Chelsea og Arsenal barker sammen i rundens storkamp i Premier League søndag ettermiddag.
Chelsea og Arsenal barker sammen i rundens storkamp i Premier League søndag ettermiddag. Foto: Tim Ireland (AP / NTb scanpix)

Ukens TV-kamper

Sjekk hvilke fotballmatcher du kan se direkte på TV denne uken.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mandag 29. september
19.00: Fredrikstad – Ranheim, 1. divisjon (TV 2 Zebra)

19.00: Udinese – Parma, Serie A (CMore Fotball)

19.00: Gefle – Örebro, Allsvenskan (CMore Live 2)

19.00: Åtvidaberg – Helsingborg, Allsvenskan (CMore Live 3)

19.00: Brommapojkarna – Halmstad, Allsvenskan (CMore Live 4)

19.05: IFK Göteborg – Djurgården, Allsvenskan (C Sports)

20.15: Nürnberg – Kaserslautern, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

21.00: Stoke – Newcastle, Premier League (TV 2 Sport Premium)

21.00: Palermo – Lazio, Serie A (CMore Fotball)

Tirsdag 30. september
18.00: CSKA Moskva – Bayern München, Champions League (Viasat Fotball)

20.45: Manchester City – Roma, Champions League (Viasat 4)

20.45: Paris Saint-Germain – Barcelona, Chmapions League (Viasat Fotball)

20.45: Shakthar Donetsk – Porto, Champions League (Viasat Sport)

20.45: Sporting Lisboa – Chelsea, Champions League (Viasat Motor)

Onsdag 1. oktober
18.00: Zenit – Monaco, Champions League (Viasat Fotball)

20.45: Arsenal – Galatasaray, Champions League (Viasat 4)

20.45: Basel – Liverpool, Champions League (Viasat Fotball)

20.45: Malmö – Olympiakos, Champions League (Viasat Sport)

20.45: Atletico Madrid – Juventus, Champions League (Viasat Motor)

Torsdag 2. oktober
18.00: Krasnodar – Everton, Europa League (CMore Live)

19.00: Trabzonspor – Legia Warszawa, Europa League (CMore Fotball)

21.05: Tottenham – Besiktas, Europa League (MAX)

21.05: Torino – FC København, Europa League (CMore Live)

21.05: Celtic – Dinamo Moskva, Europa League (CMore Fotball)

Fredag 3. oktober
19.00: Lillestrøm – Rosenborg, Tippeligaen (TV 2 Zebra)

19.00: Helsingborg – Kalmar, Allsvenskan (CMore Live 4)

20.30: Hertha Berlin – Stuttgart, Bundesliga (Eurosport 2)

20.30: Reims – Bordeaux, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Blackpool – Cardiff, Championship (TV 2 Sport Premium)

20.45: Kilmarnock – Dundee United, skotsk Premier League (CMore Live)

21.00: Getafe – Cordoba, La Liga (CMore Fotball)

Lørdag 4. oktober
13.15: Leeds – Sheffield Wednesday, Championship (TV 2 Sport Premium)

15.30: Aalesund – Odd, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Bayern München – Hannover, Bundesliga (Eurosport 2)

16.00: Liverpool – West Bromwich, Premier League (TV 2 Sport Premium)

16.00: Watford – Brighton, Championship (TV 2 Sport Premium 2)

16.00: Valencia – Atletico Madrid, La Liga (CMore Live)

16.00: Mjällby – Brommapojkarna, Allsvenskan (Cmore Live2)

16.00: Røa – Stabæk, Toppserien (NRK1)

17.00: Caen – Marseille, Ligue 1 (Viasat Fotball)

18.00: Viking – Molde, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Rayo Vallecano – Barcelona, La Liga (CMore Live)

18.30: Aston Villa – Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium)

18.30: Eintracht Frankfurt Köln, Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Eibar – Levante, La Liga (CMore Live)

20.45: Milan – Chievo, Serie A (CMore Fotball)

22.00: Malaga – Granada, La Liga (MAX)

22.00: Almeria – Elche, La Liga (CMore Live)

Søndag 5. oktober
12.00: Sevilla – Deportivo La Coruna, La Liga (CMore Fotball)

13.00: Manchester United – Everton, Premier League (TV 2 Sport Premium)

13.00: Tromsdalen – Hønefoss, 1. divisjon (CSports)

15:00: Nest-Sotra – Fredrikstad, 1. divisjon (CSports)

15:00: Strømmen – Mjøndalen, 1. divisjon (CSports)

15.00: Kristiansund – HamKam, 1. Divisjon (CSports)

15:00: Bærum – Sandefjord, 1. divisjon (CMore Live 3)

15.00: Lazio – Sassuolo, Serie A (CMore Live)

15.00: Halmstad – Åtvidaberg, Allsvenskan (CMore Live 2)

15.00: IFK Norrköping – IFK Göteborg, Allsvenskan (CMore Live 4)

15.05: Chelsea – Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium)

15.05: Tottenham – Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)

15.30: Sarpsborg – Strømsgodset, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Wolfsburg – Augsburg, Bundesliga (Eurosport 2)

17.00: Celta Vigo – Villarreal, La Liga (CMore Live 4)

17.15: West Ham – Queens Park Rangers, Premier League (TV 2 Sport Premium)

17.30: Borussia Mönchengladbach – Mainz, Bundesliga (Eurosport 2)

18.00: Vålerenga – Sogndal, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Haugesund – Sandnes Ulf, Tippeligaen (CMore Live 2)

18.00: Bodø/Glimt – Stabæk, Tippeligaen (CMore Live 3)

18.00: Alta – Hødd, 1. divisjon (CSports)

18.00: Ranheim – Ullensaker/Kisa, 1. divisjon (CSports)

18.00: Juventus – Roma, Serie A (CMore Live)

19.00: Espanyol – Real Sociedad, La Liga (CMore Live 4)

20.00: Brann – Start, Tippeligaen (TV 2 Zebra)

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus