Foto: Sang Tan / Ap / NTB scanpix

Ukens TV-sendte fotballkamper

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

Kommersielt

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Alle overganger i Premier League
Langoddsprogrammet

Mandag 23. september
18.00: Pogon Szczecin – Podbeskidzie, Ekstraklasa Polen, (Eurosport 2)

19.00: HamKam – Sandefjord, (TV 2 Zebra, CMore Play)

19.00: Göteborg – AIK, Allsvenskan (CMore Live 4)

19.00: Landskrona – Assyriska, Superettan (CMore Play)

19.00: Degerfors - Örgryte, Superettan (CMore Play)

19.00: Varberg - Ljungskile, Superettan (CMore Play)

19.00: Ängelholm - Östersund, Superettan (CMore Play)

19.00: Sundsvall - Varnamo, Superettan (CMore Play)

20.15: St. Pauli – Düsseldorf, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

20.45: Brentford - Leyton Orient, League 1 (TV Sport Premium)

22.00: Espanyol – Atletic Bilbao, La Liga (CMore Fotball)

Tirsdag 24. september
19.00: 1860 München - Borussia Dortmund, tysk cup (Viasat Fotball)

19.00: Öster – Kalmar, Allsvanskan (CMore Live 4)

19.00: Örebro - Brage, Superettan (CMore Play)

20.00: Barcelona – Real Sociedad, La Liga (CMore Fotball)

20.00: Levante – Valladolid, La Liga (CMore Live 2)

20.45: Aston Villa – Tottenham, ligacup (TV 2 Sport Premium)

20.45: Swindon – Chelsea, ligacup (TV 2 Sport Premium 2)

20.45: Manchester City – Wigan, ligacup (TV 2 Sport Premium 3)

20.45: Udinese – Genoa, Serie A (CMore Live 2)

21.00: Marseille - St. Etienne. Ligue 1 (Viasat Fotball)

21.00: Fulham – Everton, Capitol Cup (TV 2 Sport)

22.00: Atletico Madrid – Osasuna, La Liga (CMore Fotball)

22.00: Malaga – Almeria, La Liga (CMore Live 2)

Onsdag 25. september
19.00: Helsingborg – Malmö, Allsvenskan (CMore Live 4)

19.00: GAIS – Falkenberg, Allsvenskan, (CMore Play)

20.00: Kaiserslautern - Hertha Berlin, tysk cup (Viasat Fotball)

20.00: Rosenborg – Haugesund, semifinale cupen (NRK 1)

20.30: Bayern München – Hannover, tysk cup (Viasat Sport)

20.45: Manchester United – Liverpool, ligacupen (TV 2 Sport Premium)

20.45: Newcastle – Leeds, ligacupen (TV 2 Sport Premium 2)

20.45: Bologna – Milan, Serie A (CMore Fotball)

21.00: West Bromwich - Arseanl, ligacupen (TV 2 Sport Premium)

21.00: Monaco – Bastia, Ligue 1 (Viasat Fotball)

22.00: Elche – Real Madrid, La Liga (CMore Live)

Torsdag 26. september
19.00: Göteborg – Gefle, Allsvenskan (CMore Live 2)

19.00: Mjällby – Åtvidaberg, Allsvenskan (CMore Live 3)

20.00: Lillestrøm - Molde, semifinale cupen (NRK 2)

20.45: Inter – Fiorentina, Serie A (CMore Fotball)

21.00: Montpellier – Rennes, Ligue 1 (Viasat Fotball)

22.00: Villarreal – Espanyol, La Liga (CMore Live)

Fredag 28. september
18.30: Aalen – Köln, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

19.00: Sogndal – Strømsgodset, Tippeligaen (TV 2 Zebra)

20.30: Augsburg – Mönchengladbach, Bundesligan (Eurosport 2)

20.45: Huddersfield – Blackpool, Championship (TV 2 Sport Premium)

21.00: Valladolid – Malaga, La Liga (CMore Fotball)

Lørdag 28. september
13.15: Nottingham – Derby, Championship (TV 2 Sport Premium 2)

13.45: Tottenham – Chelsea, Premier League (TV 2 Sport Premium)

15.30: Bayern München – Wolfsburg, Bundesligan (Eurosport)

15.30: Hønefoss – Viking, Tippeligaen (Viasat Fotball)

15.30: Sandefjord – Strømmen, Adeccoligan (CMore Live 3)

16.00: Manchester United – West Bromwich, Premier League (TV 2 Sport Premium)

16.00: Millwall –Leeds, Championship (TV 2 Sport Premium)

16.00: Syrianska – Brommapojkarna, Allsvenskan (CMore Live 2)

16.00: Valencia – Rayo Vallecano, (CMore Live)

17.00: Paris Saint Germain – Toulouse, Ligue 1 (Viasat Fotball)

18.00: Aalesund – Brann, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Almeria – Barcelona, La Liga (CMore Live)

18.00: Genoa – Napoli, Serie A (Canal 9)

18.30: Swansea – Arsenal, Premier League (TV 2 Sport Premium)

18.30: Eintracht Frankfurt – Hamburg, Bundesligaen (Eurosport 2)

19.00: Real Sociedad – Sevilla (CMore Live)

20.45: Ajax – Go Ahead Eagles (Eresdivisie)

20.45: Milan - Sampdoria, Serie A (Canal 9)

Søndag 29. september
12.00: Osasuna – Levante, La Liga (CMore Live)

12.30: Torino – Juventus, Serie A (CMore Fotball)

13.30: Kaiserslautern – 1860 München, Bundesligan (Eurosport 2)

14.00: Rennes – Nantes, Ligue 1 (Viasat Fotball)

14.30: Stoke – Norwich, Premie League (TV 2 Sport Premium)

15.00: Sassuolo – Lazio, Serie A (CMore Live)

15.00: Cagliari - Inter, Serie A (Canal 9)

15.00: Kalmar – Göteborg, Allsvenskan (CMore Live 3)

15.00: Halmstad – Djurgården, Allsvenskan (CMore Live 4)

15.30: Haugesund – Molde, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Werder Bremen – Nürnberg, Bundesligaen, (Eurosport 2)

16.00: Elverum - HamKam, Adeccoligaen (C Sports)

16.00: Kristiansund - Fredrikstad, Adeccoligaen (C Sports)

16.00: Ranheim – Follo, Adeccoligaen (C Sports)

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus