Gå til hovedmeny Gå til hovedinnhold
Roy Keane vil nå bla opp 100 millioner kroner for å kjøpe Djibril Cissé permanent til Sunderland.
Franskmannen, med bakgrunn fra Liverpool, er for tiden på lån fra Marseille - og har scoret to mål på sine sju kamper. Manager Roy Keane har allerede avtalt en pris på 10 millioner pund - 100 millioner kroner, hvis Cisse blir en hit for Sunderland, skriver The Sun.
Da blir han i så fall den dyreste i klubbens historie. Tidligere har Roy Keane kjøpt keeperen Craig Gordon for 9 millioner pund.
- Cisse er sterkere for hver eneste uke. Vi har sett litt av det som han er kapabel til å prestere, spesielt med tanke på hurtighet og styrke, sier Roy Keane til avisen.
27-årige Cisse er relativt greit fornøyd med det han har prestert til nå i Sunderland-trøya.
- Jeg har ikke gjort det så verst, men jeg håper på å kunne legge til noen scoringer i porteføljen i de neste kampene, fastslår han.
Sjekk siste nytt på sportsforsiden!
Les mer om
landslaget her!
Vil du ha sportsnyheter tilsendt på mobilen? Send SPORT START til 1930. Tjenesten koster 2,- per melding.
Les sportsnyheter på mobilen: Send NETT til 1930 (gratis bokmerke).