Gå til hovedmeny Gå til hovedinnhold

Tips oss

Dykker funnet omkommet

En mann i 40-årene er bekreftet omkommet etter en dykkerulykke.

- Vi fikk melding klokken 19.43 om en dykkerulykke Krogshavn i Bamble. To personer hadde dykket, den ene kom ikke opp, sier operasjonsleder Karl Jørgensen ved Telemark politidistrikt til Nettavisen.

Dykkeren, som er en mann i 40-årene, er bekreftet omkommet.

- Vi vet ikke årsaken til at han ikke kom opp igjen. Dette blir nå rutinemessig etterforsket, sier Jørgensen til Nettavisen.

21.08.08 23:28, ny 21.08.08 23:50




Materialet på dette nettstedet er omfattet av åndsverklovens bestemmelser. Uten særskilt avtale direkte med Mediehuset Nettavisen AS (utgiver) eller med Mediebedriftenes Klareringstjeneste (www.klarering.no) er enhver kopiering, lagring, eksemplarfremstilling og tilgjengeliggjøring bare tillatt i den utstrekning det er hjemlet i lov. Utnyttelse i strid med lov eller avtale kan medføre erstatningsansvar, og kan straffes med bøter eller fengsel. Mediehuset Nettavisen AS er ikke ansvarlig for innhold på eksterne sider.