RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss
NYTER FRIDAGENE: Spillerne i de store europeiske ligaene har fortsatt sommerferie en liten stund til. Dagene benyttes på forskjellig vis.
NYTER FRIDAGENE: Spillerne i de store europeiske ligaene har fortsatt sommerferie en liten stund til. Dagene benyttes på forskjellig vis. Foto: Privat (Instagram)

Sjekk fotballstjernenes deilige feriebilder

Sist oppdatert:
Lader opp batteriene foran neste sesong.

Europas store fotballigaer var ferdigspilt for en måneds tid siden, og det nærmer seg snart oppkjøring foran kommende sesong for spillerne.

I mellomtiden benytter de aller fleste seg godt av fritiden, og ferierer på ulike måter.

Der noen er hjemme og koser seg med familien, reiser andre med eget privatfly til de beste sommerstedene rundt om i verden. Ikke overraskende er også golf en populær aktivitet blant mange fotballspillere.

Se stjernenes egne feriebilder under!

With the lads @stefandevrij3 / @blinddaley & THE MAESTRO Pirlo the coolest player around! 😎

Et bilde publisert av Robin van Persie (@robinvanpersie) fredag 26. Juni. 2015 PDT

holidays with da boys

Et bilde publisert av Paul Labile Pogba (@paulpogba_6) mandag 22. Juni. 2015 PDT

Didn't expect to see pigs in the sea in the Bahamas! Haha

Et bilde publisert av Wayne Rooney (@waynerooney) mandag 01. Juni. 2015 PDT

Celebrating my son's 5th birthday.

Et bilde publisert av Cristiano Ronaldo (@cristiano) onsdag 17. Juni. 2015 PDT

With my #LaFamilia

Et bilde publisert av Mesut Özil (@m10_official) søndag 21. Juni. 2015 PDT

@toni26terry 💙☀️ #Maldives

Et bilde publisert av John Terry (@johnterry.26) lørdag 13. Juni. 2015 PDT

😎😎

Et bilde publisert av Eden Hazard (@hazardeden_10) onsdag 06. Mai. 2015 PDT

Always loved a bit of Swing ball 🎾🎾. Not easy being the ref though!

Et bilde publisert av Frank Lampard (@franklampard) søndag 14. Juni. 2015 PDT

Always great to be on the pitch ⛳️ #esmuellert @martinkaymer59

Et bilde publisert av 25 Thomas Müller (@thomas.mueller) fredag 26. Juni. 2015 PDT

Good game of golf earlier, perfect weather for it! Swing not looking too shabby for my golf day next month

Et bilde publisert av Aaron Ramsey (@aaronramsey) torsdag 18. Juni. 2015 PDT

A big thanks to the boys at @auto_vivendi for dropping off the cars, can't wait to get out in them!

Et bilde publisert av Gareth Bale (@garethbale11) tirsdag 02. Juni. 2015 PDT

Increíble las vacaciones amores de mi alma!!!!!! Muchas gracias a SHIFAZ, un grande!!!!

Et bilde publisert av Luis Suarez (@luissuarez9) fredag 19. Juni. 2015 PDT

Disfrutando en la boda de Pedro y Carol!! Muchas Felicidades!! #boda #amigos #moda #Dirkbikkembergs

Et bilde publisert av Andres Iniesta (@andresiniesta8) lørdag 20. Juni. 2015 PDT

Es momento de relajar un poco. Relax time.

Et bilde publisert av James Rodríguez (@jamesrodriguez10) onsdag 10. Juni. 2015 PDT

Summer time with this one ❤️

Et bilde publisert av Jack Wilshere (@jackwilshere) fredag 26. Juni. 2015 PDT

Where am I? 😂

Et bilde publisert av Juan Mata (@juanmatagarcia) torsdag 25. Juni. 2015 PDT






ssss

Mest sett siste uken

Lik Nettavisen Sport her og få flere ferske sportsnyheter i feeden din!

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus

Våre bloggere