Se, en ny Vukicevic!
Sport
– Jeg er utrolig imponert, sier storesøster Christina Vukicevic.
Ezinne: Satte
ny, norsk rekord
Ndure: -
Beklager, Bislett!
Spyd-Andreas: -
Klart dette var en nedtur
Gå til hovedmeny Gå til hovedinnhold
TIL NEWCASTLE?: Rosenborg skal angivelig ha tilbudt seg å selge Per Ciljan Skjelbred til Newcastle.
Foto: Thomas Rasmus Skaug/SCANPIX
Rosenborg er ikke fremmed for å slippe Per Ciljan Skjelbred til Newcastle.
I samarbeid med Microsoft Office2007 Publisert 28.08.08 15:40 | Sist oppdatert 28.08.08 15:42Ifølge den engelske avisen Evening Chronicle skal Rosenborg praktisk talt ha tilbudt seg å selge Per Ciljan Skjelbred til Newcastle.
Tilbudet skal ha kommet i forbindelse med at den engelske klubbens James Milner har bedt om å bli satt på transferlisten.
22-åringen skal ifølge ryktene ha vært et transfermål for Newcastle i hele sommer. Det har også blitt antydet at Everton skal ha fått avslått et bud på 60 millioner kroner for trønderen.
Rosenborgs sportsdirektør, Erik Hoftun, hevder imidlertid at klubben ikke har mottatt noen bud fra engelske klubber for midtbanemannen.
- Skulle vi motta et bud på 60 millioner, ville vi selvfølgelig vurdere et salg, sier Hoftun til den engelske avisen.
Det er ventet at Rosenborg-spilleren blir en mye billigere løsning for Newcastle, enn den andre midtbanespilleren de har på ønskelisten, Stephane M'Bia fra franske Rennes.
Her får du flere
fotballnyheter
Klikk her for full oversikt over
sportsnyhetene!
Vil du ha sportsnyheter tilsendt på mobilen? Send SPORT START til 1930. Tjenesten koster 2,- per melding.
Les sportsnyheter på mobilen: Send NETT til 1930 (gratis bokmerke).
– Jeg er utrolig imponert, sier storesøster Christina Vukicevic.
Ezinne: Satte
ny, norsk rekord
Ndure: -
Beklager, Bislett!
Spyd-Andreas: -
Klart dette var en nedtur
Manchester United bekrefter at spissen spiller for dem neste sesong.
Les mer