RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

 
 

Lyn åpner på Lerkendal

Lyn skal revansjere tapet de hadde borte mot Rosenborg allerede første serierunde neste år. Se hele oppsettet her.

Lyn åpner neste sesong med en vanskelig kamp borte mot Rosenborg. Vestkantlaget spilte sin siste kamp på fremmed gress mot nettopp Rosenborg, to runder før slutt i år. Da ble det 3-0 tap og Lyn er helt klart ute etter å revansjere det tapet og forbedre bortestatistikken neste år.

Runden etter får Lyn besøk av nykommerne Bodø Glimt. NFF har også satt Lyn opp med hjemmekamp 16.mai mot Stabæk, mens best i byen-oppgjøret mot Vålerenga går 1.juni.

Tippeligaen tar EM-pause fra 9. juni, og Lyn siste kamp før ferien blir Molde på Aker Stadion.

Og det er nok av godbiter å glede seg til før det hele avsluttes på fremmed gress mot Fredrikstad 2. november.

Her er hele oppsettet for Tippeligaen 2008:

30/3 (1. runde):
Bodø/Glimt - HamKam
Brann - Fredrikstad
Lillestrøm - Tromsø
Molde - Stabæk
Rosenborg - Lyn Oslo
Viking - Strømsgodset
Vålerenga - Aalesund

6/4 (2. runde):
Fredrikstad - Molde
HamKam - Viking
Lyn Oslo - Bodø/Glimt
Stabæk - Lillestrøm
Strømsgodset - Rosenborg
Tromsø - Vålerenga
Aalesund - Brann

13/4 (3. runde):
Bodø/Glimt - Stabæk
Brann - Strømsgodset
Lillestrøm - Vålerenga
Lyn Oslo - HamKam
Molde - Tromsø
Rosenborg - Fredrikstad
Viking - Aalesund

20/4 (4. runde):
Fredrikstad - Bodø/Glimt
Lillestrøm - Molde
Stabæk - Brann
Strømsgodset - Lyn Oslo
Tromsø - Viking
Vålerenga - Rosenborg
Aalesund - HamKam

27/4 (5. runde):
Bodø/Glimt - Aalesund
Brann - Lillestrøm
HamKam - Stabæk
Lyn Oslo - Fredrikstad
Molde - Strømsgodset
Rosenborg - Tromsø
Viking - Vålerenga

4/5 (6. runde):
Fredrikstad - HamKam
Lillestrøm - Viking
Stabæk - Rosenborg
Strømsgodset - Bodø/Glimt
Tromsø - Brann
Vålerenga - Molde
Aalesund - Lyn Oslo

16/5 (7. runde):
Bodø/Glimt - Tromsø
Brann - Vålerenga
Fredrikstad - Aalesund
HamKam - Strømsgodset
Lyn Oslo - Stabæk
Molde - Viking
Rosenborg - Lillestrøm

25/5 (8. runde):
Lillestrøm - HamKam
Molde - Rosenborg
Stabæk - Aalesund
Strømsgodset - Fredrikstad
Tromsø - Lyn Oslo
Viking - Brann
Vålerenga - Bodø/Glimt

1/6 (9. runde):
Bodø/Glimt - Lillestrøm
Brann - Molde
Fredrikstad - Stabæk
HamKam - Tromsø
Lyn Oslo - Vålerenga
Rosenborg - Viking
Aalesund - Strømsgodset

8/6 (10. runde):
Lillestrøm - Aalesund
Molde - Lyn Oslo
Rosenborg - Brann
Strømsgodset - Stabæk
Tromsø - Fredrikstad
Viking - Bodø/Glimt
Vålerenga - HamKam

29/6 (11. runde):
Bodø/Glimt - Rosenborg
Fredrikstad - Vålerenga
HamKam - Brann
Lyn Oslo - Viking
Stabæk - Tromsø
Strømsgodset - Lillestrøm
Aalesund - Molde

6/7 (12. runde):
Brann - Bodø/Glimt
Lillestrøm - Lyn Oslo
Molde - HamKam
Rosenborg - Aalesund
Tromsø - Strømsgodset
Viking - Fredrikstad
Vålerenga - Stabæk

13/7 (13. runde):
Bodø/Glimt - Molde
Fredrikstad - Lillestrøm
HamKam - Rosenborg
Lyn Oslo - Brann
Stabæk - Viking
Strømsgodset - Vålerenga
Aalesund - Tromsø

20/7 (14. runde):
Brann - Aalesund
Lillestrøm - Bodø/Glimt
Lyn Oslo - Strømsgodset
Molde - Vålerenga
Stabæk - Fredrikstad
Tromsø - HamKam
Viking - Rosenborg

27/7 (15. runde):
Fredrikstad - Brann
Rosenborg - Stabæk
Strømsgodset - Molde
Bodø/Glimt - Lyn Oslo
Vålerenga - Tromsø
HamKam - Lillestrøm
Aalesund - Viking

3/8 (16. runde):
Brann - HamKam
Lillestrøm - Strømsgodset
Molde - Aalesund
Stabæk - Bodø/Glimt
Tromsø - Rosenborg
Viking - Lyn Oslo
Vålerenga - Fredrikstad

10/8 (17. runde):
Bodø/Glimt - Viking
Fredrikstad - Tromsø
HamKam - Vålerenga
Lyn Oslo - Lillestrøm
Rosenborg - Molde
Strømsgodset - Brann
Aalesund - Stabæk

24/8 (18. runde):
Brann - Rosenborg
HamKam - Fredrikstad
Molde - Bodø/Glimt
Stabæk - Lyn Oslo
Tromsø - Aalesund
Viking - Lillestrøm
Vålerenga - Strømsgodset

31/8 (19. runde):
Bodø/Glimt - Brann
Lillestrøm - Stabæk
Lyn Oslo - Tromsø
Rosenborg - Vålerenga
Strømsgodset - HamKam
Viking - Molde
Aalesund - Fredrikstad

14/9 (20. runde):
Brann - Viking
Fredrikstad - Rosenborg
HamKam - Aalesund
Molde - Lillestrøm
Stabæk - Strømsgodset
Tromsø - Bodø/Glimt
Vålerenga - Lyn Oslo

21/9 (21. runde):
Bodø/Glimt - Fredrikstad
Lillestrøm - Brann
Lyn Oslo - Molde
Rosenborg - HamKam
Strømsgodset - Tromsø
Viking - Stabæk
Aalesund - Vålerenga

28/9 (22. runde):
Brann - Lyn Oslo
Fredrikstad - Strømsgodset
HamKam - Bodø/Glimt
Stabæk - Molde
Tromsø - Lillestrøm
Vålerenga - Viking
Aalesund - Rosenborg

5/10 (23. runde):
Bodø/Glimt - Vålerenga
Lillestrøm - Fredrikstad
Lyn Oslo - Rosenborg
Molde - Brann
Stabæk - HamKam
Strømsgodset - Aalesund
Viking - Tromsø

19/10 (24. runde):
Brann - Stabæk
Fredrikstad - Viking
HamKam - Lyn Oslo
Rosenborg - Strømsgodset
Tromsø - Molde
Vålerenga - Lillestrøm
Aalesund - Bodø/Glimt

26/10 (25. runde):
Bodø/Glimt - Strømsgodset
Brann - Tromsø
Lillestrøm - Rosenborg
Lyn Oslo - Aalesund
Molde - Fredrikstad
Stabæk - Vålerenga
Viking - HamKam

2/11 (26. og siste runde):
Fredrikstad - Lyn Oslo
HamKam - Molde
Rosenborg - Bodø/Glimt
Strømsgodset - Viking
Tromsø - Stabæk
Vålerenga - Brann
Aalesund - Lillestrøm.

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus

Våre bloggere