Liverpool spiller viktig seriekamp mot Tottenham tirsdag, mens Crystal Palace er motstander i FA-cupen lørdag kveld.
Liverpool spiller viktig seriekamp mot Tottenham tirsdag, mens Crystal Palace er motstander i FA-cupen lørdag kveld. Foto: Oli Scarff

Ukens TV-sendte kamper

Sjekk hvilke fotballmatcher som sendes direkte på TV denne uken.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mandag 9. februar
20.15: 1860 München – Heidenheim, Bundesliga (Eurosport 2)

20.45: Elche – Rayo Vallcano, La Liga (CMore Live)

20.45: Lazio – Genoa, Serie A (CMore Fotball)

20.45: Bradford – MK Dons, League One (TV 2 Sport Premium)

Tirsdag 10. februar
20.45: Hull – Aston Villa, Premier League (TV 2 Sumo)

20.45: Arsenal – Leicester, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)

20.45: Sunderland - Queens Park Rangers, Premier League (TV 2 Sport Premium 3)

21.00: Liverpool – Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium)

Onsdag 11. februar
20.00: Barcelona – Villarreal, Copa del Rey (CMore Fotball)

20.45: Southampton – West Ham, Premier League (TV 2 Sumo)

20.45: Chelsea – Everton, Premier League (TV 2 Sport Premium)

20.45: Manchester United – Burnley, Premier League (TV 2 Sport Premium 2)

20.45: Stoke – Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium 3)

20.45: Patrick Thistle – Celtic, Premier League Skottland ( CMore Live)

21.00: Crystal Palace – Newcastle, Premier League (TV 2 Sumo)

21.00: West Bromwich - Swansea, Premier League (TV 2 Sumo)

22.00: Athletic Bilbao – Espanyol, Copa de Rey (CMore Fotball)

Fredag 13. februar

20.30: Borussia Dortmund – Mainz, Bundesliga (Eurosport 2)

20.30: Marseille – Reims, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Almeria – Real Sociedad, La Liga (CMore Fotball)

Lørdag 14. februar
13.45: West Bromwich – West Ham, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

13.45: St. Johnstone – Celtic, skotsk Premier League (CMore Fotball)

15.30: Bayern München – Hamburg, Bundesliga (Eurosport 2)

16.00: Blackburn – Stoke, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

16.00: Derby – Reading, FA-cupen (TV 2 Sport Premium 2)

16.00: Sevilla – Cordoba, La Liga (CMore Live)

17.00: Paris Saint-Germain – Caen, Ligue 1 (Viasat Fotball)

18.00: Real Madrid – Deportivo La Coruna, La Liga (CMore Fotball)

18.00: Sassuolo – Fiorentina, Serie A (CMore Live)

18.30: Crystal Palace – Liverpool, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

18.30: Eintracht Frankfurt – Schalke, Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Granada – Athletic Bilbao, La Liga (CMore Fotball)

20.00: Monaco – Montpellier, Ligue 1 (Viasat Fotball)

20.45: Palermo – Napoli, Serie A (CMore Live)

22.00: Malaga – Espanyol, La Liga (MAX)

Søndag 15. februar
12.00: Valencia – Getafe, La Liga (CMore Live)

12.30: Milan – Napoli, Serie A (CMore Fotball)

12.30: Cambuur – Heerenveen, Eredivisie (Viasat Fotball)

13.30: Aston Villa – Leicester, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

15.00: Roma – Parma, Serie A (CMore Fotball)

15.30: Bradford – Sunderland, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)

15.30: Hertha Berlin – Freiburg, Bundesliga (Eurosport 2)

16.45: Ajax – Twente, Eredivisie (Viasat Fotball)

17.00: Arsenal – Middlesbrough, FA-cupen (TV 2 Sport Premium 2)

17.00: Barcelona – Levante, La Liga (CMore Live)

17.30: Hannover – Paderborn, Bundesliga (Eurosport 2)

18.00: Chievo – Sampdoria, Serie A (CMore Fotball)

19.00: Ray Vallecano – Villarreal, La Liga (CMore Live)

20.45: Cesena – Juventus, Serie A (CMore Fotball)

21.00: Celta Vigo – Atletico Madrid, La Liga (CMore Live)

21.00: Lorient – Lyon, Ligue 1 (Viasat Fotball)

16.45: Ajax – Twente, Eredivisie (Viasat Fotball)

17.00: Arsenal – Middlesbrough, FA-cupen (TV 2 Sport Premium 2)

17.00: Barcelona – Levante, La Liga (CMore Live)

17.30: Hannover – Paderborn, Bundesliga (Eurosport 2)

18.00: Chievo – Sampdoria, Serie A (CMore Fotball)

19.00: Ray Vallecano – Villarreal, La Liga (CMore Live)

20.45: Cesena – Juventus, Serie A (CMore Fotball)

21.00: Celta Vigo – Atletico Madrid, La Liga (CMore Live)

21.00: Lorient – Lyon, Ligue 1 (Viasat Fotball)