Foto: Fredrik varfjell / NTB scanpix

Ukens TV-sendte fotballkamper

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

Denne saken inneholder kommersielle lenker til Norsk Tipping

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Alle overganger i Premier League
Langoddsprogrammet

14.oktober:
19.00: Sandefjord - Mjøndalen, Adeccoligaen (TV2 Zebra)

15. oktober
17.00: Norge U21 - Israel U21, EM-kvalik (TV 2 Sport)
19.00: England U21 - Litauen U21, EM-kvalik (TV2 Sport Premium)
20.00: Norge - Island, VM-kvalik (TV 2 Zebra)
20.15: Danmark - Malta, VM-kvalik (TV 2 Sport Premium 2)
20.45: Sverige - Tyskland, VM-kvalik (Viasat Fotball HD)
21.00: England - Polen, VM-kvalik (TV 2 Sport Premium)
21.00: Spania - Georgia, VM-kvalik (TV 2 Sport Premium 3)

16.oktober
01.30: Chile - Ecuador, VM-kval (TV 2 Sumo)
01.30: Paraguay - Colombia, VM-kval (TV 2 Sumo)
01:30: Uruguay - Argentina, VM-kval (TV 2 Sport)

17. oktober
04.35: Los Angeles Galaxy, Major League (CMore Fotball)

18. oktober
19.00: Sarpsborg - Brann, Adeccoligaen (TV 2 Zebra)
20.30: Hoffenheim - Leverkusen, Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Nice - Marseille, Ligue 1 (Viasat Fotball)
20.45: Roma - Napoli, Serie A (CMore Fotball)

19. oktober
13.15: Blackpool - Wigan, Championship (TV2 Sport Premium 2)
13.45: Newcastle - Liverpool, Premier League (TV 2 Sport Premium)
15.30: Tromsø - Viking, Tippeligaen (CMore Fotball)
15.30: Ranheim - Sandefjord, Adeccoliagen (C SPORTS)
15.30: Bryne - Hødd, Adeccoligaen (CMore Live 3)
15.30: Dortmund - Hannover, Bundesliga (Eurosport)
16.00: Man. United - Southampton, Premier League (TV 2 Sport Premium)
16.00: Everton - Hull, Premier League (Opptak SP kl. 21.30)
16.00: Arsenal - Norwich, Premier League (Opptak SP 2 kl. 20.30)
16.00: Swansea - Sunderland, Premier League (Opptak SP 2 kl. 22.30)
16.00: Chelsea - Cardiff, Premier League (Opptak SP 3 kl. 20.30)
16.00: Stoke - West Bromwich, Premier League (Opptak SP 3 kl. 22.30)
16.00: Watford - Derby, Championship (TV 2 Sport Premium 2)
16.00: Real Madrid - Málaga, Primera Division (CMore Live)
16.00: Gefle - Syrianska, Allsvenskan (CMore Live 2)
17.00: Paris St. Germain - Bastia, Ligue 1 (Viasat Fotball)
18.00: Start - Rosenborg, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.00: Valencia - Real Sociedad, Primera Division (CMore Live)
18.30: West Ham - Man. City, Premier League (TV 2 Sport Premium)
18.30: Hertha - Mönchengladbach, Bundesliga (Eurosport 2)
20.00: Osasuna - Barcelona, Primera Division (CMore Live)
20.45: Milan - Udinese, Serie A (CANAL9)
20.45: Twente - Ajax, Eresdivisie (CMore Fotball)
22.00: Espanyol - Atletico Madrid, Primera Divison (MAX)

20. oktober
12.00: Granada - Getafe, Primera Division (CMore Live)
12.30: Atalanta - Lazio, Serie A (CMore Fotball)
14.00: Sochaux - Monaco, Ligue 1 (Viasat Fotball)
14.00: Livorno - Sampdoria, Serie A (CMore Live)
15.00: Arna-Bjørnar - Stabæk, Toppserien (NRK1 og NRK 2)
15.00: Fiorentina - Juventus, Serie A (Canal9)
15.00: Göteborg - Öster, Allsvenskan (CMore Live 3)
15.00: Åtvidaberg - Helsingborg, Allsvenskan (CMore Live 4)
15.00: Follo - Strømmen, Adeccoligaen (CMore Play)
15.00: Kristiansund BK - Bodø/Glimt, Adeccoligaen (CMore Play)
15.00: Fiorentina - Juventus, Serie A (CANAL9)
15.30: Hønefoss - Molde, Tippeligaen (CMore Fotball)
15.30: Hamburg - Stuttgart, Bundesliga (Eurosport 2)
17.00: Almeria - Rayo Vallecano, Primera Division (CMore Live)
17.00: Aston Villa - Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium)
17.30: Augsburg - Wolfsburg, Bundesliga (Eurosport 2)
18.00: Haugesund - Lillestrøm, Tippeligaen (CMore Live)
18.00: Sandnes Ulf - Odd, Tippeligaen (CMore Live)
18.00: Sogndal - Vålerenga, Tippeligaen (CMore Fotball)
18.00: HamKam - Fredrikstad, Adeccoligaen (CMore Play)
18.00: Kongsvinger - Vard Haugesund, Adeccoligaen (CMore Play)
18.00: Mjøndalen - Ullensaker/Kisa, Adeccoligaen (CMore Play)
18.00: Elfsborg - Häcken, Allsvenskan (CMore Live)
19.00: Aalesund - Strømsgodset, Tippeligaen (TV 2)
19.00: Real Betis - Leche, Primera Division (CMore Live)
20.45: Torino - Inter, Serie A (Canal9)
21.00: Valladolid - Sevilla, Primera Division (CMore Fotball)
22.00: Houston Dynamo - Nw York Red Bulls, Major League (CMore Live)


sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør