RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

Resultater fra French Open

Dagens resultater fra Det åpne franske mesterskapet i tennis i Paris.

Menn
x = seedet
1. runde:
Gaston Gaudio, ARG - Guillermo Canas, ARG 6-2, 2-6, 4-6, 6-3, 6-2

2. runde:
Olivier Mutis, FRA - Andy Roddick, USA x2 3-6, 6-3, 6-7, 5/7), 6-3, 6-2
Fabrice Santoro, FRA - Irakli Labadze, GEO 6-4, 3-6, 2-6, 6-1, 6-2
Julien Jeanpierre, FRA - Vincent Spadea, USA x27 6-4, 6-2, 7-5
Nicolas Massu, CHI x11 - Vladimir Voltchkov, BLR 6-3, 6-1, 6-0
Galo Blanco, SPA - Luis Horna, PER 2-6, 6-4, 1-6, 6-2, 6-3
Mario Ancic, CRO - Mariano Zabaleta, ARG x30 6-3, 6-4, 3-6, 6-4
Tim Henman, GBR x9 - Lars Burgsmuller, GER 6-0, 6-3, 6-3
Guillermo Coria, ARG x3 - Juan Monaco, ARG 7-5, 6-1, 6-3
Carlos Moya, SPA x5 - Fernando Vicente, SPA 6-1, 6-2, 6-1
Alex Corretja, SPA - Paradorn Srichaphan, THA x13 6-4, 7-5, 6-3
Juan Ignacio Chela, ARG x22 - Fernando Verdasco, SPA 7-5, 6-2, 6-2
Nicolas Escude, FRA - Florian Mayer, GER 6-4, 6-3, 6-4
Raemon Sluiter, NED - Dominik Hrbaty, SVK x31 6-4, 6-4, 3-6, 7-6, 7/5
Michael Llodra, FRA - Jerome Haehnal, FRA 6-3, 6-2, 3-6, 6-1
Mikhail Youzhny, RUS - Andrei Pavel, ROM x21 6-7, 3/7), 7-6, 7/4), 1-6, 7-6, 10/8), 6-2
Tommy Robredo, SPA x 17 - Guillermo Garcia-Lopez, SPA 6-4, 3-6, 7-5, 6-4

Kvinner:
2. runde
Tathiana Garbin, ITA - Justine Henin-Hardenne, BEL x1 7-5, 6-4
Amelie Mauresmo, FRA x3 - Anabel Medina Garrigues, SPA 6-0, 4-6, 6-1
Magdalena Maleeva, BUL x21 - Marta Marrero, SPA 7-5, 6-7, 3/7), 7-5
Meghann Shaughnessy, USA - Silvia Farina Elia, ITA x15 6-3, 3-6, 9-7
Marissa Irvin, USA - Dinara Safina, RUS 32 7-6, 7/5), 6-2
Lindsay Davenport, USA x5 - Maria Sanchez Lorenzo, SPA 6-4, 6-1
Elena Dementieva, RUS x9 - Nicole Pratt, AUS 6-2, 6-2
Maria Sharapova, RUS x18 - Rita Grande, ITA 6-2, 6-0
Vera Zvonareva, RUS x10 - Magui Serna, SPA 5-7, 6-1, 6-4
Jie Zheng, CHN - Emilie Loit, FRA x31 6-4, 6-1
Nadia Petrova, RUS x8 - Yuliana Fedak, UKR 6-0, 6-1
Arantxa Parra Santonja, SPA - Lisa Raymond, USA x28 6-4, 6-0
Marlene Weingartner, GER - Maria Elena Camerin, ITA 4-6, 6-4, 6-4
Tatiana Perebiynis, UKR - Ashley Harkleroad, USA 6-1, 6-3
Anna Smashnova-Pistolesi, ISR x19 - Klara Koukalova, CZE 6-1, 7-5
Paola Suarez, ARG x14 - Vera Douchevina, RUS 6-1, 6-4

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

Våre bloggere