Gå til hovedmeny Gå til hovedinnhold

AVSLØRES I PARIS: Lamborghini er svært hemmelighetsfulle om deres nye italienske skjønnhet. AVSLØRES I PARIS: Lamborghini er svært hemmelighetsfulle om deres nye italienske skjønnhet. Foto: Lamborghini

Mystisk ny superbil

Se de første bildene.

Publisert 22.09.08 17:23 | Sist oppdatert 22.09.08 18:05

Tips oss

Sms/mms: Send TIPS til
2030 E-post: tips@nettavisen.no

Skriv ut artikkel Del på Facebook Del på MySpace Del på Twitter Del på Nettby
Tips en venn om denne artikkelen

En helt ny Lamborghini-modell skal lanseres på bilmessen i Paris (4.-19. oktober).

Hittil har Lamborghini sluppet to bilder som avslører designet på fronthjulet. Her kan man også se noen av de lekre linjene som preger panseret og frontlyktene.

SPENNENDE: Bilentusiaster verden venter i spenning på lanseringen av den nye Lamborghinien.SPENNENDE: Bilentusiaster verden venter i spenning på lanseringen av den nye Lamborghinien. Foto: Lamborghini

Det andre fotoet viser en kraftig bakre støtfanger.

Bildene sier ikke mye om den hemmelighetsfulle skjønnheten, men ryktene sier at dette dreier seg om en modell som absolutt skal komme i produksjon.

Superdoningen skal være basert på plattformen til Audi R8, og det spekuleres i om dette kan være den neste superraske utgaven av konseptbilen LP640.

LEKKER: Dynamiske lekre linjer preger Lamborghini-modellen.LEKKER: Dynamiske lekre linjer preger Lamborghini-modellen. Foto: Lamborghini

Andre tror det dreier seg om en ny firedørs-konseptbil. Dette skal en intern kilde i Lamborghini ha uttalt, ifølge worldcarfans.com.

Da gjenstår det bare å se den godt bevarte hemmeligheten når dørene åpner i Paris.

Det siste fra Nettavisen Motor:

- Stor, stygg og macho

- Slik kjører du i en rundkjøring

- TEST: Dieselbeist fra BMW

Mer om bil, MC og trafikk finner du i Nettavisen Motor.



Kommentarer


Biler til salgs

Nyeste biler:

Citroen Xantia

Pris: 14000,- Årsmodell: 1995
Km: 155000

Toyota Avensis

Pris: 57000,- Årsmodell: 1998
Km: 164068

Opel Corsa

Pris: 149000,- Årsmodell: 2008
Km: 8490

Motorshop

Cruise Control Fotoboksvarsler

Årets beste investering! Kjøp her!

Ioncare luftrenser og ioniserer

Nå 2 sett filter på kjøpet - verdi 298,- Kjøp her!

Fakta i samarbeid med 1881
FASTLINKS
Hyttetorget har løsninger som gir økt komfort på hytta di. Les mer
Ingen bompenger. Norges billigste elbil Les mer
Nettavisen Fastlinks

Tips oss

Sms/mms: Send TIPS til
2030 E-post: tips@nettavisen.no