Gå til hovedmeny Gå til hovedinnhold
Av og til kan en linselus ødelegge all moroa!
( Fishki )
Vi har gravd og funnet gull også denne uken!
Først av alt tenkte jeg å benytte anledningen til å gratulere denne unge damen med å ikke lenger kunne omtale seg selv som «frøken», men nå faktisk har blitt «fru». Hun gifter seg nemlig omtrent samtidig som denne saken publiseres. Hurra og alt det der! Hun lovte å gjøre noe ala dette her i bryllupet - fyldig rapport kommer om hun følger opp, vi har med HD-kamera!
Utrolig fancy!
Vi begynner denne uken ordentlig med en video som jeg først ikke helt forsto
greia med. Men
så ble det veldig åpenbart!
PS! Har du noen gode tips til noe som bør være med i denne artikkelserien, send ditt bidrag på e-post eller Twitter: @mBlaker
Vi følger ordre
Det er lenge siden jeg har fått en klarere oppfordring til å ta med et spill
noen gang, så her er oppfølgeren
til Fantastic Contraption.
Her har du skrekkfilmen som... ehm... vel, det kan ta litt tid til vi får se.
Knus på
Jeg tror rett og slett jeg har glemt å ta med Crush
the Castle 2 tidligere - og det er jo i så fall en stor skam!
Å drive med standup kan være litt ekkelt når publikum kaster seg inn. Han her ser ut til å virkelig bli satt ut, men så henter han seg brilliant inn!
Flotte figurer
Du kjenner til alle de irriterende klovnene som skal ha penger for å lage
dårlige ballongfigurer?
De bør lære seg ting som dette!
Tror ikke jeg har sett noe så søtt siden jeg møtte på en liten, ensom apekatt i Hellas som virkelig lyste opp da han fikk se meg.
Sånn hytte vil jeg ha!
Skal man lage en liten
trehytte , da får man gjøre det skikkelig!
Salget av Old Spice har visstnok skutt til himmels i det siste, og det kan kanskje ha noe med disse utrolig rare reklamene.
Apple lager alltid raske ting...
I dag vil en haug med folk stå i kø for iPhone 4, og det vil bli mye hype. Da
kan det være greit å ta
en titt på denne for å balansere det litt.
Gjengen i Animaniacs gjorde stor suksess ved å ramse opp alle amerikanske stater og verdens land i sanger. Jeg er litt mer usikker på om norske kommuner kommer til å bli den samme suksessen.
Wow!
Dette visste jeg rett og slett ikke. Skummelt
dyr!
Dette er en form for reklame du ikke ser altfor ofte. Jeg tipper årsaken er at den ikke fungerer.
Trolig forbudt i Norge
Og dette er en skikkelig sjåvinistisk
reklame!
Vi har ved et par anledninger glemt å ta med de store bildespesialene, og fått kraftig kjeft for det. Bildet fra toppen av artikkelen kommer fra denne bildespesialen, og bør dermed tilfredsstille de som går hele uken og venter!
Roly Poly
Roly Poly Cannon er tilbake med en
ny versjon!
Vi avslutter med en virkelig... forferdelig boybandgreie med noen asiatiske gutter som tror de er utrolig deilige!
Tidligere utgaver