SKAL HA TATT ET VALG: Johan Andersson meldes klar for Lillestrøm.
Foto: Solum, Stian Lysberg
( SCANPIX )
Andersson skal ha bestemt seg
Relaterte saker
Varsler store endringer i LSK
Her er LSKs nye trener
Tjenester
Vil du oppleve Game of Thrones?
Mest lest
- Northug-avtalen bør termineres
Juryen mener Rune Øygard er delvis skyldig
Siste nytt
mestdelt.no
Få de mest delte nyhetene fra de største avisene i inn- og utland
- Del på Twitter
-
Tips en venn om denne artikkelen
- Send oss ditt tips
Tjenester
Kle deg som Platini, Rossi eller Whiteside
Svensk nettsted hevder Johan Andersson er klar for Lillestrøm.
Den svenske midtbanespilleren Johan Andersson skal være klar for Lillestrøm.
Det melder nettstedet fotbolldirekt.se tirsdag.
Nettstedet hevder at den ettertraktede spilleren skal ha skrevet under en treårskontrakt med Åråsen-klubben.
- Jeg kan ikke si noe om dette. Men vi er interessert. Det er ingen hemmelighet, sier Lillestrøms nye trener, Magnus Haglund, til nettstedet.
- Jeg kan bare si at Johan er en bra spiller. Han burde være interessant for alle klubber i Skandinavia, fortsetter svensken.
Andersson har spilt i Stabæk siden 2008, men står nå uten kontrakt og har vært ettertraktet på markedet.
Tromsø og Rosenborg har også ønsket svensken, men skal man tro fotbolldirekt.se har valget nå altså falt på Lillestrøm.
Andersson selv ønsker ikke å kommentere spekulasjonene.
- Nei, ingen kommentar. Dere får vente og se, sier han til det svenske nettstedet, men tirsdag kveld melder også TV 2 at kun den medisinske testen gjenstår før overgangen er klar.
Andersson var med å vinne Tippeligaen med Stabæk i 2008, men har vært en del skadeplaget de siste sesongene.
Han har tidligere spilt for Landskrona og Malmö FF i hjemlandet Sverige.
- Del på Twitter
-
Tips en venn om denne artikkelen
- Send oss ditt tips



