Foto: Pornchai Kittiwongsakul / AFP / NTB scanpix

Ukens TV-sendte fotballkamper

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Alle overganger direkte
Alle overganger i Premier League
Langoddsprogrammet

Onsdag 21. august
14.00: Guagzhou Evergrande (Kina) - Lekhwiya (Qatar), kvartfinale AFC Champions League (Eurosport 2)

18.30: Rosenborg - Vålerenga, kvartfinale cup (NRK 2)

20.45: Chelsea – Aston Villa, Premier League (TV 2 Sumo/TV 2 Sport Premium)

20.45: Fenerbache – Arsenal, Champions League-kvalik (Viasat4)

20.45: Dinamo Zagreb – Austria Wien, Champions League-kvalik (Viasat Sport)

20.45: Schalke - PAOK, Champions League-kvalik (Viasat Fotball)

23.00: Atletico Madrid – Barcelona, Supercup (CMORE FOTBALL)

Torsdag 22. august
05.10: Portland – Real Salt Lake, Major League (CMORE FOTBALL)

18.30: Norrköping – Djurgården, Allsvenskan (CMORE LIVE 4)

19.00: Molde – Rubin Kazan, Europa League-kvalik 8 (TV 2 Sumo)

Fredag 23. august
18.30: Erzgebirge Aue - Cottbus, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Heerenveen – Ajax, Eredivisie (CMORE FOTBALL)

20.00: Getafe – Almeira, La Liga (CMORE LIVE)

20.45: Wolverhampton – Crawley, League One (TV 2 Sumo)

20.30: Borussia Dortmund – Werder Bremen, Bundesligaen (Eurosport 1 og 2).

22.00: Atletic Bilbao - Osasuna, La Liga (CMORE FOTBALL)

Lørdag 24. august
13.15: Bolton – Queens Park Rangers, Championship (TV 2 Sumo/TV 2 Sport Premium2)

13.45: Fulham – Arsenal, Premier League (TV 2 Sumo/TV 2 Sport Premium)

15.00: Östersund – GAIS, Superettan (CMORE PLAY)

15.30: Bayern München - Nurnberg, Bundesligaen (Eurosport 2)

15.30: Sogndal – Viking, Tippeligaen (CMORE FOTBALL)

15.30: Fredrikstad – Kongsvinger, Adeccoligaen (CMORE LIVE)

16.00: Ipswich – Leeds, Championship (TV 2 Sumo)

16.00: Newcastle – West Ham, Premier League (TV 2 Premium)

16.00: Ängelhoms – Jönköpings Södra, Superettan (CMORE PLAY)

16.00: Degerfors - Sundsvall, Superettan (CMORE PLAY)

16.00: Ljungskile - Brage, Superettan (CMORE PLAY)

18.00: Odd – Brann, Tippeligaen (CMORE FOTBALL)

18.00: Hellas Verona – Milan, Serie A (Canal9)

18.30: Aston Villa – Liverpool, Premier League (TV 2 Sumo/TV 2 Sport Premium)

18.30: Hertha Berlin - Hamburg, Bundesligaen (Eurosport 2)

19.00: Elche – Real Sociedad, La Liga (CMORE LIVE/LIVE HD)

20.45: Sampdoria – Juventus, Serie A (Canal9)

21.00: Espanyol – Valencia, La Liga (CMORE FOTBALL)

Søndag 25. august
14.15: Watford – Nottingham Forest, Championship (TV 2 Sumo/TV 2 Sport Premium)

15.00: Elfsborg – Öster, Allsvenskan (CMORE LIVE 2)

15.00: Halmstad - AIK, Allsvenskan (CMORE LIVE 3)

15.00: Gefle - Helsingborg, Allsvenskan (CMORE LIVE 4)

15.30: Braunschweig - Eintracht Frankfurt, Bundesligaen (Eurosport 2).

15.30: Aalesund – Start, Tippeligaen (CMORE FOTBALL)

16.30: Varbergs Bois – Örebro, Superettan (CMORE PLAY)

17.00: Tottenham – Swansea, Premier League (TV 2 Sumo/TV 2 Sport Premium2)

17.00: Cardiff – Manchester City, Premier League (TV 2 Sumo/TV 2 Sport Premium)

17.00: Strømsgodset – Molde, Tippeligaen (CMORE PLAY/TV 2 Sumo)

17.00: Varnamo - Assyriska, Superettan (CMORE PLAY)

17.30: Malmö – IFK Göteborg, Allsvenskan (MORE LIVE 4)

17.30: Augsburg – Stuttgart, Bundesligaen (Eurosport 2)

18.00: Inter – Genoa, Serie A (Canal9)

18.00: Haugesund – Tromsø, Tippeligaen (CMORE LIVE 2)

18.00: Hønefoss – Sarpsborg, Tippeligaen (CMORE LIVE 3)

18.00: Vålerenga – Lillestrøm, Tippeligaen (CMORE FOTBALL)

18.00: Bodø/Glimt – Mjøndalen, Adeccoligaen (CMORE PLAY)

18.00: HamKam – Vard Haugesund, Adeccoligaen (CMORE PLAY)

18.00: Ranheim – Ullensaker/Kisa, Adeccoligaen (CMORE PLAY)

18.00: Strømmen - Elverum, Adeccoligaen (CMORE PLAY)

18.00: Kristiansund - Follo, Adeccoligaen (CMORE PLAY)

19.00: Altetico Madrid – Rayo Vallencano, La Liga (CMORE LIVE/LIVE HD)

19.00: Sandnes Ulf – Rosenborg, Tippeligaen (TV 2/CMORE PLAY/TV Sumo)

20.00: Malaga – Barcelona, La Liga (CMORE FOTBALL)

20.45: Serie A-kamp ikke fastsatt (Canal9)

21.00: Levante – Sevilla, La Liga (CMORE LIVE/LIVE HD)

21.00: Vasco da Gama - Corinthians, brasiliansk Serie A (TV 2 Sumo)

23.00: Real Betis – Celta Vigo, La Liga (CMORE FOTBALL)

23.10: Chivas USA – New York Red Bulls, Major League (CMORE LIVE/LIVE HD)

01.40: New England Revolution – Philadelphia Union, Major League (CMORE FOTBALL)

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Alle overganger direkte
Alle overganger i Premier League
Langoddsprogrammet

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus