Vålerenga kan du se på TV hele tre ganger denne uken.
Vålerenga kan du se på TV hele tre ganger denne uken. Foto: Erlend Aas (NTB scanpix)

Ukens TV-sendte fotballkamper

Sjekk hvilke kamper som går direkte på TV denne uken.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Hele sendeskjemaet for TV Sumo finner du her.

Mandag 5. mai
18.00: Zawiska Bydgoszcz – Lech Poznan, Ekstraklasa (Eurosport 2)

18.45: Öster – Ljungskilde, Superettan (CMore Play)

19.00: Stabæk – Vålerenga, Tippeligaen (TV 2 Zebra og Sumo)

19.00: Viking – Odd, Tippeligaen (CMore Fotball)

19.00: Lazio – Verona, Serie A (CMore Live)

19.00: Falkenberg – Gefle, Allsvenskan (CMore Live 3)

19.00: AIK – Helsingborg, Allsvenskan (CMore Live 4)

21.00: Crystal Palace – Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

21.00: Juventus – Atalanta, Serie A (Canal 9)

22.00: Real Sociedad – Granada, La Liga (CMore Fotball)

Tirsdag 6. mai
19.00: Fiorentina – Sassuolo, Serie A (CMore Fotball)

20.45: Manchester United – Hull, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

21.00: Napoli – Cagliaria, Serie A (CMore Fotball)

Onsdag 7. mai
18.00: Kolstad – Rosenborg, cupen (Sumo)

18.00: Stord – Brann, cupen (TV 2 Sportskanalen og Sumo)

19.00: Monaco – Guingamp, Ligue 1 (Viasat Fotball)

19.00: Djurgården – Kalmar, Allsvenskan (CMore Live 2)

19.00: Elfsborg – Mjällby, Allsvenskan (CMore Live 3)

19.00: Häcken – Brommapojkarna, Allsvenskan (CMore Live 4)

19.05: IFK Norrköping – Åtvidaberg, Allsvenskan (CSports)

20.45: Manchester City – Aston Villa, Premier League (TV 2 Sport Premium ogSumo)

20.45: Sunderland – West Bromwich, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

21.00: Valladolid – Real Madrid, La Liga (CMore Fotball)

19.00: Paris Saint-Germain – Rennes, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Torsdag 8. mai
18.00: Sola – Viking, cupen (TV 2 Sumo)

18.00: Elverum – Vålerenga, cupen (TV 2 Sportskanalen og Sumo)

19.00: Örebro – Falkenberg, Allsvenskan (CMore Live)

19.00: Gefle – IFK Göteborg, Allsvenskan (CMore Live 2)

19.00: Halmstad – AIK, Allsvenskan (CMore Live 3)

20.00: Helsingborg - Malmö, Allsvenskan (CMore Live 4)

20.45: Brighton - Derby, playoff Championship (TV 2 Premium og Sumo)

Fredag 9. mai
10.45: Nederland – Tyrkia, U17-EM (Eurosport 2)

11.00: Tyskland – Sveits, U17-EM (Eurosport)

15.00: Skottland – Portugal, U17-EM (Eurosport 2)

17.45: Malta – England, U17-EM (Eurosport 2)

20.45: Roma – Juventus, Serie A (CMore Fotball)

20.45: Wigan - Queens Park Rangers, playoff Championship (TV 2 Premium og Sumo)

Lørdag 10. mai
13.15: Peterborough - Leyton Orient, playoff League 1 (TV 2 Premium og Sumo)

15.30: Bodø/Glimt – Haugesund, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Bayern München – Stuttgart, Bundesligaen (Eurosport 2)

16.00: Kalmar – IFK Nottköping, Allsvenskan (CMore Live 4)

18.00: Aalesund – Brann, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Verona – Udinese, Serie A (Canal 9)

20.45: Inter – Lazio, Serie A (Canal 9)

21.00: Kamp ikke fastsatt, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Søndag 11. mai
12.30: Atalanta – Milan, Serie A (CMore Fotball)

13.00: Burton - Southend, playoff League 2 (TV 2 Premium og Sumo)

15.00: Nest-Sotra – Tromsø, 1. divisjon (TV 2 Zebra og Sumo)

15.00: Bærum – Kristiansand, 1. divisjon (CMore Live)

15.00: Sampdoria – Napoli, Serie A (Canal 9)

15.00: AIK – Mjällby, Allsvenskan (CMore Live 4)

15.30: Odd – Lillestrøm, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Kamp ikke fastsatt, 2. Bundesliga

*16.00: Liverpool – Newcastle, Premier League

*16.00: Fulham – Crystal Palace, Premier League

*16.00: Cardiff – Chelsea, Premier League

*16.00: Hull – Everton, Premier League

*16.00: Norwich – Arsenal, Premier League

*16.00: Southampton – Manchester United, Premier League

*16.00: Sunderland – Swansea, Premier League

*16.00: Tottenham – Aston Villa

*16.00: Manchester City – West Ham, Premier League

*16.00: West Bromwich – Stoke, Premier League

17.30: IFK Göteborg – Örebro (CMore Live 4)

18.00: Vålerenga – Viking, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Sogndal – Start, Tippeligaen (CMore Live 2)

18.00: Stabæk – Sarpsborg, Tippeligaen (CMore Live 3)

18.00: Bryne – Hødd, 1. Divisjon (CSports)

18.00: Bærum – Kristiansund, 1. Divisjon (CSports)

18.00: Mjøndalen – Alta, 1. Divisjon (CSports)

18.00: Ranheim – Fredrikstad, 1. Divisjon (CSports)

18.00: Strømmen – Ullensaker, 1. Divisjon (CSports)

18.00: Tromsdalen – HamKam, 1. Divisjon (CSports)

18.15: Derby - Brighton, playoff Championship 2 (TV 2 Premium og Sumo)

19.00: Molde – Strømsgodset, Tippeligaen (TV 2 og Sumo)

20.45: Roma – Juventus, Serie A (CMore Fotball)

*TV 2 har ikke satt opp sendeskjema for Premier League-kampene søndag ennå.

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus