De særeste sexfetisjene
Sex, samliv og kjærlighetSex med et piknikbord, et trafikkskilt eller et spøkelse? Her er noen av de rareste fetisjene.
Les merGå til hovedmeny Gå til hovedinnhold
Svenskenes gullhåp frykter kaostilstander på VM-sprinten i Sapporo.
I samarbeid med Microsoft Office2007 Publisert 19.02.07 21:26 | Sist oppdatert 19.02.07 21:55Björn Lind vant OL-gull både på den individuelle sprinten og lagsprinten i Torino i fjor.
Nå er han på plass i Sapporo for å kjempe om edelt VM-metall, men frykter for rettferdigheten i konkurransen.
- Dette er som vanlig når FIS bestemmer. Nå kommer det nok en gang til å være det reneste lotteriet om hvem som vinner, sier Lind til expressen.se.
Lind tenker på FIS sin regelendring for inneværende sesong som tillater at hele 30 utøvere går videre til kvartfinalen - mot 16 som det var tidligere.
I praksis betyr dette at seks løpere kjøres i hvert heat. Tidligere var det fire.
Det blir klamt, ifølge Lind.
- Det er så trangt at det som oftest ikke holder å være best for å vinne. Man må ha masse flaks også, sier Lind.
VM-sprinten går av stabelen på torsdag, mens lagsprinten finner sted fredag.
Sex med et piknikbord, et trafikkskilt eller et spøkelse? Her er noen av de rareste fetisjene.
Les mer
Chelsea henter storscorer og City betaler rekordlønn - mens Wayne Rooney er blitt skadet.
Les mer
Investor Johan H. Andresen går til knallhardt angrep på Bill Gates.
Les mer
Vi gir deg lure råd slik at du er godt forberedt på å dra og se yndlingsartisten din.
Les mer