Søndagens toppkamp i Premier League mellom Manchester United og Southampton er ett av fotballhøydepunktene på TV denne uken.
Søndagens toppkamp i Premier League mellom Manchester United og Southampton er ett av fotballhøydepunktene på TV denne uken. Foto: Lindsey Parnaby (Afp)

Ukens TV-sendte kamper

Sjekk hvilke fotballmatcher du kan se direkte på TV denne uken.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mandag 5. januar
20.45: Cordoba – Granada, La Liga (CMore Live 2)

20.45: Lazio – Sampdoria, Serie A (CMore Live)

20.55: AFC Wimbledon – Liverpool, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

21.00: Kilmarnock – Celtic, skotsk Premier League (CMore Fotball)

Tirsdag 6. januar
12.30: Udinese – Roma, Serie A (CMore Fotball)

15.00: Milan – Sassuolo, Serie A (CMore Fotball)

15.00: Parma – Fiorentina, Serie A (CMore Live)

17.00: Celta Vigo – Athletic Bilbao, Copa de Rey (CMore Live)

18.00: Cesena – Napoli, Serie A (CMore Fotball)

20.45: Everton – West Ham, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

21.00: Juventus – Inter, Serie A (CMore Fotball)

Onsdag 7. januar
20.00: Villarreal – Real Sociedad, Copa de Rey (CMore Live)

20.00: Lille – Evian, Ligue 1 (Viasat Fotball)

21.00: Atletico Madrid – Real Madrid, Copa del Rey (CMore Fotball)

22.00: Valencia – Espanyol, Copa del Rey (CMore Fotball)

Torsdag 8. januar
20.00: Granada – Sevilla, Copa del Rey (CMore Fotball)

20.00: Manchester City U21 – Chelsea U21, Premier League U21 (TV 2 Sport Premium)

20.45: Luton – Shrewsbury, League Two (TV 2 Sport Premium)

22.00: Barcelona – Elche, Copa del Rey (CMore Fotball)

Fredag 9. januar
10.00: Australia – Kuwait, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

20.30: Montpellier – Marseille, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Levante – Deportivo La Coruna, La Liga (CMore Fotball)

Lørdag 10. januar
06.00: Sør-Korea – Oman, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

13.15: Ipswich – Derby, Championship (TV 2 Sport Premium 2)

13.45: Sunderland – Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium)

16.00: Chelsea – Newcastle, Premier League (TV 2 Sport Premium)

16.00: Huddersfield – Watford, Championship (TV 2 Sport Premium 2)

16.00: Real Madrid – Espanyol, La Liga (CMore Fotball)

17.00: Bastia – Paris Saint-Germain, Ligue 1 (Viasat Fotball)

18.00: Malaga – Villarreal, La Liga (CMore Live)

18.00: Sassuolo – Udinese, Serie A (CMore Fotball)

18.30: Crystal Palace – Tottenham, Premier League TV 2 Sport Premium)

20.00: Celta Vigo – Valencia, La Liga (CMore Fotball)

20.00: Lille – Caen, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Torino – Milan, Serie A (CMore Live)

21.00: Monaco – Bordeaux, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Søndag 11. januar
08.00: De forente arabiaske emirater – Quatar, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

12.00: Almeria – Sevilla, La Liga (CMore Live)

12.30: Inter- Genoa, Serie A (CMore Fotball)

14.30: Arsenal – Stoke, Premier League (TV 2 Sport Premium)

15.00: Roma – Lazio, Serie A (CMore Fotball)

15.00: Sampdoria – Empoli, Serie A (CMore Live)

17.00: Manchester United – Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium)

17.00: Athletic Bilbao – Elche, La Liga (CMore Fotball)

19.00: Granada – Real Sociedad, La Liga (CMore Live 2)

20.45: Napoli – Juventus, Serie A (CMore Live)

21.00: Barcelona – Atletico Madrid, La Liga (CMore Fotball)

MAX viser trolig en eller to La Liga-kamper i helgen, men kanalen har ikke ført opp noen matcher på programmet.