RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

Her spiller ditt lokale lag i Norway Cup

Abildsø IL

Klasse D - Pulje D17


30.07 17:15 Abildsø - Kurland (Bane A1).

31.07 08:45 Bærum - Abildsø (Bane A2).

01.08 08:45 Hokksund - Abildsø (Bane A3).

Klasse H - Pulje H10


31.07 11:30 Abildsø 2 - Holmlia COOP (Bane E3).

02.08 11:30 Heming 2 - Abildsø 2 (Bane E3).

02.08 14:30 Abildsø 2 - Korsvoll 3 (Bane E2).

02.08 19:45 Ullensaker/Kisa - Abildsø 2 (Bane E2).

04.08 08:30 Abildsø 2 - Helgerød (Bane E5).

04.08 12:15 Lyn 4 - Abildsø 2 (Bane E6).

Klasse H - Pulje H19


31.07 12:15 Abildsø - Nordstrand 2 (Bane E12).

31.07 15:15 Kongsberg - Abildsø (Bane E5).

02.08 11:30 Korsvoll 2 - Abildsø (Bane E12).

02.08 16:00 Abildsø - Vålerenga 3 (Bane E8).

02.08 18:15 Heming 4 - Abildsø (Bane E8).

04.08 10:45 Abildsø - Kongsvinger (Bane E5).

04.08 13:45 Røa 3 - Abildsø (Bane E12).

Klasse I - Pulje I11


30.07 12:15 Abildsø - Astor FK (Bane E10).

30.07 15:15 Birkebeineren - Abildsø (Bane E4).

02.08 09:15 Abildsø - Høybr/stovn (Bane E6).

02.08 13:45 Rustad - Abildsø (Bane E11).

02.08 16:00 Abildsø - Gjelleråsen (Bane E11).

04.08 12:15 Lyn 3 - Abildsø (Bane E9).

04.08 15:15 Abildsø - Langhus (Bane E6).

Klasse V - Pulje V16


30.07 14:15 Skodje - Abildsø (Bane AE4).

31.07 12:45 Jømna/Herad COOP - Abildsø (Bane AE5).

01.08 16:45 Abildsø - Havdur COOP (Bane AE6).

Klasse Y - Pulje Y01


30.07 09:15 Abildsø - Lyn (Bane E8).

30.07 18:15 Norderhov Real-Tru - Abildsø (Bane E8).

01.08 12:15 Manglerud Star - Abildsø (Bane E11).

01.08 15:15 Abildsø - Bækkelaget 2 (Bane E9).

01.08 18:15 Kløfta - Abildsø (Bane E9).

03.08 12:15 Abildsø - Lillehammer 2 (Bane E11).

03.08 15:15 Høybr/Stovn - Abildsø (Bane E9).

Bjørndal IF

Klasse B Pulje B 11:

30.07 12.10 Bjørndal - Øygard 2 (Bane R3).

31.07 17.00 Bjørndal - IL Høyang (Bane 2).

01.08 11.10 Surnadal - Bjørndal (Bane R2).

Klasse D Pulje D 13:

30.07 17.15. Bjørndal - Ås (Bane 8).

31.07 08.45 Lille Tøyen - Bjørndal (Bane 6).

01.08 08.45 Åsane - Bjørndal (Bane 8).

Klasse S Pulje S 17:

30.07 09.45 Bjørndal - Sveio (Bane A2).

31.07 16.15 Bjørndal - Vardal (Bane 12).

01.08 16.15 Vestsiden-Askøy - Bjørndal (Bane 12).

Klasse U Pulje U 06:

30.07 10.30 Rjukan IL - Bjørndal (Bane AE4).

31.07 16.45 Bjørndal - Flekkefjord (Bane E19).

01.08 11.00 Bjørndal - Elverum (Bane E19).

Bækkelaget SK

Klasse A Pulje A04

30.07 14:00 Sprint/Jeløy Bækkelaget 2 (Bane 6).

31.07 13:00 Bækkelaget 2 Nordhordaland (Bane 6).

01.08 13:00 Bækkelaget 2 Trauma (Bane2).

Klasse A Pulje A15


30.07 15:10 Bækkelaget Sva/Hv.f/Hof 2 X (Bane 6).

31.07 14:10 Muda Babes Bækkelaget (Bane 6).

01.08 14:10 Grüner Bækkelaget (Bane 6).

Klasse B Pulje B40


30.07 18:55 Marzin AS - Bækkelaget (Bane 6).

31.07 17:55 Bækkelaget Os (Bane 6).

01.08 15:20 Bækkelaget Gran (Bane 6).

Klasse B Pulje B49


30.07 18:55 Rælingen COOP Bækkelaget 2 (Bane 8).

31.07 18:50 Bækkelaget 2 Fløya 1 (Bane 6).

01.08 17:00 Bækkelaget 2 Austevoll (Bane 6).

Klasse C Pulje C26


30.07 10:30 Bækkelaget 2- Vindbjart 2 (Bane 12).

31.07 08:45 Bækkelaget 2 Nesna COOP (Bane F4).

01.08 09:30 Hødd 2 Bækkelaget 2 (Bane A2).

Klasse C Pulje C33


30.07 16:20 Rælingen Bækkelaget (Bane 7).

31.07 08:00 Bækkelaget Molde (Bane R1).

01.08 17:00 Bækkelaget Svelvik (Bane 9).

Klasse D Pulje D10


30.07 16:20 Bækkelaget Klemetsrud (Bane 6).

31.07 08:00 Bækkelaget Besa (Bane 6).

01.08 09:30 Brandbu Bækkelaget (Bane 6).

Klasse H Pulje H03


30.07 10:45 Fjellhamar 2 Bækkelaget (Bane E4).

30.07 13:00 Bækkelaget Oshaug IL (bane E4).

30.07 19:45 Bækkelaget Sætre IF Graabein 2 (Bane E12).

01.08 12:15 KFUM Bækkelaget (Bane E4).

03.08 11:30 Bækkelaget Snarøen (Bane E4).

03.08 14:30 Ski Bækkelaget (Bane E3).

03.08 16:45 Bækkelaget Lille Tøyen (Bane E3).

Klasse I - Pulje I02


31.07 09:15 Åsen - Bækkelaget 2 (Bane E4).

31.07 18:15 Bækkelaget 2 - Strømmen 2 (Bane E5).

01.08 08:30 DFI Dyrløkke Blå - Bækkelaget 2 (Bane E4).

01.08 10:45 Kolbotn - Bækkelaget 2 (Bane E11).

03.08 09:15 Bækkelaget 2 - Grei (Bane E4).

Klasse I - Pulje I04


31.07 08:30 Eidsvold TF - Bækkelaget (Bane E7).

31.07 16:00 Bækkelaget - Fjellhamar (Bane E6).

01.08 09:15 Sprint-Jeløy - Bækkelaget (Bane E6).

01.08 13:00 Bækkelaget - Lambertseter (Bane E5).

03.08 09:15 Vålerenga 2 - Bækkelaget (Bane E7).

03.08 16:45 Bækkelaget - Klemetsrud (Bane E6).

Klasse Q - Pulje Q10


31.07 14:10 Skeid 2 - Bækkelaget (Bane 8).

01.08 20:00 Bækkelaget - Skudenes (Bane 8).

02.08 12:00 Åsane 2 - Bækkelaget (Bane 6).

Klasse R - Pulje R11


30.07 12:10 Bækkelaget - Borg BK (Bane 8).

31.07 11:10 Bækkelaget - Eidsvåg Fotball COOP (Bane B3).

01.08 11:10 Batnfjord - Bækkelaget (Bane 8).

Klasse U - Pulje U05


30.07 09:00 Averøykameratene - Bækkelaget (Bane E18).

31.07 16:00 Trio 7er - Bækkelaget (Bane E15).

01.08 10:15 Bækkelaget - Kautokeino COOP (Bane E13).

Klasse U - Pulje U08


30.07 12:45 Søya/Todalen - Bækkelaget 2 (Bane E18).

31.07 16:45 Syril - Bækkelaget 2 (Bane E14).

01.08 11:00 Bækkelaget 2 - Vestre Gran (Bane E17).

Klasse V - Pulje V10


30.07 12:00 Ål/Torpo - Bækkelaget (Bane AE5).

31.07 11:00 Ulnes COOP - Bækkelaget (Bane E14).

01.08 18:15 Bækkelaget - Syril COOP (Bane E15).

Klasse V - Pulje V11


30.07 16:45 Hødd 1 - Bækkelaget 2 (Bane AE5).

31.07 11:00 Bækkelaget 2 - Kjapp (Bane E15).

01.08 18:15 Bækkelaget 2 - Sel COOP (Bane E13).

Klasse V - Pulje V12


30.07 13:30 Bækkelaget 3 - Rosendal/Uskedal (Bane E18).

31.07 12:00 Bækkelaget 3 - Kabelvåg IL (Bane E13).

01.08 16:00 Gvarv - Bækkelaget 3 (Bane E14).

Klasse V - Pulje V14


30.07 13:30 Sauland COOP - Bækkelaget 4 (Bane E19).

31.07 12:00 Giske - Bækkelaget 4 (Bane E14).

01.08 15:15 Bækkelaget 4 - Aure (Bane AE5).

Klasse Y - Pulje Y01


30.07 09:15 Bækkelaget 2 - Lillehammer 2 (Bane E7).

30.07 16:45 Høybr/Stovn - Bækkelaget 2 (Bane E8).

01.08 10:00 Bækkelaget 2 - Lyn (Bane E11).

01.08 15:15 Abildsø - Bækkelaget 2 (Bane E9).

01.08 17:30 Bækkelaget 2 - Manglerud Star (Bane E9).

03.08 12:15 Bækkelaget 2 - Norderhov Real - Tru (Bane E10).

03.08 19:45 Kløfta - Bækkelaget 2 (Bane E8).

Klasse Y - Pulje Y02


30.07 10:00 Bækkelaget - Lillehammer (Bane E8).

30.07 14:30 Bygdø Monolitten - Bækkelaget (Bane E9).

01.08 08:30 Bækkelaget - Oppsal (Bane E12).

01.08 13:00 Bækkelaget - KFUM (Bane E9).

01.08 16:45 Koll - Bækkelaget (Bane E10).

03.08 17:30 Manglerud Star 2 - Bækkelaget (Bane E9).

03.08 19:45 Bækkelaget - Korsvoll (Bane E9).

Bøler IF

Klasse A - Pulje A03

30.07 14:00 Norild COOP - Bøler COOP (Bane 12).

31.07 13:00 Jardar - Bøler COOP (Bane R2).

Klasse B - Pulje B05


30.07 18:55 Bøler - Mandalskameratene (Bane 13).

31.07 15:20 Lac - Bøler (Bane A4).

01.08 12:05 Ås IL 1 - Bøler (Bane F1).

Klasse C - Pulje C43


30.07 17:15 Bøler - Fagernes COOP (Bane R4)

31.07 11:10 Bøler - Hof COOP (Bane 6).

01.08 16:15 Solid COOP - Bøler (Bane F3).

Klasse D - Pulje D15


30.07 17:15 Bøler COOP - Ham-Kam (Bane 11).

31.07 08:45 Bøler COOP - Fjellhamar (Bane 11).

01.08 08:45 Mathare UTD - Bøler Coop (Bane 11).

Klasse F - Pulje F02


30.07 15:00 Eresfjord Vistdal - Bøler (Bane E13).

31.07 08:00 Bøler - Vaalserquartier (Bane E14).

01.08 17:30 Bøler - Stokke COOP (Bane AE6).

Klasse I - Pulje I10


30.07 13:00 Holmlia 2 - Bøler (Bane E9).

30.07 16:45 Bøler - Vestli (Bane E4).

02.08 08:30 Skedsmo 3 - Bøler (Bane E5).

02.08 16:00 Bøler - Øygard (Bane E10).

04.08 11:30 Furuset - Bøler (Bane E10).

04.08 14:30 Bøler - Huk (Bane E12).

Klasse X - Pulje X04


31.07 18:15 Bøler - Vestre Gran (Bane E7).

01.08 13:45 Vålerenga 2 - Bøler (Bane E10).

01.08 16:45 Bøler - Lambertseter COOP (Bane E11).

01.08 19:00 Skårer - Bøler (Bane E6).

03.08 11:30 Bøler - Skåla 1 (Bane E14).

03.08 16:45 Vinje COOP - Bøler (Bane E11).

Hauketo IF

Klasse A - Pulje A07

30.07 14:00 Lillestrøm 2 - Hauketo (Bane 16).

31.07 13:00 Hauketo - Stålkam. 1 (Bane A1).

01.08 13:00 Hauketo - SAFK Fagernes (Bane 16).

Klasse B - Pulje B58


30.07 15:10 Hauketo - Sander COOP (Bane R4).

31.07 20:00 Diambars - Hauketo (Bane 16).

01.08 17:55 Sprint/Jeløy - Hauketo (Bane A2).

Klasse C - Pulje C29


30.07 10:30 Hauketo - Ridabu/Otte COOP (Bane 18).

31.07 08:45 Hauketo - Florø (Bane B2).

01.08 09:30 Kabelvåg IL - Hauketo (Bane F1).

Klasse D - Pulje D03


30.07 10:30 Hauketo - Langhus (Bane B2).

31.07 08:00 Enskede - Hauketo (Bane 4).

01.08 09:30 Ullensaker/Kisa 2 - Hauketo (Bane 5).

Klasse U - Pulje U03


31.07 16:00 Hauketo - Askøy (Bane AE4).

01.08 10:15 Klæbu - Hauketo (Bane E17).

Holmlia SK

Klasse A Pulje A14:

30.07 15.10 Holmlia Lindeberg (Bane 9).

31.07 14.10 Holmlia Sauda (Bane R5).

01.08 14.10 Mosjøen - Holmlia (Bane 16).

Klasse B Pulje B 29:


31.07 17.55 Wittmund Holmlia (Bane 19).

01.08 10.15 Holmlia Glassverket (Bane B5).

01.08 17.55 Holmlia Telavåg (Bane 5).

Klasse C Pulje C 20:


30.07 17.15 Holmlia Grua (BaneA3).

31.07 08.45 Holmlia Farsund (Bane 7).

01.08 16.15 Bremnes Holmlia (Bane B1).

Klasse D Pulje D 08:


30.07 16.20 Flint Holmlia (Bane 15).

31.07 17.55 Lillestrøm Holmlia (Bane B3).

01.08 09.30 Nordstrand 2 Holmlia (Bane 15).

Klasse D Pulje D 31:


30.07 09.00 Fjellhamar 2 Holmlia 3 (Bane 3).

31.07 08.00 Holmlia 3 KFUM 2 (Bane 14).

Klasse D Pulje D 32:


31.07 08.00 Røa 2 Holmlia 2 (Bane 15).

01.08 08.00 Korsvoll 2 Holmlia 2 (Bane A1).

Klasse H Pulje H 10:


31.07 11.30 Abildsø 2 Holmlia (Bane E3).

31.07 14.30 Holmlia Heming 2 (Bane E2).

02.08 10.45 Korsvoll 3 Holmlia (Bane E3).

02.08 17.30 Holmlia Ull/Kisa (Bane E2).

02.08 19.45 Helgerød Holmlia (Bane E3).

04.08 08.30 Holmlia Lyn 4 (Bane E4).

Klasse H Pulje H 04:


30.07. 12.15 Langhus Holmlia 2 (Bane E5).

30.07 19.00 Korsvoll 4 Holmlia 2 (Bane E2).

01.08 10.45 Kurland Holmlia 2 (Bane E5).

01.08 18.15 Holmlia 2 Drøbak/Frogn (Bane E2).

03.08 11.30 Skåla 2 Holmlia 2 (Bane E5).

03.08 18.15 Holmlia 2 Austvatn (Bane E3).

Klasse H Pulje H 14:


31.07 12.15 Gjelleråsen Holmlia (Bane E7).

31.07 15.15 Holmlia Mjøndalen Ørner (Bane E3).

02.08 11.30 Nordstrand 4 Holmlia (Bane E7).

02.08 16.45 Holmlia Røa 2 (Bane E4).

04.08 09.15 Holmlia Huk 2 (Bane E8).

04.08 13.00 Holmlia Årvoll (Bane E12).

Klasse I Pulje I 09:


30.07 11.30 Holmlia 3 Frigg (Bane E9).

30.07 18.15 Holmlia 3 Kolbotn 3 (Bane E9).

01.08 13.45 Holmlia 3 VIF 3 (Bane E12).

01.08 17.30 Hasle/Løren Holmlia 3 (Bane E11).

01.08 12.15 Birkebeineren 2 Holmlia 3 (Bane E9).

03.08 16.00. Kurland Holmlia 3 (Bane E10).

03.08 19.45 Holmlia 3 Enebakk (Bane E10).

Klasse I - Pulje I 10


30.07 13.00 Holmlia 2 Bøler (Bane E9).

30.07 16.00 Furuset Holmlia 2 (Bane E2).

02.08 08.30 Holmlia 2 Huk (Bane E6).

02.08 16.45 Vestli Holmlia 2 (Bane E10).

04.08 11.30 Holmlia 2 Skedsmo 3 (Bane E12).

04.08 14.30 Øygard Holmlia 2 (Bane E11).

Klasse I - Pulje I 06:


31.07 08.30 Nittedal Holmlia (Bane E10).

31.07 13.00 Kløfta Holmlia (Bane E7).

01.08 09.15 Holmlia Hærland (Bane E9).

01.08 14.30 Holmlia Grüner (Bane E6).

03.08 09.15 Heming 2 Holmlia (Bane E10).

03.08 13.00 Holmlia Lille Tøyen (Bane E7).

Klasse S Pulje S 18:


30.07 09.45 Solid Holmlia (Bane F4).

31.07 16.15 Skarphedin Holmlia (Bane 15).

01.08 16.15 Holmlia Madla (Bane 14).

Klasse T Pulje T 08:


31.07 16.15 Holmlia Røa (Bane F4).

01.08 14.10 Flint Holmlia (Bane 4).

02.08 20.00 Hadeland Holmlia (Bane 7).

Klasse X Pulje X 05:


30.07 15.00 Holmlia Brumunddal 2 (Bane E11).

31.07 13.45 Holmlia Storsteinnes (Bane E8).

31.07 16.45 Flaktveit Holmlia (Bane E8).

01.08 14.30 Holmlia Eidanger-Tveten (Bane E11).

01.08 18.15 Jevnaker Holmlia (Bane E10).

03.08 19.00 Kløfta Holmlia (Bane E10).

KFUM/Oslo

Klasse A - Pulje 20

30.07 15:10 KFUM - Haugerud (19).

31.07 13:00 KFUM - Ullensaker/Kisa 2 (B1).

01.08 14:10 Åsane 1 - KFUM (R6).

Klasse B - Pulje B01


30.07 11:15 Skovlunde - KFUM 2 (7).

31.07 15:20 KFUM 2 - KIL/Hemne (R3).

01.08 12:05 KFUM 2 - Flekkefjord (R6).

Klasse B - Pulje B04


30.07 18:55 Spvgg Frankfurt/Main - KFUM 3 (11)

31.07 15:20 KFUM 3 - Flekkefjord COOP (A3)

01.08 12:05 KFUM 3 - Kongsvinger (F2)

Klasse B - Pulje B52


30.07 19:50 Alunorte Rainforest - KFUM (5).

31.07 20:00 KFUM - KIL/Hemne 2 (5).

01.08 13:00 KFUM - Klepp COOP (F2).

Klasse B - Pulje B62


30.07 14:00 Mosjøen 1 - KFUM 4 (A3).

31.07 20:00 Gol/Nes 1 - KFUM 4 (R5).

01.08 17:55 KFUM 4 - Sogndal 1 (9).

Klasse C - Pulje C05


30.07 09:00 Åsane 1 - KFUM 2 (12).

31.07 10:15 Sveio - KFUM 2 (12).

01.08 08:00 KFUM 2 - Sørfjell COOP (A4).

Klasse C - Pulje C18


30.07 09:45 KFUM - Stokke COOP (17).

31.07 09:30 KFUM - Fana 1 (B3).

01.08 08:45 Kolstad Fotball - KFUM (B2).

Klasse D - Pulje D14


30.07 17:15 KFUM - Hønefoss BK (10).

31.07 08:45 Vestli 2 - KFUM (9).

01.08 08:45 Ullensaker/Kisa - KFUM (10).

Klasse E - Pulje E01


30.07 14:15 Klepp 2 - KFUM (E16).

31.07 14:15 Øvrebø 7'er - KFUM (E13).

01.08 08:00 KFUM - Frøya (AE5).

Klasse E - Pulje E10


30.07 17:30 KFUM-Kam 2 - ÅIF/VFK (E19).

31.07 16:45 Vestnes Varfjell - KFUM-Kam 2 (E15).

01.08 14:15 Egersunds Coop - KFUM-Kam 2 (AE4).

Klasse F - Pulje F06


30.07 16:00 Haddal COOP - KFUM-Kam (E19).

31.07 08:45 Vinn - KFUM-Kam (E19).

01.08 12:00 KFUM-Kam - Kauguri (AE6).

Klasse F - Pulje F07


30.07 16:00 Vestre Gran - KFUM-Kam 2 (E14).

31.07 13:30 Berlevåg COOP - KFUM-Kam 2 (AE5).

01.08 14:15 KFUM-Kam 2 - Bjerkvik 1 (E13).

Klasse F - Pulje F09


30.07 16:00 Straumsnes - KFUM-Kam 3 (AE4).

31.07 08:45 Brøttum - KFUM-Kam 3 (E13).

01.08 14:15 KFUM-Kam 3 - Rollon (E17).

Klasse H - Pulje H03


30.07 11:30 Lille Tøyen - KFUM (E4).

30.07 18:15 KFUM - Fjellhamar 2 (E2).

01.08 10:00 Oshaug IL - KFUM (E4).

01.08 12:15 KFUM - Bækkelaget (E4).

03.08 11:30 Sætre IF Graabein 2 - KFUM (E12).

03.08 12:15 KFUM - Ski (E4).

03.08 15:15 Snarøen 2 - KFUM (E3).

Klasse H - Pulje H12


31.07 10:00 KFUM 3 - Flint P (E5).

31.07 18:15 Nedre Sigdal COOP - KFUM 3 (E2).

02.08 10:45 KFUM 3 - Vind (E5).

02.08 14:30 Hasle/Løren - KFUM 3 (E3).

02.08 17:30 KFUM 3 - Lyn 2 (E3).

04.08 12:15 Lillestrøm 2 - KFUM 3 (E12).

Klasse H - Pulje H16


31.07 10:45 KFUM 2 - Hokksund COOP (E9).

31.07 19:45 Oppsal 3 - KFUM 2 (E3).

02.08 10:45 KFUM 2 - Heming 3 (E9).

02.08 13:45 Rommen - KFUM 2 (E6).

02.08 16:45 KFUM 2 - Frigg 3 (E6).

04.08 10:00 KFUM 2 - Stridsklev COOP (E6).

04.08 13:00 Snarøen - KFUM 2 (E9).

Klasse H - Pulje H18


31.07 10:45 KFUM 4 - Hønefoss BK 2 (E11).

31.07 18:15 Skrautvål - KFUM 4 (E4).

02.08 10:45 KFUM 4 - Oppsal (E11).

02.08 17:30 Nordstrand - KFUM 4 (E7).

02.08 19:45 KFUM 4 - Ljan (E7).

04.08 10:45 KFUM 4 - Flint S (E3).

04.08 13:45 Lyn 3 - KFUM 4 (E9).

Klasse I - Pulje I01


31.07 13:00 Ellingsrud Gul - KFUM 2 (E3).

01.08 08.30 KFUM 2 - Lyn (E2).

01.08 11:30 Heming 3 - KFUM 2 (E11).

01.08 17:30 KFUM 2 - Løvenstad (E3).

03.08 08:30 DFI Drøbak - KFUM 2 (E2).

03.08 10:45 KFUM 2 - Gladlekene (E10).

Klasse I -Pulje I03


31.07 08:30 KFUM - Vålerenga 5 (E6).

01.08 08:30 Bjerke - KFUM (E6).

01.08 15:15 KFUM - Søndre Høland (E4).

01.08 18:15 DFI Dyrløkke Rød - KFUM (E4).

03.08 09:15 KFUM - Sagene (E5).

03.08 14:30 Oppsal 2 - KFUM (E6).

Klasse I - Pulje I12


30.07 12:15 KFUM 3 - Rustad 2 (E12).

30.07 19:45 Skeid 2 - KFUM 3 (E4).

02.08 09:15 KFUM 3 - Haugerud (E9).

02.08 13:45 Ski - KFUM 3 (E12).

02.08 17:30 KFUM 3 - Vinger (E11).

04.08 08:30 KFUM 3 - Sagene 2 (E15).

04.08 12:15 Lyn 4 - KFUM 3 (E14).

Klasse I - Pulje I13


30.07 16:00 Nærsnes/Åros - KFUM 5 (E6).

30.07 18:15 KFUM 5 - Vålerenga 4 (E5).

02.08 09:15 Lyn 2 - KFUM 5 (E11).

02.08 17:30 KFUM 5 - Nordstrand (E12).

02.08 19:45 Årvoll - KFUM 5 (E4).

03.08 13:00 KFUM 5 - Vind (E13).

03.08 17:30 Fagerstrand - KFUM 5 (E11).

Klasse I - Pulje I14


30.07 14:30 Skeid - KFUM 4 (E7).

30.07 17:30 KFUM 4 - Grüner 2 (E6).

02.08 09:15 KFUM 4 - Vestre Aker (E13).

02.08 14:30 KFUM 4 - Hønefoss SK (E13).

02.08 16:45 Ellingsrud Grønn - KFUM 4 (E13).

03.08 13:45 KFUM 4 - Nordstrand 2 (E13).

03.08 18:15 Rustad 3 - KFUM 4 (E13).

Klasse Q - Pulje Q03


31.07 13:00 Arole Queens - KFUM (9).

01.08 18:50 KFUM - Løvenstad/YR (6)

02.08 12:00 Halligdal/Gol - KFUM (R2).

Klasse R - Pulje R13


31.07 11:10 KFUM 2 - Tertnes (13).

31.07 17:00 KFUM 2 - Kongsberg (B1).

01.08 11:10 Overhalla - KFUM 2 (5).

Klasse R - Pulje R15


31.07 11:10 KFUM - Fana 2 (17).

31.07 17:00 KFUM - Siljan (B3).

01.08 11:10 Brattvåg - KFUM (11).

Klasse S - Pulje S03


30.07 09:00 KFUM - Fana (R4).

31.07 15:20 KFUM - Kvinesdal (6).

01.08 15:20 Hadeland KFK J14 - KFUM (8).

Klasse V - Pulje V13


30.07 10:30 KFUM - Rollon (AE6).

31.07 12:00 KFUM - Straumsnes (E15).

01.08 16:00 Kvarven - KFUM (E15).

Klasse X - Pulje X03


30.07 09:15 Lyn - KFUM (E6).

30.07 19:45 KFUM - Hasle/Løren (E7).

01.08 16:45 Fjellhamar - KFUM (E8).

01.08 19:00 KFUM - Skedsmo (E8).

03.08 14:30 KFUM - Mjøndalen A (E9).

03.08 19:00 Stridsklev-Stri - KFUM (E8).

Klasse Y - Pulje Y02


30.07 10:00 Manglerud Star 2 - KFUM (E9).

30.07 19:45 KFUM - Korsvoll (E8).

01.08 13:00 Bækkelaget - KFUM (E9).

01.08 17:30 KFUM - Bygdø Monolitten (E10).

01.08 19:45 Lillehammer - KFUM (E11).

03.08 08:30 Lyn 2 - KFUM (E13).

03.08 13:45 KFUM - Oppsal (E10).

03.08 19:00 Koll - KFUM (E9).

Klemetsrud IL

Klasse A - Pulje A17

30.07 19:50 Klepp COOP - Klemetsrud (Bane 18).

31.07 14:10 Vålerenga - Klemetsrud (Bane F4).

01.08 14:10 Klemetsrud - Skedsmo (Bane 9).

Klasse B - Pulje B48


30.07 15:10 Klemetsrud - Nord COOP (Bane B1).

31.07 18:50 Klemetsrud - Selje/Stad COOP (Bane 3).

01.08 17:00 Aafk 1 - Klemetsrud (Bane B2).

Klasse C - Pulje C36


30.07 16:20 Klemetsrud - Svarstad IL (Bane R6).

31.07 08:00 Kasterlee - Klemetsrud (Bane R6).

01.08 17:00 Bjørkelangen - Klemetsrud (Bane 15).

Klasse D - Pulje D04


30.07 13:05 Kløfta - Klemetsrud 2 (Bane 4).

31.07 18:50 Klemetsrud 2 - Eik-Tønsberg (Bane R4).

01.08 18:50 Klemetsrud 2 - VFK/ÅIL (Bane R2).

Klasse D - Pulje D10


30.07 16:20 Bækkelaget - Klemetsrud (Bane 6).

31.07 08:00 Klemetsrud - Brandbu (Bane 18).

01.08 09:30 Klemetsrud - Besa (Bane 19).

Klasse I - Pulje I04


31.07 09:15 Klemetsrud - Vålerenga 2 (Bane E7).

01.08 09:15 Eidsvold TF - Klemetsrud (Bane E7).

01.08 13:45 Sprint-Jeløy - Klemetsrud (Bane E5).

01.08 16:45 Klemetsrud - Fjellhamar (Bane E4).

03.08 08:30 Klemetsrud - Lambertseter (Bane E7).

03.08 16:45 Bækkelaget - Klemetsrud (Bane E6).

Klasse R - Pulje R10


30.07 11:15 Emima - Klemetsrud (Bane 17).

31.07 12:05 Klemetsrud - Alta (Bane 7).

01.08 13:00 Klemetsrud - Åsane 2 (Bane B5).

Klasse V - Pulje V15


30.07 12:45 Torvastad - Klemetsrud (Bane E14).

31.07 12:00 Larsnes - Klemetsrud (Bane AE5).

01.08 08:45 Klemetsrud - Nesna COOP (Bane E16).

Klasse V - Pulje V22


30.07 19:45 Harestua - Klemetsrud 2 (Bane E19).

31.07 12:45 Klemetsrud 2 - Ballangen IL (Bane AE6).

01.08 19:00 Klemetsrud 2 - Stegaberg (Bane E14).

Lambertseter IF

Klasse A Pulje A 24:

31.07 18.50 Lambertseter Kristiansund (Bane 12).

01.08 13.00 Lambertseter Gneist (Bane A3).

01.08 18.50 Nordre Aker Lambertseter (Bane 17).

Klasse H Pulje H 13:


31.07 10.45 Lambertseter 2 Hønefoss BK (Bane E6).

31.07 19.00 Aurdal/Leira Lambertseter 2 (Bane E2).

01.08 10.00 Øyglimt Lambertseter 2 (Bane E10).

01.08 17.30 Flint H Lambertseter 2 (Bane E12).

02.08 11.30 Lambertseter 2 Kolbotn (Bane E6).

02.08 13.45 Nordstrand 3 Lambertseter 2 (Bane E4).

04.08 09.15 Vollen 2 Lambertseter 2 (Bane E12).

Klasse H Pulje H 06:


30.07 12.15. Heming 5 Lambertseter (Bane E7).

30.07 16.00 Sagene Lambertseter (Bane E3).

01.08 10.45 Lambertseter Strømmen (Bane E7).

01.08 13.00 Lambertseter Ull/Kisa 3 (Bane E3).

03.08 11.30 Skåla 1 Lambertseter (Bane E7).

03.08 18.15 Lambertseter Vinje 2 (Bane E4).

Klasse I Pulje 1 07:


31.07 09.15 Lindeberg Lambertseter 2 (Bane E11).

31.07 15.15 Lambertseter 2 Lørenskog (Bane E7).

01.08 09.15 Lambertseter 2 Fløya (Bane E3).

01.08 13.45 Strømmen Lambertseter 2 (Bane E11).

03.08 09.15 Ljan Lambertseter 2 (Bane E11).

03.08 15.15 Lambertseter 2 Heming (Bane E7).

Klasse I Pulje I 04:


31.07 09.15 Fjellhamar Lambertseter (Bane E6).

31.07 16.45 Lambertseter Sprint/Jeløy (Bane E6).

01.08 13.00 Bækkelaget Lambertseter (Bane E5).

01.08 15.15 Lambertseter VIF 2 (Bane E5).

03.08 08.30 Klemetsrud Lambertseter (Bane E7).

03.08 17.30 Eidsvold TF Lambertseter (Bane E6).

Klasse V Pulje V 02


30.07 11.15 Lambertseter Ørskog (Bane AE4).

31.07 13.30 Midtre Brandbu Lambertseter (Bane E14).

01.08 16.45 Veblungsnes Lambertseter (Bane E18).

Klasse X - Pulje X 04:


31.07 16.45 Lambertseter Skåla 1 (Bane E7).

31.07 19.45 Vinje Lambertseter (Bane E7).

01.08 13.45 Lambertseter Vestre Gran (Bane E7).

01.08 16.45 Bøler Lambertseter (Bane E11).

01.08 19.00 Lambertseter VIF 2 (Bane E10).

03.08 16.45 Skårer Lambertseter (Bane E10).

Ljan IL

Klasse H Pulje H 18:

31.07 11.30 Ljan - Skrautvål (Bane E11).

31.07 17.30 Ljan - Oppsal (Bane E4).

02.08 11.30 Nordstrand - Ljan (Bane E11).

02.08 16.00 Ljan - Flint S (Bane E7).

02.08 19.45 KFUM 4 - Ljan (Bane E7).

04.08 10.45 Ljan - Lyn (Bane E11).

04.08 13.45 Hønefoss BK 2 -Ljan (Bane E7).

Klasse I Pulje I 07:

31.07 08.45 Heming - Ljan (Bane E12).

31.07 14.30 Ljan - Lindeberg (Bane E7).

01.08 08.30 Lørenskog - Ljan (Bane E11).

01.08 11.00 Fløya - Ljan (Bane E13).

01.08 18.15 Ljan - Strømmen (Bane E6).

03.08 09.15 Lambertseter 2- Ljan (Bane E11).

Klasse V Pulje V 06:

30.07 12.45 Åheim - Ljan (Bane E19).

31.07 11.00 Ø./Slidre - Rogne - Ljan (Bane E19).

01.08 19.00 Ljan - Langfjorden (Bane AE6).

Manglerud Star IL

Klasse Y - Pulje Y01

30.07 10:00 Manglerud Star - Høybr/Stovn (Bane E7).

30.07 16:00 Lyn - Manglerud Star (Bane E8).

01.08 12:15 Manglerud Star - Abildsø (Bane E11).

01.08 14:30 Manglerud Star - Norderhov Real-Tru (Bane E9).

01.08 17:30 Bækkelaget 2 - Manglerud Star (Bane E9).

03.08 10:00 Manglerud Star - Kløfta (Bane E11).

03.08 16:00 Lillehammer 2 - Manglerud Star (Bane E9).

Klasse Y - Pulje Y02


30.07 10:00 Manglerud Star 2 - KFUM (Bane E9).

30.07 19:00 Koll - Manglerud Star 2 (Bane E8).

01.08 09:15 Korsvoll - Manglerud Star 2 (Bane E12).

01.08 13:00 Lyn 2 - Manglerud Star 2 (Bane E11).

01.08 15:15 Manglerud Star 2 - Lillehammer (Bane E10).

01.08 19:45 Manglerud Star 2 - Oppsal (Bane E9).

03.08 14:30 Bygdø Monolitten - Manglerud Star 2 (Bane E10).

03.08 17:30 Manglerud Star 2 - Bækkelaget (Bane E9).

MS Abildsø

Klasse B - Pulje B46

30.07 18:55 MS Abildsø - Fana (A1).

31.07 13:00 Abiade Babes - MS Abildsø (3).

01.08 18:50 Kløfta - MS Abildsø (A3).

Klasse C - Pulje C21


30.07 10:30 MS Abildsø - Lom/Skjåk (A1).

31.07 11:10 MS Abildsø - Vestsiden-Askøy (A4).

01.08 16:15 Hareid - MS Abildsø (A1).

Klasse C - Pulje C37


30.07 16:20 Skupi - MS Abildsø 2 (A1).

31.07 08:00 MS Abildsø 2 - Årdalstangen (A3).

01.08 18:50 MS Abildsø 2 - Kapp (A4).

Klasse Q - Pulje Q12


31.07 20:00 MS Abildsø - Eidsvold TF (A1).

01.08 20:00 MS Abildsø - Olderskog (A4).

02.08 12:00 Træff Spkl - MS Abildsø (A4).

Klasse Q - Pulje Q15


30.07 14:00 MS Abildsø 2 - Langfjorden (A2).

31.07 20:00 MS Abildsø 2 - Bremnes (A2).

01.08 20:00 Gloria - MS Abildsø 2 (A1).

Klasse R - Pulje R20


30.07 14:00 MS Abildsø - Bremnes (A4).

31.07 12:05 Gifts Gambia - MS Abildsø (A1).

01.08 17:55 Lørenskog - MS Abildsø (A1).

Klasse S - Pulje S19


30.07 10:30 MS Abildsø - Bring Children (A2).

31.07 16:15 Fjellhamar COOP - MS Abildsø (A2).

01.08 16:15 Lillehammer 2 COOP - MS Abildsø (A3).

Klasse T - Pulje T07


31.07 16:15 MS Abildsø - Hosle (A1).

01.08 16:15 MS Abildsø - Åsane Fotball (A2).

02.08 08:00 Løvenstad/Rælingen - MS Abildsø (3).

Nordstrand IF

Klasse A Pulje A 10:

30.07 19.50 NIF Nest/Sotra - N. Fjell (6).

01.08 14.10 Eidsvold TF Nordstrand (F1).

Klasse B Pulje B 32:


31.07 12.05 Nordstrand Grane (B2).

01.08 15.20 Nordstrand Mjøndalen 1 (R6).

01.08 20.00 Tindastoll UMF Nordstrand (17)

Klasse C Pulje C 11:


30.07 09.45 Nordstrand 2 Riska (2).

31.07 09.30 Nordstrand 2 Solid 2 (R4).

01.08. 08.45 Clausenengen Nordstrand (18).

Klasse C Pulje C 16:


30.07 09.45 Nordstrand Hisøy (13).

31.07 09.30 Nordstrand Rong/Skjergard (F1).

01.08 08.45 Træff Nordstrand (F3).

Klasse D Pulje D05:


30.07 16.20 Nordstrand Vestli (9).

31.07 08:00 Kongsvinger Syd Nordstrand (8).

01.08 09.30 Vear Nordstrand (9).

Klasse D Pulje D 08:


30.07 16.20 Nordstrand 2 Lillestrøm (14).

31.07 17.55 Nordstrand 2 Flint (B1).

01.08 09.30 Holmlia Nordstrand 2 (15).

Klasse H Pulje H 13:


31.07 10.00 Nordstrand 3 Øyglimt (E6).

31.07 19.45 Hønefoss BK Nordstrand 3 (E2).

02.08. 10.45 Nordstrand 3 Aurdal/Leira (E6).

02.08. 13.45 Nordstrand 3 Lambertseter 2 (E4).

02.08 18.15 Kolbotn Nordstrand 3 (E3).

04.08 08.30 Flint H Nordstrand 3 (E10).

04.08 14.30 Vollen 2 Nordstrand (E10).

Klasse H Pulje H 14:


31.07 11.30 Nordstrand 4 Årvoll (E7).

31.07 14.30 Nordstrand 4 Gjelleråsen (E3).

02.08 11.30 Holmlia Nordstrand 4 (E7).

02.08 14.30 Nordstrand 4 Mjøndalen Ørner (E4).

02.08 19.00 Røa 2 Nordstrand 4 (E5).

04.08 11.00 Huk 2 Nordstrand (E11).

Klasse H Pulje H 18:


31.07 12.15 Oppsal Nordstrand (E11).

31.07 19.45 Flint Nordstrand (E4).

02.08 11.30 Nordstrand Ljan (E11).

02.08 13.45 Lyn 3 Nordstrand (E8).

02.08 17.30 Nordstrand KFUM 4 (E7).

04.08 10.00 Hønefoss BK 2 Nordstrand (E12).

04.08. 13.45 Nordstrand Skrautvål (E8).

Klasse H Pulje H 19:


31.07 12.15 Abildsø Nordstrand 2 (E12).

31.07 14.30 Korsvoll 2 Nordstrand 2 (E5).

02.08 10.45 Vålerenga 3 Nordstrand 2 (E12).

02.08 13.00 Heming 4 Nordstrand 2 (E8).

02.08 19.45 Nordstrand 2 Kongsvinger (E8).

04.08 10.45 Nordstrand 2 Røa 3 (E4).

04.08 13.45 Nordstrand 2 Kongsberg (E10).

Klasse I Pulje I 13:


30.07 14.30 Nordstrand Vind (E5).

30.07 19.45 Fagerstrand Nordstrand (E5).

02.08 08.30 Vålerenga 4 Nordstrand (E11).

02.08 17.30 KFUM 5 Nordstrand (E12).

02.08 19.45 Nordstrand Lyn 2 (E12).

03.08 13.00 Nordstrand Nærsnes/Åros (E11).

03.08 17.30 Nordstrand Årvoll (E10).

Klasse I Pulje I 14:


30.07 15.15 Nordstrand 2 Hønefoss SK (E6).

02.08 09.15 Nordstrand 2 Grüner 2 (E12).

02.08 10.15 Skeid Nordstrand 2 (E13).

02.08 16.00 Vestre Aker Nordstrand 2 (E13).

03.08 13.45 KFUM 4 Nordstrand 2 (E13).

03.08 18.15 Nordstrand 2 Ellingsrud (E10).

Klasse R Pulje R 24:


30.07 13.05 Nordstrand Arna-Bjørnar (13).

31.07 10.15 Sollentuna Nordstrand (A2).

01.08 12.05 Frogner Nordstrand (9).

Klasse X Pulje X 02:


30.07 10.00 Vålerenga Nordstrand (E4).

30.07 17.30 Nordstrand Skeid (E7).

01.08 13.45 Nordstrand Lørenskog (E8).

01.08 19.45 Skedsmo 2 Nordstrand (E7).

03.08 15.15 Nordstrand Rustad (E8).

03.08 17.30 Heming 2 Nordstrand (E8).

Oppsal IF

Klasse A - Pulje A13

30.07 15:10 Hurdal - Oppsal 2 (5).

31.07 14:10 Oppsal 2 - Suot (R4).

01.08 14:10 Oppsal 2 - Rubbestadneset (15).

Klasse A - Pulje A21


30.07 19:50 Oppsal - Eidskog (A1).

31.07 18:50 Acas Football - Oppsal (4).

01.08 13:00 Bjerke COOP - Oppsal (R3).

Klasse C - Pulje C32


30.07 16:20 Oppsal - Gvarv COOP (20).

31.07 08:00 Palestine peace hope - Oppsal (19).

01.08 17:00 Hobøl/Tomter FG - Oppsal (R2).

Klasse D - Pulje D09


31.07 08:00 Oppsal - Flint 2 (17).

31.07 20:00 Skedsmo - Oppsal (A3).

01.08 09:30 Oppsal - Santa Tecla (18).

Klasse F - Pulje F10


30.07 16:00 Oppsal - Moster 7er (E15).

31.07 08:45 Lac, FC - Oppsal (AE5).

01.08 14:15 Storsteinnes COOP - Oppsal (E19).

Klasse H - Pulje H15


31.07 12:15 Lyn 5 - Oppsal 2 (E8).

31.07 16:00 Oppsal 2 - Frigg 2 (E3).

02:08 10:45 Vålerenga - Oppsal 2 (E8).

02:08 13:00 Oppsal 2 - Bærum (E5).

02.08 18:15 Skrim COOP - Oppsal 2 (E5).

04.08 09:15 Oppsal 2 - Elverum COOP (E9).

04.08 13:00 Eidanger-Tvet 1 - Oppsal 2 (E2).

Klasse H - Pulje H16


31.07 11:30 Frigg 3 - Oppsal 3 (E9).

31.07 19:45 Oppsal 3 - KFUM 2 (E3).

02.08 10:00 Snarøen - Oppsal 3 (E9).

02.08 15:15 Oppsal 3 - Hokksund COOP (E6).

02.08 18:15 Stridsklev COOP - Oppsal 3 (E6).

04.08 10:00 Heming 3 - Oppsal 3 (E2).

04.08 13:00 Oppsal 3 - Rommen (E8).

Klasse H - Pulje H17


31.07 12:15 Oppsal COOP - Fagernes (E10).

31.07 16:45 Flint United - Oppsal COOP (E4).

02.08 11:30 Frigg - Oppsal COOP (E10).

02.08 15:15 Vålerenga 2 - Oppsal COOP (E7).

02.08 19:45 Oppsal COOP - Grüner 2 (E6).

04.08 10:00 Oppsal COOP - Geithus COOP (E8).

04.08 13:45 Stange - Oppsal COOP (E4).

Klasse H - Pulje H18


31.07 12:15 Nordstrand - Oppsal (E11).

31.07 17:30 Oppsal - Ljan (E4).

02.08 10:45 KFUM 4 - Oppsal (E11).

02.08 14:30 Hønefoss BK 2 - Oppsal (E8).

02.08 18:15 Oppsal - Lyn 3 (E7).

04.08 10:00 Oppsal - Skrautvål (E11).

04.08 13:45 Flint S - Oppsal (E6).

Klasse I - Pulje I03


31.07 09:15 Bjerke - Oppsal 2 (E5).

31.07 13:45 Oppsal 2 - Søndre Høland (E6).

01.08 08:30 DFI Dyrløkke rød - Oppsal 2 (E5).

01.08 10:45 Oppsal 2 - Sagene (E12).

03.08 08:30 Vålerenga 5 - Oppsal 2 (E6).

03.08 14:30 Oppsal 2 - KFUM (E6).

Klasse I - Pulje I05


31.07 09:15 Skedsmo - Oppsal (E8).

31.07 18:15 Oppsal - Fjellhamar 2 (E6).

01.08 08:30 Moss FK gul - Oppsal (E8).

01.08 16:45 Oppsal - Nordre Land COOP (E5).

03.08 08:30 Årvoll 2 - Oppsal (E9).

03.08 18:15 Oppsal - Kolbotn 2 (E6).

Klasse V - Pulje V19


30.07 18:15 Oppsal - Lom/Skjåk (AE6).

31.07 12:45 Eidsvåg - Oppsal (E16).

01:08 16:45 Sogndal COOP - Oppsal (E17).

Klasse Y - Pulje Y02


30.07 09:15 Oppsal - Koll (E10).

30.07 15:15 Lillehammer - Oppsal (E9).

01.08 08:30 Bækkelaget - Oppsal (E12).

01.08 10:00 Lyn 2 - Oppsal (E9).

01.08 16:00 Oppsal - Korsvoll (E10).

01.08 19:45 Manglerud Star 2 - Oppsal (E9).

03.08 13:45 KFUM - Oppsal (E10).

03.08 18:15 Oppsal - Bygdø Monolitten (E9).

Rustad IL

Klasse A - Pulje A22

30.07 14:00 Lillestrøm - Rustad (3).

31.07 18:50 Rustad - Rygge (R5).

01.08 13:00 Rustad - Runar (R5).

Klasse B - Pulje B17


30.07 12:10 Guadalajara - Rustad (R6).

31.07 17:00 Rustad - Bønes (R5).

01.08 11:10 Rustad - Fagernes-A/L 1 (R4).

Klasse C - Pulje C24


30.07 13.05 Rustad - Vard H.sund (R3).

31.07 09:30 Kaduna Stars - Rustad (R2).

01.08 09:30 Lørenskog - Rustad (R4).

Klasse D - Pulje D16


30.07 17:15 Hobøl/Tomter FG - Rustad (R1).

31.07 08:45 Minerul Balan - Rustad (R2).

01.08 08:45 Rustad - Skjetten 2 (R3).

Klasse H - Pulje H09


31.07 11:30 Rustad - Romsås COOP (E2).

02.08 11:30 Vålerenga 4 - Rustad (E2).

02.08 13:45 Rustad - Heming (E2).

02.08 16:00 Kløfta - Rustad (E2).

04.08 08:30 Rustad - Ravn 2 COOP (E3).

04.08 12:15 Sigdal SK - Rustad (E5).

Klasse I - Pulje I11


30.07 12:15 Gjelleråsen - Rustad (E11).

30.07 18:15 Rustad - Lyn 3 (E4).

02.08 08:30 Langhus - Rustad (E7).

02.08 13:45 Rustad - Abildsø (E11).

02:08 16:45 Birkebeineren - Rustad (E11).

04.08 11:30 Rustad - Høybr/Stov (E7).

04.08 15:15 Astor FK - Rustad (E3).

Klasse I - Pulje I12


30.07 12:15 KFUM 3 - Rustad 2 (E12).

30.07 16:00 Rustad 2 - Ski (E5).

02.08 09:15 Sagene 2 - Rustad 2 (E8).

02.08 15:15 Vinger - Rustad 2 (E12).

02.08 19:45 Rustad 2 - Lyn 4 (E11).

04.08 08:30 Skeid 2 - Rustad 2 (E13).

04.08 12:15 Rustad 2 - Haugerud (E15).

Klasse I - Pulje I14


30.07 16:45 Ellingsrud Grønn - Rustad 3 (E6).

30.07 19:00 Rustad 3 - Nordstrand 2 (E6).

02.08 10:00 Hønefoss SK - Rustad 3 (E13).

02.08 15.15 Grüner 2 - Rustad 3 (E13).

02.08 17.30 Rustad 3 - Skeid (E13).

03.08 13:45 Vestre Aker - Rustad 3 (E14).

03.08 18.15 Rustad 3 - KFUM 4 (E13).

Klasse R - Pulje R21


30.07 13:05 Rustad COOP - Sandane COOP (R6).

31.07 10:15 Ås - Rustad COOP (R4).

01.08 12:05 Kolbotn - Rustad COOP (R3).

Klasse T - Pulje T01


31.07 16:15 Rustad - Frigg (R2).

01.08 16.15 Rustad - Norderhov COOP (R4).

02.08 08.00 Kløfta - Rustad (R6).

Klasse X - Pulje X02


30.07 10:00 Skedsmo 2 - Rustad (E3).

30.07 19:00 Rustad - Lørenskog (E7).

01.08 14:30 Heming 2 - Rustad (E8).

03.08 13:00 Vålerenga - Rustad (E9).

03.08 15:15 Rustad - Nordstrand COOP (E8).

03.08 19:45 Rustad - Skeid (E11).







Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus

Våre bloggere