Sergio Aguero er trolig tilbake etter skade i Manchester Citys kamp mot Arsenal søndag.
Sergio Aguero er trolig tilbake etter skade i Manchester Citys kamp mot Arsenal søndag. Foto: Mike Egerton (Pa Photos)

Ukens TV-sendte kamper

Sjekk hvilke fotballkamper du kan se direkte på TV denne uken.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mandag 12. januar
20.45: Rayo Vallecano – Cordoba, La Liga (CMore Fotball)

20.45: Hamilton – Dundee United, Premier League Skottland (CMore Live)

20.45: Coventry – Swindon, League One (TV 2 Sport Premium)

Tirsdag 13. januar
08.00: Kuwait – Sør-Korea, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

10.00: Oman – Australia, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

20.00: Espanyol – Valencia, Copa del Rey (CMore Fotball)

20.45: West Ham – Everton, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

22.00: Levante – Malaga, Copa del Rey (CMore Fotball)

Onsdag 14. januar
08.00: Nord-Korea – Saudi-Arabia, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

10.00: Kina – Usbekistan, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

20.00: Real Sociedad – Villarreal, Copa del Rey (CMore Fotball)

20.55: Ipswich – Southampton, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

22.00: Sevilla – Granada, Copa del Rey (CMore Fotball)

Torsdag 15. januar
08.00: Bahrain – De forente arabiske emirater, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

10.00: Quatar – Iran, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

20.00: Real Madrid – Atletico Madrid, Copa de Rey (CMore Fotball)

22.00: Elche – Barcelona, Copa del Rey (CMore Live)

Fredag 16. januar
08.00: Palestina – Jordan, Asiamesterskapet (Eurosport 2)

20.00: Ajax – Groningen, Eredivisie (Viasat Sport)

20.30: Bordeaux – Nice, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Cordoba – Eibar, La Liga (CMore Fotball)

20.45: Preston – Leyton Orient, League One (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 17. januar
13.15: Derby – Nottingham, Championship (TV 2 Sport Premium)

13.45: Hamilton – Celtic, skotsk Premier League (CMore Fotball)

16.00: Queens Park Rangers – Manchester United, Premier League (TV 2 Sport Premium)

16.00: Millwall – Ipswich, Championship (TV 2 Sport Premium)

16.00: Real Sociedad – Rayo Vallecano, La Liga (CMore Fotball)

17.00: Lens – Lyon, Ligue 1 (Viasat Fotball)

17.00: Ekvatorial-Guniea – Kongo, Afrikamesterskapet (Eurosport 2)

18.00: Empoli – Inter, Serie A (CMore Fotball)

18.00: Sevilla – Malaga, La Liga (CMore Live)

18.30: Newcastle – Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium)

20.00: Villarreal – Athletic Bilbao, La Liga (CMore Fotball)

20.00: Monaco – Lens, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.00: Burkina Faso – Gabon, Afrikamesterskapet (Eurosport 2)

20.45: Palermo – Roma, Serie A (CMore Live)

22.00: Espanyol – Celta Vigo, La Liga (MAX)

Søndag 18. januar
12.00: Getafe – Real Madrid, La Liga (CMore Live)

12.30: Lazio – Napoli, Serie A (CMore Fotball)

14.00: Paris Saint-Germain – Evian, Ligue 1 (Viasat Fotball)

14.30: West Ham – Hull, Premier League (TV 2 Sport Premium)

15.00: Chievo – Fiorentina, Serie A (CMore Live)

15.00: Milan – Atalanta, Serie A (CMore Fotball)

17.00: Manchester City – Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium)

17.00: Atletico Madrid – Granada, La Liga (CMore Fotball)

17.00: Zambia – DR Kongo, Afrikamesterskapet (Eurosport 2)

19.00: Deportivo La Coruna – Barcelona, La Liga (CMore Live)

20.00: Tunisia – Kapp Verde, Afrikamesterskapet (Eurosport 2)

20.45: Juventus – Verona, Serie A (CMore Fotball)

21.00: Sevilla – Malaga, La Liga (CMore Live)

21.00: Marseille – Guingamp, Ligue 1 (Viasat Fotball)