- Tettey blir behandlet veldig dårlig
TippeligaenAgent Rune Hauge skuffet over Rosenborg.
Les merGå til hovedmeny Gå til hovedinnhold
Annette Obrestad svarte Nettavisens lesere onsdag.
( TV 2 Interaktiv )
Annette Obrestad (18) er en av verdens beste i poker. Her gir hun oppskriften.
I samarbeid med Microsoft Office2007 Publisert 24.01.07 15:00Annette Obrestad er rangert på andreplass blant verdens beste turneringsspillere hos pokernettstedet PocketFives.com. Mandag publiserte Nettavisen et eksklusivt intervju med den 18 år gamle sandnesjenta.
Les intervjuet her: Annette (18) – en norsk sensasjon!
Hun har så langt vært ukjent for resten av Poker-Norge, men etter hvert som hun har kommet langt i den ene turneringen etter den andre, har kallenavnet hennes, Annette_15, fått en nærmest mytisk stjernestatus som går langt utenfor Norges grenser. Nå er hun et av landets mest ettertraktede sponsorobjekter.
Etter at Nettavisen publiserte saken om Annettes fantastiske historie, har hun vunnet enda en turnering med over 1.000 deltakere på internett, og i tillegg gjort det meget sterkt i flere andre.
Onsdag svarte hun på spørsmål fra Nettavisens lesere. Og avslørte litt av hemmeligheten bak suksessen!
Les svarene til Annette nedenfor (legg merke til at det er flere sider):
Manchester United bekrefter at spissen spiller for dem neste sesong.
Les mer