RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss
(Foto: Scanpix)

Tippeligalagenes treningskamper

Sist oppdatert:
Her er oversikten over alle treningskamper, resultater og målscorere for tippeligalagene før seriestart.

Ser du feil, mangler eller vet om endringer i oppsettet, send mail til sportsweb@tv2.no.

Bodø/Glimt:
20.01: Bodø/Glimt - Mo 1-0 (Olsen) (Nordlandshallen)
25.01: Rosenborg - Bodø/Glimt 8-0 (Abrahallen)
16.02: Royal Thai Navy FC - Bodø/Glimt 1-5 (Martins (2), Olsen (2), Sørensen)
24.02: Bodø/Glimt - GIF Sundsvall 2-1 (Sørensen, Hamoud)
03.03: Start - Bodø/Glimt 0-1 (Alo Bärengrub) (La Manga)
07.03: Molde - Bodø/Glimt 2-2 (Råstad, Martins)
14.03: Aalesund - Bodø/Glimt 2-1 (A: Mathiesen, Aarøy, B: Bärengrub)
24.03: Bodø/Glimt - Tromsø (Aspmyra)

Brann:
30.01: Brann - Helsingborg 1-1 (Solli) (La Manga)
07.02: Brann - FC København 1-0 (Bakke) (La Manga)
13.02: Brann - Everton 0-2 (Uefa-cup)
21.02: Everton - Brann 6-1 (Uefa-cup)
27.02: OB - Brann 1-0 (Odense)
05.03: Bryne - Brann 2-4 (Karadas, Thwaite, Solli, Ludvigsen)
12.03: Malaga - Brann 0-1 (Vaagan Moen)
19.03: Brann - HJK Helsinki 3-0 (Sigurdsson, Demba, Vaagan Moen) (Malaga)

Fredrikstad:
01.02: FFK - Kongsvinger 2-0 (Østfoldhallen)
08.02: FFK - Sparta 2-1 (Gardar Johansson) (Østfoldhallen)
15.02: FFK - Strømsgodset 3-1 (Gardar Johansson, Tarik Elyounoussi, Raymond Kvisvik)
21.02: Tromsø - FFK 2-1
24.02: VIF - FFK 3-3, 7-8 e. str. k.
28.02: FFK - Lyn 1-0 (Gashi)
06.03: FFK - Tromsø 2-0 (Elyounoussi)
14.03: Elfsborg - FFK 1-2 (F: Barsom)
15-22.03: Treningsleir i Portugal med kamp.
24.03: FFK - Moss (Østfoldhallen/Fredrikstad stadion)

HamKam:
12.01: HamKam - Nybergsund 3-3 (Pasoja, Kienast, Plaku) (Børstad)
18.01: LSK - HamKam 4-0 (LSK-hallen)
23.01: KIL - HamKam 1-3 (Karekezi, Kienast og Bjørnevik) (KIL-hallen)
26.01: HamKam - Odd Grenland 2-0 (Børstad)
03.02: HamKam - Rubin Kazan 0-0
06.02: HamKam - Gornik Zabrze 4-4 (Ringberg 2, Malmstrøm, Bjerke)
10.02: HamKam - Start 3-1 (H: Güven 2, Kienast S: Ommundsen)
16.02: Aalesund - HamKam 1-1(H:Kienast )
27.02: HamKam - Viking 1-1 (Riise) (LSK-hallen)
03.03: TPS Turku - HamKam 2-0 (La Manga)
07.03: MyPä - HamKam 1-3 (Ringberg, Haraldsen, selvmål)
12.03: HamKam - Notodden 2-2 (H: Ringberg, Øren)
19-03: Helsingborg - HamKam 1-0 (Tyrkia)
24.03: HamKam - Strømsgodset (Briskeby)

Lillestrøm:
18.01: LSK - HamKam 4-0 (Pedersen 2, Occean, Mouelhi) (LSK-hallen)
26.01: LSK - Haugesund 2-2 (Pedersen, Myklebust) (LSK-hallen)
01.02: LSK - Stabæk 1-2 (Myklebust) (LSK-hallen)
11.02: LSK - Spartak Nalchik 1-3 (Arnarsson)
14.02: LSK - Nordsjælland 1-1, 5-6 e. str. k. (Occean)
19.02: LSK - Halmstad 2-2, 6-4 e. str. k. (Kippe, Occean)
22.02: LSK - Aalborg 2-2 (Brenne, Occean)
29.02: LSK - Strømsgodset 2-2 (Occean, Pedersen)
29.02: LSK - Strømsgodset 2-2 (L: Occean, Pedersen S: Andersson, Ohr)
08.03: Viking - LSK 1-0 (Ijeh)
14.03: Molde - LSK 0-1 (Riise)
16.03: Viking - LSK 1-0
19.03: Algeciras – Lillestrøm 1-3 (Gundersen (2), Riise)
23.03: LSK - Lyn (Marbella)

Lyn:
06.01: Reggina - Lyn 1-1 (Endre Fotland Knudsen)
25.01: Lyn - Strømsgodset 1-2 (L: Powell S:Nystrøm, selvmål)
01.02: Sandefjord - Lyn 0-3 (Velten, Hoff, Powell)
06.02: Nordsjælland - Lyn 1-1 (Magne Simonsen)
13.02: Hønefoss - Lyn 1-4 (Holmen, Ugo, Diomande)
16.02: Vålerenga - Lyn 2-2 (Fotland Knudsen, Powell)
22.02: Lyn - Brøndby 0-0, 2-4 e. str. k.
25.02: Lyn - Aalesund 0-1
28.02: Lyn - Fredrikstad 0-1
06.03: Bærum - Lyn 1-2 (Hoff, Ighalo)
15.03: Malmö FF - Lyn 1-1 (Gutstavino)

Molde:
30.01: Universidad Las Palmas - Molde 0-0 (Maspalomas)
02.02: Molde - Vålerenga 3-1 (M: Pape Diouf, Mame Diouf, Moström)
15.02: Molde - Strindheim 1-2 (M: Pape Diouf)
18.02: Molde - Kristiansund 3-5 (Hestad, Hoset, Diouf)
23.02: Molde - Alta 1-1 (M: Hoseth A: Reginiussen)
28.02: Molde - Hødd 4-2 (Koskela, Forren, Pape Diouf, Hoseth)
04.03: Molde - MyPä 1-1 (Hoset)
07.03: Molde - Bodø/Glimt 2-2 (Mame Diouf, Pape Diouf)
14.03: Molde - Lillestrøm 0-1 (Riise)
19.03: Aalesund - Molde 1-1 (Mame Diouf)
24.03: Molde - Sogndal (Aker Stadion)

Rosenborg:
08.01: RBK - Helsingborg 2-0 (Traore, Storflor) (Maspalomas)
10.01: Las Palmas - RBK 2-2, 6-3 e.s.s (Kone 2) (Maspalomas)
25.01: RBK - Bodø/Glimt 8-0 (Abrahallen)
02.02: RBK - Strømsgodset 1-0 (Konan)
08.02: RBK - Sjakthar Donetsk 0-2
14.02: RBK - Fiorentina 0-1
21.02: Fiorentina - RBK 2-1 (Koné)
01.03: Helsingborg - RBK 1-2 (Iversen, Koné)
09.03: Aalesund - RBK 0-1 (Koné)
16.03: RBK - GIF Sundsvall 1-0 (Iversen)
24.03: Viking - RBK (Stavanger stadion)

Stabæk:
12.01: Botafogo - Stabæk 2-0 (I Brasil)
14.01: America - Stabæk 2-2 (Alanzinho, selvmål) (I Brasil)
17.01: Madureira - Stabæk 2-0 (I Brasil)
01.02: LSK - Stabæk 1-2 (Nannskog, Gunnarsson) (LSK-hallen)
12.02: Stabæk - Krylia Sovetov 4-2 (Nannskog 3, Gunnarsson) (La Manga)
15.02: Stabæk - Viking 1-1, tap etter straffer (S: Alanzinho) (La Manga)
19.02: Stabæk - Spartak Naltsjik 1-0 (Gunnarsson)
01.03: FC København - Stabæk 4-0
08.03: IFK Göteborg - Stabæk 2-1 (Skjønsberg)
12.03:Stabæk - Hønefoss 1-1 (S: Nannskog)
24.03: Stabæk - Vålerenga (Nadderud)

Strømsgodset:
18.01: Moss - Strømsgodset 1-3 (Winsnes 2, Sørum)
25.01: Lyn - Strømsgodset 1-2 (L: Powell S: Nystrøm, selvmål)
02.02: RBK - Strømsgodset 1-0 (R: Konan)
06.02: Strømsgodset - Helsingborg 4-3 (Nordkvelle, Aas, Nystrøm, Sørum)
15.02: Fredrikstad - Strømsgodset 3-1(S: Sørum)
20.02: Strømsgodset - Sogndal 1-0 (Andersson)
29.02: Lillestrøm - Strømsgodset 2-2 (S: Andersson, Ohr)
07.03: Strømsgodset - Notodden 0-2
14.03: Strømsgodset - Start 2-1 (Ohr, Aas)
23.03: HamKam - Strømsgodset

Tromsø:
18.01: Tromsø - Tromsdalen 3-2 (Skarphallen)
30.01: Tromsø - Vålerenga 1-0 (Moldskred)
06.02: IFK Norrköping - Tromsø 0-1 (Rushfeldt)
13.02: Alta - Tromsø
21.02: Tromsø - FFK 2-1 (Y. Jensen, Risholt)
24.02: Tromsø - Kalmar 0-1
29.02: Tromsø - Rubin Kazan 1-1, 4-3 e. str. k. (Knarvik)
06.03: Fredrikstad - Tromsø 2-0
16.03: TIL - Viking 3-0 (Rushfeldt 2, Knarvik)
24.03: Bodø/Glimt - Tromsø

Viking:
12.01: Madureira - Viking 2-2 (Filio, Austnes) (Brasil)
16.01: Botafogo - Viking 4-0 (Brasil)
18.01: America - Viking 1-2 (prøvespiller Adriano, selvmål) (Brasil)
01.02: Viking - Haugesund 2-0 (Ødegaard, Steenslid) (Hinna stadion)
07.02: Bryne - Viking 1-0 (Nærbø)
12.02: Viking - Halmstad 1-1 (La Manga)
15.02: Viking - Stabæk 1-1, seier etter straffer (V: Nisja)
19.02: Viking - Sjakthar Donetsk 0-3
22.02: FC København - Viking 2-2 (Danielsen, Sigurdsson)
27.02: Viking - HamKam 1-1 (Pimpong)
02.03: Viking - Odense 2-3 (Stokholm, Austnes)
08.03: Viking - Lillestrøm 1-0 (Ijeh)
16.03: Tromsø - Viking 3-0
23.03: Viking - RBK (Viking stadion)

Vålerenga:
30.01: Vålerenga - Tromsø 0-1 (T: Moldskred)
02.02: Vålerenga - Molde 1-3 (V: Abdellaoue)
08.02: Vålerenga - Nybergsund 4-1 (Berre 2, Roberts 2) (Vallhall)
16.02: Vålerenga - Lyn 2-2 (Hæstad, Storbæk)
21.02: Kalmar - Vålerenga 2-1 (Jepsen)
24.02: Vålerenga - FFK 3-3, 7-8 e. str. k. (Abdellaoue 2, Sæternes)
28.02: Vålerenga - Aalesund 1-0 (Strand)
06.03 Aalborg - Vålerenga 3-2 (Berre, Sæternes)
11.03: Sandefjord - Vålerenga 1-4 (V: Sæternes 2, Berre, Roberts)
16.03: Vålerenga - Moss 4-1 (Roberts 2, Thorvaldsson, Zajic)
21.03: Haugesund - Vålerenga (La Manga)
24.03: Stabæk - Vålerenga (Nadderud)

Aalesund:
01.02: Aalesund - Skarbøvik 2-0
06.02: Aalesund - Kristiansund 2-1 (A: Holm 2)
09.02: Aalesund - Hødd 4-1 (A: Hogne Aarøy 3, Skiri)
15.02: Aalesund - HamKam 1-1 (Aa: Kibebe)
22.02: Rubin Kazan - Aalesund 2-0
25.02: Lyn - Aalesund 0-1 (Arneng)
28.02: Vålerenga - Aalesund 1-0
09.03: Aalesund - Rosenborg 0-1
14.03: Aalesund - Bodø/Glimt 2-1 (A: Mathiesen, Aarøy, B: Bärengrub)
19.03: Aalesund - Molde 1-1 (Diego Silva)
24.03: Aalesund - Start

Mest sett siste uken

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus

Våre bloggere