skjetten - Oppsal (13) 18:45
01/08 Oppsal - Herd (14) 17:45
02/08 Oppsal - Lura (F3) 15:30

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Oppsal - Brandbu (2) 09:00
01/08 Nästets - Oppsal (V2) 15:20
02/08 Kråkerøy hvit - Oppsal (19) 08:00

Gutter 14 år (Klasse F):
31/07 Mutscheid 1 - Oppsal (E16) 10:30
01/08 Oppsal - Tjørvåg (E16) 11:15
02/08 Oppsal - Eidanger/Langangen (AE5) 15:15

Gutter 12 år (Klasse H):
01/08 Oppsal - Gjerpen 1 (E2) 09:45
01/08 Stag 2 - Oppsal (E6) 14:30
01/08 Oppsal - Grüner 2 (E11) 19:45
03/08 Oppsal - Svelvik 1 (E2) 10:30
03/08 Ullern - Oppsal (E6) 14:30
03/08 Holmlia 2 - Oppsal (E7) 09:45
05/08 Oppsal - Hasle/Løren (E7) 12:45

Gutter 11 år (Klasse I):
31/07 Oppsal - Høybråten/Stovner (E8) 10:30
31/07 Lambertseter 2 - Oppsal (E10)
31/07 Oppsal - Lille Tøyen (E3) 17:30
02/08 Skeid 3 - Oppsal (E13) 12:45
02/08 Oppsal -Lyn /E4) 16:45
04/08 Oppsal - Birkebein 2 (E14) 13:30
04/08 Lillestrøm - Oppsal (E6) 16:45

Jenter 14 år Klasse S):
31/07 Oppsal - Team Åsmarka (2) 17:05
01/08 Oppsal - Snøgg Fotball (12) 18:50
02/08 Lura - Oppsal (12) 17:00

Jenter 14 år (Klasse V):
31/07 Haddal - Oppsal (E17) 18:15
01/08 Veblungsnes - Oppsal (AE5) 18:15
02/08 Oppsal - Sogndal (VE4) 12:45

Jenter 11 år (Klasse Y):
31/07 Oppsal - Hasle/Løren (E8) 11:15
31/07 Lyn - Oppsal (E5) 16:00
02/08 Oppsal - Heming 2 (E9) 11:15
02/08 Oppsal - Brandval (E9) 16:00
02/08 Kløfta - Oppsal (E14) 19:00
04/08 Oppsal - Lørenskog (E8) 11:15
04/08 Korsvoll - Oppsal (E13) 16:00

OPPSAL IF 2
Gutter 13 år (Klasse D):

31/07 Oppsal 2 - Havørn COOP (R4) 18:00
01/08 Røa - Oppsal 2 (B2) 16:05
02/08 Kråkstad - Oppsal 2 (A1) 08:45

Gutter 12 år (Klasse H):
01/08 Oppsal 2 - Flint 2 (E3) 10:30
01/08 Stange COOP - Oppsal 2 (E8) 14:30
03/08 Oppsal 2 - Vollen 2 (E3) 10:30
03/08 Røa - Oppsal 2 (E8) 14:30
03/08 Oppsal 2 - Ellingsrud 2 (E10) 16:45
05/08 Frigg - Oppsal 2 (E12) 09:45
05/08 Oppsal 2 - Nordstrand 3 (E11)

Jenter 11 år (Klasse Y):
31/07 Oppsal 2 - Vålerenga (E6) 11:15
31/07 Vollen - Oppsal 2 (E3) 16:00
02/08 Oppsal 2 - Heming (E10) 11:15
02/08 Oppsal 2 - Bærums Verk (E11) 16:00
02/08 KFUM - Oppsal 2 (E2) 19:00
04/08 Oppsal 2 - Frogner (E10) 11:15
04/08 Nordstrand - Oppsal 2 (E6) 16:00

OSLO ØST FK
Gutter 19 år (Klasse A):

01/08 Oslo Øst - HFK/Gol/Nesbyen (R2) 14:10
02/08 Molde/Træff 2 - Oslo Øst (F1) 14:10
02/08 Oslo Øst - Fossum (5) 18:40


RUSTAD IL
Gutter 19 år (Klasse A):

31/07 Skeid - Rustad (4) 15:10
01/08 Rustad - Fyllingen (B4) 14:10
02/08 Rustad - Liungen (V1) 14:10

Gutter 14 år (Klasse C):
31/07 Vaalserquartier - Rustad (10) 09:45
01/08 Rustad - Farsund 2 (10) 12:05
02/08 Rustad - Gjøvik/Lyn (B3) 09:30

Gutter 13 år (Klasse D):
31/07 Rustad - Norderhoc COOP (F1) 18:00
01/08 Høybråten/Stovner - Rustad (9) 17:00
02/08 Hasle/Løren 2 - Rustad (A3) 08:45

Gutter 12 år (Klasse H):
31/07 Kløfta - Rustad (E4) 09:00
31/07 Rustad - Lørenskog 2 (E7) 14:30
02/08 Husøy & Foynland - Rustad (E4) 09:00
02/08 Holmen - Rustad (E8) 14:30
02/08 Rustad - Bækkelaget (E12) 19:45
04/08 Nesøya - Rustad (E4) 09:45
04/08 Rustad - Enebakk COOP (E8) 14:30

Gutter 11 år (Klasse I):
01/08 Snarøen - Rustad (E13) 12:45
01/08 Mjøndalen Ørner - Rustad (E4) 16:45
01/08 Rustad - Rælingen (E12) 18:15
03/08 Røa - Rustad (E14) 12:45
03/08 Rustad - Kolbotn (E7) 18:15
05/08 Bærum - Rustad (E6) 11:15
05/08 Rustad - Nordstrand (E7) 14:15

Jenter 19 år (Klasse Q):
31/07 Rustad/Bøler - Korsvoll (R1) 18:00
01/08 Rustad/Bøler - Lyngdal (15) 13:00
03/08 Tyn/Tolg/Alv 2 COOP - Rustad/Bøler (2) 13:00

Jenter 14 år (Klasse S):
31/07 Rustad - Kongsberg (18) 18:00
01/08 Skovlunde - Rustad (B3). 17:55
02/08 Lørenskog - Rustad (19) 16:15

Jenter 13 år (Klasse T):
01/08 Rustad - Eiger COOP (4) 17:00
02/08 Eidsvold TFT COOP - Rustad (R1) 17:00
03/08 Asker - Rustad (15) 13:00

Gutter 12 år (Klasse X):
01/08 Hasle/Løren - Rustad (E3)
01/08 Rustad - Kløfta (E2) 19:00
03/08 Fjellhamar - Rustad (E3) 11:15
03/08 Rustad - Nordstrand 2 (E13) 16:45
04/08 Bækkelaget - Rustad (E11) 12:00
04/08 Rustad - Holmlia (E10) 19:00

RUSTAD IL 2
Gutter 16 år (Klasse B):

31/07 Rustad 2 - Gvarv COOP 1 (A1) 18:45
01/08 Rustad 2 - Namsos COOP (B1) 17:55
02/08 Stranda - Rustad 2 (3) 11:10

Gutter 12 år (Klasse X):
01/08 Sand COOP - Rustad 2 (E2) 11:15
01/08 Rustad 2 - Lørenskog (E12) 19:00
03/08 Nedre Sigdal/Sigdals - Rustad 2 (E11) 11:15
03/08 Ellinsgrud - Rustad 2 (E3) 19:00
04/08 Manglerud Star - Rustad 2
04/08 Rustad 2 - Skeid (E12) 19:00

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus

Våre bloggere