Denne uken er det Premier League på TV både tirsdag, onsdag, lørdag og søndag.
Denne uken er det Premier League på TV både tirsdag, onsdag, lørdag og søndag. Foto: Mike Egerton (PA / NTB scanpix)

Premier League på TV fire av sju dager

Sjekk hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV denne uken.

Denne saken inneholder kommersielle lenker til Norsk Tipping

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mandag 1. desember

20.15: Braunschweig – Nürnberg, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

20.45: Almeria – Rayo Vallecano, La Liga (CMore Live)

21.00: Sampdoria – Napoli, Serie A (CMore Fotball)

Tirsdag 2. desember
19.00: Lorient – Marseille, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Swansea – Queens Park Ranger, Premier League (TV 2 Sumo)

20.45: Leicester – Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium)

20.45: Manchester United – Stoke, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)

20.45: Burnley – Newcastle, Premier League (TV 2 Sport Premium 3)

21.00: Crystal Palace – Aston Villa, Premier League (TV 2 Sumo)

21.00: West Bromwich – West Ham, Premier League (TV 2 Sumo)

21.00: Monaco – Lens, Ligue 1 (Viasat Fotball)

CMore sender fire kamper fra Copa del Rey kl. 20 og 22. Oppsettet var ikke klart mandag formiddag.

Onsdag 3. desember
19.00: Metz – Bordeaux, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Everton – Hull, Premier League (TV 2 Sumo)

20.45: Chelsea – Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium)

20.45: Arsenal – Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)

20.45: Sunderland – Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium 3)

21.00: Lille – Paris Saint-Germain, Ligue 1 (Viasat Fotball)

CMore sender tre kamper fra Copa del Rey kl. 20 og 22. Oppsettet var ikke klart mandag formiddag.

Torsdag 4. desember
21.00: Lyon – Reims, Ligue 1 (Viasat Fotball)

22.00: Rayo Vallecano – Valencia, Copa del Rey (CMore Fotball)

CMore sender én kamp fra Copa del Rey kl. 20 . Oppsettet var ikke klart mandag formiddag.

Fredag 5. desember
20.30: Borussia Dortmund – Hoffenheim, Bundesliga (Eurosport 2)

20.30: Toulouse – Monaco, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Fulham – Watford, Championship (TV 2 Sport Premium)

20.45: Fiorentina – Juventus, Serie A (CMore Fotball)

20.45: Ross County – Dundee United, Premier League Skottland (CMore Live)

20.55: Hartlepool – Blyth, FA-cupen (TV 2 Sport Premium 2)

Lørdag 6. desember
13.45: Newcastle – Chelsea, Premier League (TV 2 Sport Premium)

13.45: Motherwell – Celtic, Premier League Skottland (CMore Fotball)

15.30: Hannover – Wolfsburg, Bundesliga (Eurosport 2)

16.00: Liverpool – Sunderland, Premier League (TV 2 Sport Premium)

16.00: Wigan – Norwich, Championship (TV 2 Sport Premium 2)

16.00: Elche – Atletico Madrid, La Liga (CMore Fotball)

17.00: Paris Saint-Germain - Nantes, Ligue 1 (Viasat Fotball)

18.00: Athletic Bilbao – Cordoba, La Liga (CMore Live)

18.30: Manchester City – Everton, Premier League (TV 2 Sport Premium)

18.30: Bayern München – Bayer Leverkusen, Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Real Madrid – Celta Vigo, La Liga (CMore Fotball)

20.45: Torino – Palermo, Serie A (CMore Live)

22.00: Deportivo La Coruna – Malaga (MAX)

Søndag 7. desember
12.00: Rayo Vallecano – Sevilla, La Liga (CMore Live)

12.30: Napoli – Empoli, Serie A (CMore Fotball)

13.00: Gateshead – Warrington, FA-cupen (TV 2 Sport Premium 2)

14.30. West Ham – Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium)

15.00: Scunthorpe – Worcester, Fa-cupen (TV 2 Sumo)

15.00: Barnsley – Chester, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

15.00: Parma – Lazio, Serie A (Csports)

15.00: Genoa – Milan, Serie A (CMore Live)

15.30: Hamburg – Mainz, Bundesliga (Eurosport 2)

17.00: Aston Villa – Leicester, Premier League (TV 2 Sport Premium)

17.00: Barcelona – Espanyol, La Liga (CMore Fotball)

17.00: Lens – Lille, Ligue 1 (Viasat Fotball)

17.30: Colchester – Peterborough, FA-cupen (TV 2 Sport Premium 2)

17.30: Eintracht Frankfurt – Werder Bremen, Bundesliga (Eurosport 2)

19.00: Villarreal – Real Sociedad, La Liga (CMore Live)

20.45: Inter – Udinese, Serie A (CMore Fotball)

21.00: Granada – Valencia, La Liga (CMore Live)

21.00: Marseille – Metz, Ligue 1 (Viasat Fotball)