Gå til hovedmeny Gå til hovedinnhold

Brukte 27.000 på kaffe og boller

Skriv ut artikkel Del på Facebook Del på Twitter
Tips en venn om denne artikkelen
Publisert 05.11.03 19:31

27.050 kroner til kaffe og skillingsboller, er blant postene i oversikten Victor D. Norman la frem da han ba om unnskyldning for sin overdrevne pengebruk onsdag. Her kan du selv sjekke hva pengene har gått til.

Del på Facebook

Kaffen og skillingsbollene ble bestilt til markeringen av opprettelsen av det «nye» arbeids-og administrasjonsdepartementet, og ifølge Normans notater var 1000 personer til stede

SI DIN MENING:
Kom Norman styrket ut av dagens redegjørelse?
Ja
Nei
Vet ikke

Se resultat

På en pressekonferanse onsdag ettermiddag la han frem et detaljert regnskap over hva de 560.000 kronene han har brukt til representasjon de to siste årene faktisk har gått til. Ifølge Normans tall har han brukt 13.000 kroner for mye. Det lovte han å betale tilbake av egen lomme.

- Jeg vil beklage at jeg har gått over Statens satser. Det er en selvfølge at jeg skal betale dette, sa Victor Norman i ettermiddag.

SE NORMANS EGEN OVERSIKT:

Victor D. Normans regninger

FLERE SAKER:

Spiste og drakk for 560.000 kr

Normans luksus får etterspill

Varsler granskning av Norman



Annonse

This text is replaced by the Flash movie.
MittOppdrag.no Få anbud på 1-2-3! Leter du etter kjærligheten? Side2.match.com/
Stikkord fra Nettavisen Bedrift: