Gianluigi Buffon og hans Juventus møter Inter på San Siro i Milano til toppkamp søndag kveld. 
Gianluigi Buffon og hans Juventus møter Inter på San Siro i Milano til toppkamp søndag kveld.  Foto: Ciro De Luca (Reuters / NTB scanpix)

Slik ser du søndagens fotballkamper

En strålende fotballsøndag står foran oss og nå vises også både La Liga og Serie A. Vi gir deg søndagens komplette oversikt.

Kommersielt

Klubbfotballen ruller igjen denne helgen og det vrimler av godbiter både i England, Norge og resten av fotball-Europa

Her finner du alle godbitene på helgens langoddsprogram

Viasat har sikret seg rettighetene for Serie A og La Liga og det betyr et enda mer spennende utvalg enn tidligere i høst.

Søndag 18. oktober
12.00: Villarreal - Celta Vigo, La Liga (Viasat Fotball)
12.30: Bologna - Palermo, Serie A (Viasat Sport)
14.15: Derby - Wolverhampton, Championship (TV 2 Sport Premium)
14.30: Heerenveen - Feyenoord, Eredivisie (Viasat Fotball)
15.00: Napoli - Fiorentina, Serie A (Viasat Sport)
15.00: Atalanta - Carpi, Serie A (Viaplay)
15.00: Sassuolo - Lazio, Serie A (Viaplay)
15.00: Frosinone - Sampdoria, Serie A (Viaplay)
15.00: Genoa - Chievo, Serie A (Viaplay)
15.00: Verona - Udinese, Serie A (Viaplay)
15.00: Jerv - Nest-Sotra, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
15.00: Strømmen - Ranheim, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
15.00: Åsane - Kristiansund BK, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
15.00: Halmstad - AIK, Allsvenskan (C More Live 3)
15.30: Molde - Mjøndalen, Tippeligaen (C More Fotball)
15.30: Hønefoss - Sogndal, OBOS-ligaen (C More Live)
15.30: Köln - Hannover, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Real Sociedad - Atletico Madrid, La Liga (Viasat Fotball)
17.00: Newcastle - Norwich, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.00: Bordeaux - Montpellier, Ligue 1 (Viasat Fotball)
17.30: Stuttgart - Ingolstadt, Bundesliga (Eurosport 2)
17.30: Falkenberg - Åtvidaberg, Allsvenskan (C More Live 3)
17.30: Hammarby - Helsingborg, Allsvenskan (C More Live 4)
18.00: Rosenborg - Bodø/Glimt, Tippeligaen (C More Fotball)
18.00: Vålerenga - Sarpsborg 08, Tippeligaen (C More Live)
18.00: Lillestrøm - Haugesund, Tippeligaen (C More Live 2)
18.00: Bryne - Follo, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.00: Fredrikstad - Hødd, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.00: Sandnes Ulf - Levanger, OBOS-ligaen (TV 2 Sumo)
18.15: Getafe - Las Palmas, La Liga (Viasat Fotball)
20.00: Tromsø - Viking, Tippeligaen (TV 2 Zebra)
20.30: Deportivo la Coruna - Athletic Bilbao, La Liga (Viasat Sport)
20.45: Inter - Juventus, Serie A (Viasat Fotball)
21.00: Rennes - Nice, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Mandag 19. oktober
18.00: Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin, Polen: Ekstraklasa (Eurosport 2)
19.00: Brann - Bærum, OBOS-ligaen (TV 2 Zebra)
20.15: 1860 München - Karlsruhe, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Sporting Gijon - Granada, La Liga (Viasat Fotball)
21.00: Swansea - Stoke, Premier League (TV 2 Sport Premium)

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus