RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

Terminlista 2008

Her har du oversikten over alle Vålerengas kamper i 2008-sesongen.

Treningskamp: Vålerenga - Tromsø 0-1
Estadio Municipal Maspalomas, onsdag 30. januar, kl. 11.00

Treningskamp: Vålerenga - Molde 1-3
Estadio Municipal Maspalomas, lørdag 2. februar, kl. 19.00

Treningskamp: Vålerenga - Nybergsund 4-1
Vallhall Arena, fredag 8. februar, kl. 17.30

Treningskamp: Vålerenga - Lyn 2-2
Vallhall Arena, lørdag 16. februar, kl. 15.30

La Manga Cup: Vålerenga - Kalmar 1-2
La Manga, torsdag 21. feburar kl. 19.00

La Manga Cup: Fredrikstad - Vålerenga 3-3 (7-8 e.str)
La Manga, søndag 24. februar kl. 16.00

La Manga Cup, sluttspill: Vålerenga - Aalesund 1-0
La Manga, torsdag 28. februar 1900

Treningskamp: Aalborg - Vålerenga 3-2
Energi Nord Arena, torsdag 4.mars kl. 15.30

Treningskamp: Vålerenga - Sandefjord 4-1
La Manga, tirsdag 11. mars kl. 16.00

Treningskamp: Vålerenga - Moss 4-2
La Manga, søndag 16. mars kl. 16.00

Treningskamp: Haugesund - Vålerenga 0-1
La Manga, torsdag 20. mars kl. 16.00

Treningskamp: Stabæk - Vålerenga 1-0
Nadderud Stadion, mandag 24. mars, 16.00

Tippeligaens 1. runde: Vålerenga - Aalesund 1-0
Ullevaal Stadion, lørdag 29.mars kl. 19.00

Tippeligaens 2. runde: Tromsø - Vålerenga 2-0
Alfheim Stadion, søndag 6. april kl. 18.00

Tippeligaens 3. runde: Lillestrøm - Vålerenga 0-3
Åråsen Stadion, søndag 13. april kl. 20.00

Tippeligaens 4. runde: Vålerenga - Rosenborg 1-1
Ullevaal Stadion, søndag 20. april kl. 20.00

Tippeligaens 5. runde: Viking - Vålerenga 2-3
Viking Stadion, mandag 28. april kl. 19.00

Tippeligaens 6. runde: Vålerenga - Molde 1-2
Ullevaal Stadion, søndag 4.mai kl. 18.00

Cupens 1.runde: Ørn Horten - Vålerenga 0-5
Lystlunden, lørdag 10.mai kl. 18.00

Tippeligaens 7.runde: Brann - Vålerenga 1-0
Brann Stadion, fredag 16. mai kl. 20.00

Tippeligaens 8. runde: Vålerenga - Bodø/Glimt 0-0
Ullevaal Stadion, søndag 25.mai kl. 18.00

Tippeligaens 9. runde: Lyn - Vålerenga 2-0
Ullevaal Stadion, søndag 1. juni kl. 20.00

Tippeligaens 10. runde: Vålerenga - HamKam 3-0
Ullevaal Stadion, torsdag 5. juni kl. 19.00

Cupens 2.runde: Raufoss - Vålerenga 1-4
Raufoss Stadion, søndag 8.juni kl. 14.00

Treningskamp: Vålerenga - Sogndal 1-1
Blåbærmyra Gress, Fagernes, Lørdag 21.juni kl. 13.00

Tippeligaens 11.runde: Fredrikstad - Vålerenga 2-1
Fredrikstad Stadion, mandag 30. juni kl. 19.00

Cupens 3.runde: Sarpsborg Sparta - Vålerenga 2-3
Sarpsborg Stadion, torsdag 3.juli kl. 18.00

Tippeligaens 12.runde: Vålerenga - Stabæk 2-1
Ullevaal Stadion, søndag 6. juli kl. 20.00

Tippeligaens 13. runde: Strømsgodset - Vålerenga 1-3
Marienlyst Stadion, søndag 13. juli kl. 18.00

Tippeligaens 14. runde: Molde - Vålerenga5-1
Aker Stadion, lørdag 19. juli kl. 19.00

Cupens 4. runde: Tromsø - Vålerenga 0-2
Alfheim stadion, torsdag 24.juli kl. 19.00

Tippeligaens 15. runde: Vålerenga - Tromsø 0-0
Ullevaal Stadion, mandag 28. juli kl. 19.00

Tippeligaens 16.runde: Vålerenga - Fredrikstad1-1
Ullevaal Stadion, lørdag 2. august kl. 20.05

Treningskamp: Vålerenga - Liverpool 1-4
Ullevaal Stadion, tirsdag 5.august kl. 19.00

Tippeligaens 17.runde: HamKam - Vålerenga1-1
Briskeby Stadion, søndag 10. august kl. 18.00

Cupens 5. runde (kvartfinale): Vålerenga - Bodø/Glimt 3-1
Ullevaal stadion, søndag 17. august kl. 16.00

Tippeligaens 18.runde: Vålerenga - Strømsgodset 1-2
Ullevaal Stadion, mandag 25. august kl. 19.00

Tippeligaens 19. runde: Rosenborg - Vålerenga 2-1
Lerkendal Stadion, søndag 31. august kl. 20.00

Treningskamp: Sandefjord - Vålerenga 2-5
Komplett.no Arena, Tirsdag 9.september kl. 19.00

Tippeligaens 20. runde: Vålerenga - Lyn 1-2
Ullevaal Stadion, mandag 15. september kl. 19.00

Tippeligaens 21. runde: Aalesund - Vålerenga 0-0
Color Line Stadion, søndag 21.september kl. 18.00

Cupens 6. runde (semifinale): Vålerenga - Odd Grenland 2-1
Ullevaal stadion, torsdag 25. september kl. 19.00

Tippeligaens 22.runde: Vålerenga - Viking 0-1
Ullevaal Stadion, søndag 28. september kl. 18.00

Tippeligaens 23.runde: Bodø/Glimt - Vålerenga1-2
Aspmyra Stadion, søndag 5. oktober kl. 18.00 (TV2 Sport)

Tippeligaens 24.runde: Vålerenga - Lillestrøm 3-1
Ullevaal Stadion, mandag 20. oktober kl. 19.00

Tippeligaens 25. runde: Stabæk - Vålerenga 6-2
Nadderud Stadion, søndag 26. oktober kl. 18.00

Tippeligaens 26. runde: Vålerenga - Brann 0-1
Ullevaal Stadion, søndag 2. november kl. 18.00

Cupens finale: Stabæk - Vålerenga 1-4
Ullevaal Stadion, søndag 9.november kl. 13.15

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus

Våre bloggere