RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss
Foto: Gorm Kallestad/Scanpix

Slik starter cupen

Sist oppdatert:
Sjekk hvem ditt lag møter i første runde!

Norges fotballforbund har satt opp kampene i første runde i NM.

Slik innledes cupen i 2008:

12/5 kl 18:00 Kvik Halden - Moss
12/5 kl 18:00 Borgar - Sarpsborg Sparta
10/5 kl 18:00 Østsiden - Pors Grenland
12/5 kl 18:00 Mysen - Fredrikstad
10/5 kl 18:00 Drøbak Frogn - Korsvoll
12/5 kl 18:00 KFUM Oslo - Kjelsås
12/5 kl 18:00 Bøler -Sprint Jeløy
10/5 kl 18:00 Groruddalen - Manglerud Star
12/5 kl 18:00 Grorud - Follo
12/5 kl 18:00 Frigg - Notodden
12/5 kl 18:00 Ullern - Hønefoss
12/5 kl 18:00 Øvrevoll/Hosle - Strømsgodset
12/5 kl 18:00 Vollen - Skeid
10/5 kl 18:00 Lørenskog - Skjetten
10/5 kl 18:00 Ull/Kisa - Strømmen
12/5 kl 18:00 Sander - HamKam
12/5 kl 18:00 Brumunddal - Eidsvold Turn
12/5 kl 18:00 FF Lillehammer - Nybergsund Trysil
12/5 kl 18:00 Gjøvik Lyn - Kongsvinger
12/5 kl 18:00 Toten - Valdres FK
12/5 kl 18:00 Solberg - Raufoss
10/5 kl 18:00 Mjøndalen - Asker
12/5 kl 18:00 Vestfossen - Stabæk
12/5 kl 18:00 Kongsberg - Sandefjord
10/5 kl 18:00 Ørn Horten - Vålerenga
10/5 kl 18:00 FK Tønsberg - Modum
12/5 kl 18:00 Sandar - Lillestrøm
12/5 kl 18:00 Fram Larvik - Bærum
12/5 kl 18:00 Skarphedin - Odd Grenland
12/5 kl 18:00 Trauma - Vindbjart
12/5 kl 18:00 FK Arendal - Fløy
12/5 kl 18:00 Søgne - IK Start
10/5 kl 18:00 Mandalskameratene - Vard Haugesund
12/5 kl 18:00 Vidar - Viking
10/5 kl 18:00 Stavanger - Randaberg
12/5 kl 18:00 Nord - Bryne
12/5 kl 18:00 Åkra - Sandnes Ulf
12/5 kl 18:00 Kopervik - Ålgård
12/5 kl 18:00 Stord - FK Haugesund
12/5 kl 18:00 Follesse - Åsane
12/5 kl 18:00 Loddefjord - Brann
10/5 kl 18:00 Fana - Fyllingen
12/5 kl 18:00 Austevoll - Nest Sotra
12/5 kl 18:00 Sandviken - Os
12/5 kl 18:00 Voss - Løv Ham
12/5 kl 18:00 Førde - Aalesund
12/5 kl 18:00 Tornado Måløy - Sogndal
12/5 kl 18:00 Langevåg - Skarbøvik
12/5 kl 18:00 Valder - Hødd
10/5 kl 18.00 Elnesvågen/O - Molde
12/5 kl 18:00 Averøykam. - Kristiansund
12/5 kl 18:00 Tynset - Rosenborg
10/5 kl 18:00 Strindheim - Steinkjer
12/5 kl 18:00 Nardo - KIL/Hemne
12/5 kl 18:00 NTNUI - Byåsen
12/5 kl 18:00 Charlottenlund - Ranheim
12/5 kl 18:00 Namsos - Levanger
12/5 kl 18:00 Stålkameratene - Mo IL
12/5 kl 18:00 Harstad - FC Lyn Oslo
12/5 kl 18:00 Mjølner - Bodø/Glimt
10/5 kl 18:00 Tromsdalen - FK Lofoten
12/5 kl 18:00 FK Senja - Skarp
12/5 kl 18:00 Skjervøy - Tromsø
12/5 kl 18:00 Bossekop - Alta

Her får du flere fotballnyheter
Klikk her for full oversikt over sportsnyhetene!

Vil du ha sportsnyheter tilsendt på mobilen? Send SPORT START til 1930. Tjenesten koster 2,- per melding.

Les sportsnyheter på mobilen: Send NETT til 1930 (gratis bokmerke).

Mest sett siste uken

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

Våre bloggere