RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

Program

Sist oppdatert:

Fredag 10. Februar
20.00 Åpningsseremoni

Lørdag 11. Februar
11.00 Kombinert Hopp Resultater
13.00 Ishockey Kvinner gruppe B: Finland-Tyskland 3-0
13.00 Skiskyting 20 km menn Resultater
15.00 Kombinert 15 km langrenn Resultater
15.00 Freestyle Kvalifisering kulekjøring kvinner Resultater
15.30 Ishockey Kvinner gruppe A: Sverige-Russland 3-1
15.30 Skøyter 5000 meter menn Resultater
16.00 Aking Singel menn Resultater
18.00 Ishockey Kvinner gruppe B: USA-Sveits 6-0
18.00 Hopp Kvalifisering normalbakke Resultater
19.00 Kunstløp Kortprogram par Resultater
19.00 Freestyle Finale kulejøring kvinner Resultater
20.30 Ishockey Kvinner gruppe A: Canada-Italia 16-0

Søndag 12. Februar
10.00 Snowboard Kvalifisering halfpipe menn Resultater
10.00 Langrenn 7,5+7,5 km jaktstart kvinner Resultater
12.00 Alpint Utfor menn Resultater
13.45 Langrenn 15+15 km jaktstart menn Resultater
14.00 Snowboard Finale halfpipe menn Resultater
16.00 Aking Singel menn Resultater
16.30 Ishockey Kvinner gruppe A: Russland-Canada 0-12
16.30 Skøyter 3000 meter kvinner Resultater
18.00 Hopp Normalbakke Resultater
19.00 Ishockey Kvinner gruppe B: Tyskland-USA 0-5
19.30 Kortbaneløp 1500 m finale menn. 500 m forsøk kvinner. 3000 m forsøk kvinner Resultater

Mandag 13. februar
09.00 Curling Menn: Finland-Sveits, Italia-Storbritannia, Norge-USA, New Zealand-Sverige Resultater
10.00 Snowboard Kvalifisering halfpipe kvinner Resultater
12.00 Skiskyting 15 km kvinner Resultater
14.00 Curling Kvinner: Canada-Sverige, Norge-USA, Sveits-Italia, Storbritannia-Danmark Resultater
14.00 Snowboard Finale halfpipe kvinner Resultater
15.00 Ishockey Kvinner gruppe A: Sverige-Italia 11-0
15.30 Skøyter 500 m menn Resultater
16.00 Aking Singel kvinner Resultater
17.30 Ishockey Kvinner gruppe B: Finland-Sveits 1-0
19.00 Kunstløp Friprogram par Resultater

Tirsdag 14. Februar
09.00 Curling Kvinner: Norge-Sverige, Russland-Japan, Sveits-Storbritannia, USA-Canada Resultater
10.00 Langrenn Sprint lag, kvinner Resultater
10.40 Langrenn Sprint lag, menn Resultater
12.00 Alpint Kombinasjon menn: utfor Resultater
13.00 Ishockey Kvinner gruppe A: Italia-Russland 1-5
13.30 Skiskyting 10 km menn Resultater
14.00 Curling Menn: Canada-Sverige, Norge-Sveits, Tyskland-Italia, USA-New Zealand Resultater
15.30 Ishockey Kvinner gruppe A: Canada-Sverige 8-1
16.00 Aking Singel kvinner Resultater
16.00 Skøyter 500 m kvinner Resultater
17.00 Alpint Kombinasjon menn: slalåm 1. omgang Resultater
18.00 Ishockey Kvinner gruppe B: Sveits-Tyskland 1-2
19.00 Kunstløp Kortprogram menn Resultater
19.00 Curling Kvinner: Italia-Danmark, Canada-Russland, Norge-Sveits, USA-Japan Resultater
19.30 Alpint Kombinasjon menn: slalåm 2. omgang Resultater
20.30 Ishockey Kvinner gruppe B: USA-Finland 7-3

Onsdag 15. Februar
09.00 Curling Menn: Finland-New Zealand, Canada-Storbritannia, Sverige-Norge Resultater
10.30 Kombinert Laghopp Resultater
11.35 Ishockey Menn gruppe B: Kazakhstan-Sverige 2-7
12.00 Alpint Utfor kvinner Resultater
13.05 Ishockey Menn gruppe A: Italia-Canada 2-7
14.00 Curling Kvinner: Danmark-USA, Italia-Russland, Japan-Norge, Sverige-Storbritannia Resultater
14.00 Freestyle Kvalifisering kulekjøring menn Resultater
15.00 Kombinert 4x5 km stafett Resultater
15.35 Ishockey Menn gruppe A: Sveits-Finland 0-5
16.00 Aking Dobbel Resultater
17.05 Ishockey Menn gruppe A: Tyskland-Tsjekkia 1-4
17.00 Skøyter Lagtempo, kvinner og menn Resultater
17.30 Freestyle Finale kulekjøring menn Resultater
19.00 Curling Menn: Canada-Sveits, Storbritannia-Norge, Tyskland-Finland, USA-Italia Resultater
19.30 Kortbaneløp Kvinner 500 m finale. Menn 1000 m forsøk. Menn 5000 m forsøk Resultater
20.05 Ishockey Menn gruppe B: Russland-Slovakia 3-5
21.05 Ishockey Menn gruppe B: Latvia-USA 3-3

Torsdag 16. Februar
09.00 Curling Kvinner: Japan-Danmark, Canada-Sveits, Russland-Storbritannia, Sverige-Italia Resultater
09.00 Kombinert Laghopp, 2. omgang Resultater
10.00 Langrenn 10 km kvinner Resultater
10.00 Snowboard Kvalifisering cross menn Resultater
12.05 Ishockey Menn gruppe A: Finland-Italia 6-0
12.00 Skiskyting 7,5 km kvinner Resultater
13.05 Ishockey Menn gruppe A: Tsjekkia-Sveits 2-3
14.00 Curling Menn: Norge-Canada, Sveits-New Zealand, Storbritannia-Tyskland, USA-Sverige Resultater
14.50 Snowboard Finale cross menn Resultater
15.00 Kombinert 4x5 km stafett Resultater
16.05 Ishockey Menn gruppe B: Sverige-Russland 0-5
17.05 Ishockey Menn gruppe B: Slovakia-Latvia 6-3
17.00 Skøyter Lagtempo kvinner og menn Resultater
17.30 Skeleton Singel kvinner Resultater
19.00 Kunstløp Friprogram menn Resultater
19.00 Curling Kvinner: Danmark-Sveits, Canada-Norge, Sverige-USA Resultater
20.05 Ishockey Menn gruppe A: Canada-Tyskland 5-1
21.05 Ishockey Menn gruppe B: USA-Kazakhstan 4-1

Fredag 17. Februar
09.00 Curling Menn: Italia-Norge, Sveits-Tyskland, Sverige-Finland Resultater
10.00 Langrenn 15 km menn Resultater
10.00 Snowboard Kvalifisering cross kvinner Resultater
13.00 Ishockey Kvinner: 5.-8. plass, Russland - Sveits 6-2
14.00 Curling Kvinner: Norge-Italia, Sveits-Sverige, Storbritannia-Canada, USA-Russland Resultater
14.00 Snowboard Finale cross kvinner Resultater
17.00 Ishockey Kvinner: Semifinale, USA - Sverige 2-3 e.str.
17.00 Alpint Kombinasjon kvinner: slalåm 1. omgang Resultater
17.30 Skeleton Singel menn Resultater
18.00 Hopp Kvalifisering stor bakke Resultater
18.30 Ishockey Kvinner: 5.-8. plass, Tyskland - Italia 5-2
19.00 Kunstløp Isdans: Obligatorisk program Resultater
19.00 Curling Menn: Finland-Canada, New Zealand-Italia, Sverige-Storbritannia, USA-Sveits Resultater
19.30 Alpint Kombinasjon kvinner: slalåm 2. omgang Resultater
21.00 Ishockey Kvinner: Semifinale, Canada - Finland 6-0

Lørdag 18. Februar
09.00 Curling Kvinner: Japan-Canada, Russland-Sveits, Storbritannia-Italia, Sverige-Danmark Resultater
09.45 Langrenn 4x5 km stafett kvinner Resultater
11.35 Ishockey Menn gruppe B: Kazakhstan-Russland 0-1
12.30 Skiskyting 10 km jaktstart kvinner Resultater
13.05 Ishockey Menn gruppe A: Italia-Tyskland 3-3
14.00 Alpint Kombinasjon kvinner, utfor Resultater
14.00 Curling Menn: Finland-Norge, Canada-Italia, Sveits-Storbritannia, Tyskland-USA Resultater
14.30 Skiskyting 12,5 km jaktstart menn Resultater
14.30 Alpint Super-G menn Resultater
15.35 Ishockey Menn gruppe A: Canada-Sveits 0-2
17.05 Ishockey Menn gruppe B: Sverige-Latvia 6-1
17.00 Skøyter 1000 m menn Resultater
17.30 Bob Tomannsbob menn Resultater
18.00 Hopp Stor bakke Resultater
19.00 Curling Kvinner: Italia-USA, Japan-Sverige, Storbritannia-Norge Resultater
19.30 Kortbaneløp Kvinner 1500 meter finale. Menn 1000 meter finale Resultater
20.05 Ishockey Menn gruppe B: Slovakia-USA 2-1
21.05 Ishockey Menn gruppe A: Tsjekkia-Finland 2-4

Søndag 19. Februar
09.00 Curling Menn: Italia-Finland, Norge-New Zealand, Storbritannia-USA, Tyskland-Sverige Resultater
10.00 Langrenn 4x10 km stafett menn Resultater
12.05 Ishockey Menn gruppe A: Tyskland-Sveits 2-2
13.05 Ishockey Menn gruppe B: Russland-Latvia 9-2
14.00 Curling Kvinner: Italia-Canada, Russland-Danmark, Sveits-USA, Storbritannia-Japan Resultater
16.05 Ishockey Menn gruppe B: Slovakia-Kazakhstan 2-1
17.05 Ishockey Menn gruppe B: USA-Sverige 1-2
17.00 Skøyter 1000 m kvinner Resultater
17.30 Bob Tomannsbob menn Resultater
19.00 Curling Menn: Norge-Tyskland, New Zealand-Canada, Storbritannia-Finland, Sverige-Sveits Resultater
19.00 Kunstløp Isdans: Originalprogram Resultater
20.05 Ishockey Menn gruppe A: Tsjekkia-Italia 4-1
21.05 Ishockey Menn gruppe A: Finland-Canada 2-0

Mandag 20. Februar
09.00 Curling Kvinner: Danmark-Norge, Italia-Japan, Sverige-Russland Resultater
10.30 Alpint Storslalåm 1. omgang menn Resultater
13.00 Ishockey Kvinner kamp om 7/8. plass: Sveits - Italia 11-0
13.45 Alpint Storslalåm 2. omgang menn Resultater
14.00 Curling Menn: Canada-USA, New Zealand-Tyskland, Sveits-Italia Resultater
14.45 Alpint Super-G kvinner Resultater
16.30 Ishockey Kvinner Bronsekamp: Finland - USA 0-4
17.00 Ishockey Kvinner kamp om 5/6. plass: Tyskland - Russland 1-0 e.e.o
17.30 Bob Tomannsbob kvinner Resultater
18.00 Hopp Stor bakke lag Resultater
18.30 Freestyle Kvalifisering hopp menn Resultater
19.00 Kunstløp Isdans: Friprogram Resultater
19.00 Curling Kvinner: Danmark-Canada, Norge-Russland, Sveits-Japan, USA-Storbritannia Resultater
20.30 Ishockey Finale kvinner: Sverige - Canada 1-4

Tirsdag 21. Februar
11.00 Kombinert Hopp sprint Resultater
11.35 Ishockey Menn gruppe B: Latvia-Kazakhstan 2-5
12.00 Skiskyting 4x7,5 km stafett menn Resultater
12.35 Ishockey Menn gruppe A: Sveits-Italia 3-3
15.00 Kombinert 7,5 km sprint Resultater
15.35 Ishockey Menn gruppe A: Finland-Tyskland 2-0
16.00 Skøyter 1500 m menn Resultater
16.35 Ishockey Menn gruppe A: Canada-Tsjekkia 3-2
17.30 Bob Tomannsbob kvinner Resultater
18.30 Freestyle Kvalifisering hopp kvinner Resultater
19.00 Kunstløp Kortprogram kvinner Resultater
20.05 Ishockey Menn gruppe B: Sverige-Slovakia 0-3
20.35 Ishockey Menn gruppe B: USA-Russland 4-5

Onsdag 22. Februar
10.00 Langrenn Kvalifisering sprint kvinner Resultater
10.00 Snowboard Kvalifisering paralell menn Resultater
10.30 Langrenn Kvalifisering sprint menn Resultater
13.40 Langrenn Finaler sprint kvinner Resultater
13.55 Langrenn Finaler sprint menn Resultater
14.00 Curling Semifinale kvinner Resultater
14.10 Snowboard Finale paralell menn Resultater
14.45 Alpint Slalåm 1. omgang kvinner Resultater
16.35 Ishockey Kvartfinale menn: Sveits - Sverige Resultater
17.00 Skøyter 1500 m kvinner Resultater
17.35 Ishockey Kvartfinale menn: Finland - USA Resultater
17.45 Alpint Slalåm 2. omgang kvinner Resultater
18.45 Freestyle Finale hopp kvinner Resultater
19.00 Curling Semifinale menn Resultater
19.30 Kortbaneløp Kvinner 1000 m forsøk. Menn 500 m forsøk. Kvinner 3000 m finale Resultater
20.35 Ishockey Kvartfinale menn: Russland - Canada Resultater
21.35 Ishockey Kvartfinale menn: Slovakia - Tsjekkia Resultater

Torsdag 23. Februar
11.00 Snowboard Kvalifisering paralell kvinner Resultater
12.00 Skiskyting 4x6 km stafett kvinner Resultater
13.00 Curling Bronsekamp kvinner Resultater
14.00 Snowboard Finale paralell kvinner Resultater
17.30 Curling Finale kvinner Resultater
18.30 Freestyle Hopp finale menn Resultater
19.00 Kunstløp Friprogram kvinner Resultater

Fredag 24. Februar
09.30 Alpint Storslalåm 1. omgang kvinner Resultater
11.30 Langrenn 30 km fellesstart kvinner Resultater
13.00 Curling Bronsekamp menn Resultater
13.00 Alpint Storslalåm 2. omgang kvinner Resultater
15.00 Skøyter 10 000 m menn Resultater
16.30 Ishockey Semifinale menn: Sverige - Tsjekkia Resultater
17.30 Curling Finale menn Resultater
17.30 Bob Firemannsbob menn Resultater
19.00 Kunstløp Oppvisning
21.00 Ishockey Semifinale menn: Finland - Russland Resultater

Lørdag 25. Februar
10.00 Skiskyting 15 km fellesstart menn Resultater
12.00 Skiskyting 12,5 km fellesstart kvinner Resultater
15.00 Alpint Slalåm 1. omgang menn Resultater
16.30 Skøyter 5 000 m kvinner Resultater
17.30 Bob Firemannsbob menn Resultater
18.30 Alpint Slalåm 2. omgang menn Resultater
19.30 Kortbaneløp Menn 500 m finale. Kvinner 1000 m finale. Menn 5000 m finale Resultater
20.30 Ishockey Bronsekamp menn: Russland - Tsjekkia Resultater

Søndag 26. Februar
10.00 Langrenn 50 km fellesstart menn Resultater
14.00 Ishockey Finale menn: Finland - Sverige Resultater
20.05 Avslutningsseremoni

Mest sett siste uken

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

Våre bloggere