Odd sikret årets første borteseier
TippeligaenSenket Sandefjord på overtid.
Les merGå til hovedmeny Gå til hovedinnhold
DANSK ELLER NORSK?: Blir Steinar Nilsen trener i Brann eller Aab neste sesong? Det er det store spørmsålet som ingen ennå har svaret på.
Foto: Solum, Stian Lysberg
Steinar Nilsen skal være veldig nær jobben i AaB ifølge danske medier.
I samarbeid med Microsoft Office2007 Publisert 18.11.08 11:58 | Sist oppdatert 18.11.08 14:48(iBergen.no) Den norsk-danske dragkampen mellom Brann og AaB om de to trenerne Steinar Nilsen og Troels Bech begynner å dra seg til. Etter det den danske avisen Nordjyske erfarer er Nilsen danskenes favoritt til å overta roret etter Allan Kuhn.
Les også: Brann-aktuell danske måtte lyve.
Aabs sportsdirektør Lynge Jacobsen vil imidlertid ikke si noe om hvem som blir trener for de danske mesterne.
- Jeg har null og niks å si om vår jakt på en ny trener, som likevel innrømmer at klubben nærmer seg slutten på trenerjakten.
Steinar Nilsen var i Bergen mandag denne uken for å snakke med Branns sportssjef Roald Bruun-Hanssen om den ledige trenerjobben i Brann. Den sparkede Esbjerg-treneren Troels Bech var i Bergen på fredag.
Les flere nyheter på iBergen.no.
Etter to ukers hetebølge er badetemperaturene skyhøye. Sjekk din strand!
Les mer
– Som om jeg holder Venus' trofé, sier den ferske Wimbledon-mesteren.
Les mer
Storklubbene lå langflate etter Karim Benzema.
Les mer