Foto: Andrew Yates / Afp / NTB scanpix

Ukens TV-sendte fotballkamper

Sjekk hvilke kamper du kan se direkte på TV.

Denne saken inneholder kommersielle lenker til Norsk Tipping

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Mer fra Sportspill.no:
Skader og karantener i Premier League
Alle overganger i Premier League
Langoddsprogrammet

Mandag 4. november
18.00: Piast Gliwice - Wisla Krakow, Ekstraklasa Polen (Eurosport 2)
20.15: Köln - Union Berlin, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
20.45: Bologna - Chievo, Serie A (CMore Live)
22.00: Elche - Villarreal, La Liga (CM More Fotball)

Tirsdag 5. november
13.30: Semifinale U17-VM (Eurosport)
16.00: Semifinale U17-VM (Eurosport)
17.45: Barcelona - Milan, UEFA Youth League (Eurosport 2)
20.45: Real Sociedad - Manchester United, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Juventus - Real Madrid, Champions League (Viasat 4)
20.45: Manchester City - CSKA Moskva, Champions League (Viasat Motor)
20.45: Plzen - Bayern München, Champions League (Viasat Sport)
20.45: Shakhtar Donetsk - Bayer Leverkusen, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: FC København - Galatasaray, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Paris Saint-Germain - Anderlecht, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Olympiakos FC - Benfica, Champions League (Viasat Xtra)

Onsdag 6. november
12.30: Ranheim - HamKam, kvalifisering Tippeligaen (TV 2 Sport)
13.00: Hødd - Mjøndalen, kvalifisering Tippeligaen (TV 2 Sumo)
15.45: Chelsea - Schalke, UEFA Youth League (Eurosport)
18.00: Zenit - Porto, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Chelsea - Schalke, Champions League (Viasat Motor)
20.45: Borussia Dortmund - Arsenal, Champions League (Viasat 4)
20.45: Barcelona - Milan, Champions League (Viasat Fotball)
20.45: Napoli - Marseille, Champions League (Viasat Sport)
20.45: Ajax - Celtic, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Atletico Madrid - Austria Wien, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Basel - Steaua, Champions League (Viasat Xtra)
20.45: Sunderland - Southampton, Capital One Cup (TV 2 Sport Premium)

Torsdag 7. november
01.05: New York Red Bulls - Houston Dynamo, Major League (CMore Fotball)
18.00: Kuban Krasnodar - Swansea, Europa League (Canal9)
19.00: St. Gallen - Valencia, Europa League (CMore Fotball)
19.00: Pandurii - Fiorentina, Europa League (CMore Live)
21.05: Guimaraes - Betis, Europa League (CMore Live)
21.05: Lazio - Apollon Limassol, Europa League (CMore Fotball)
21.05: Tromsø - Anzhi, Europa League (Canal9)
21.05: Tottenham - Sheriff Tiraspol, Europa League (MAX)

Fredag 8. november
03.05: Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy, Major League (CMore Fotball)
05.20: Portland - Seattle Sounders, Major League (CMore Fotball)
13.45: Bronsefinale U17-VM (Eurosport)
16.00: Finale U17-VM (Eurosport)
18.30: Frankfurt - Kaiserslautern, 2. Bundseliga (Eurosport 2)
20.00: Osasuna - Almeria, La Liga (CMore Fotball)
20.30: Hannover - Braunschweig, Bundesliga (Eurosport 2)
20.30: Monaco - Evian, Ligue 1 (Viasat Fotball)
20.45: AFC Wimbledon - Coventry, FA-cupen (TV 2 Sport Premium)
22.00: Granada - Malaga, La Liga (CMore Fotball)

Lørdag 9. november
13.00: Guangzhou Evergrande - FC Seoul, finale AFC Champions League (Eurosport 2)
13.15: Reading - QPR, Championship (TV 2 Sport Premium)
14.00: Grimsby - Scunthorpe, FA-cupen (TV 2 Sport Premium 2)
15.30: Bayern München - Augsburg, Bundesliga (Eurosport)
15.30: Wolfsburg - Borussia Dortmund, Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Liverpool - Fulham, Premier League (TV Sport Premium)
16.00: Leicester - Nottingham, Championship (TV Sport Premium 2)
16.00: Real Madrid - Real Sociedad, La Liga (CMore Fotball)
17.00: Paris Saint-Germain - Nice, Ligue 1 (Viasat Fotball)
17.30: Malmö - Wolfsburg, Champions League kvinner (Eurosport)
18.00: Catania - Udinese, Serie A (CMore Fotball)
18.00: Getafe - Elche, La Liga (CMore Live)
18.30: Norwich - West Ham, Premier League (TV Sport Premium)
18.30: Borussia Mönchengladbach - Nürnberg, Bundesliga (Eurosport 2)
20.00: Athletic Bilbao - Levante, La Liga (CMore Fotball)
20.45: Inter - Livorno, Serie A (Canal 9)
22.00: Celta - Rayo Vallecano, La Liga (MAX og CSports)

Søndag 10. november
11.00: Kamp ikke fastsatt, J-League (Eurosport 2)
12.00: Espanyol - Sevilla, La Liga (CMore Live)
12.30: Genoa - Verona, Serie A (CMore Fotball)
13.00: Tottenham - Newcastle, Premier League (TV Sport Premium)
13.30: Bochum - Köln, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
14.30: NEC - Ajax, Eredivisie (CMore Live)
15.00: Chievo - Milan, Serie A (Canal 9)
15.00: Roma - Sassuoli, Serie A (CMore Fotball)
15.05: Sunderland - Manchester City, Premier League (TV Sport Premium)
15.30: Mainz - Eintracht Frankfurt, 2. Bundesliga (Eurosport 2)
16.00: Turbine Potsdam - Lyon, Champions League kvinner (Eurosport)
17.00: Valencia - Valladolid, La Liga (CSports)
17.10: Manchester United - Arsenal, Premier League (TV Sport Premium)
17.10: Swansea - Stoke, Premier League (TV Sport Premium 2)
17.30: Freiburg - Stuttgart, Bundesliga (Eurosport 2)
18.00: Lillestrøm - Rosenborg, Tippeligaen (TV 2)
18.00: Brann - Tromsø, Tippeligaen (TV 2 Zebra)
18.00: Strømsgodset - Haugesund, Tippeligaen (Cmore Fotball)
18.00: Vålerenga - Sandnes Ulf, Tippeligaen (Cmore Live)
18.00: Viking - Sarpsborg 08, Tippeligaen (Cmore Live)
18.00: Odd - Hønefoss, Tippeligaen (Cmore Live)
18.00: Molde - Start, Tippeligaen (Cmore Live)
18.00: Sogndal - Aalesund, Tippeligaen (Hockey)
20.00: Villarreal - Atletico Madrid (trolig fra andre omgang), La Liga (CMore Live 2)
20.00: Cruzeiro - Gremio, Serie A Brasil (TV 2 Sumo)
20.45: Juventus - Napoli, Serie A (Canal 9)
20.45: Fiorentina - Sampdoria, Serie A (CMore Live)
21.00: Saint-Etienne - Lyon, Ligue 1 (Viasat Fotball)
21.00: Betis - Barcelona, La Liga (CMore Fotball)


sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vi vil helst at du er med på diskusjonen under fullt navn, men aksepterer at det kan finnes gode grunner for å være anonym. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør