Gå til hovedmeny Gå til hovedinnhold

STUNT: TV-kanal prøvde å sende et menneske som flybagasje. STUNT: TV-kanal prøvde å sende et menneske som flybagasje. Foto: Morten Holm ( SCANPIX )

Sjekket inn dverg i koffert

En dverg hoppet plutselig opp av en koffert ved innsjekkingsskranken på Bromma flyplass i Sverige.

Publisert 25.07.08 13:06 | Sist oppdatert 25.07.08 16:41

Tips oss

Sms/mms: Send TIPS til
2030 E-post: tips@nettavisen.no

Skriv ut artikkel Del på Facebook Del på MySpace Del på Twitter Del på Nettby
Tips en venn om denne artikkelen

Sikkerhetsvaktene ringte politiet da dvergen prøvde å sjekke seg inn på flyet som bagasje. Vaktene syntes ikke at dvergstuntet til Kanal 5 var morsomt.

Opptrinnet ble filmet med skjult kamera, men ble først oppdaget da politiet kom til innsjekkingsskranken på Bromma flyplass i Sverige. Mats Eriksson opplyser til det svenske nyhetsbyrået TT at flyplasspersonalet valgte å ikke anmelde hendelsen, til tross for at de var sjokkerte og ydmyket etter stuntet som fant sted onsdag.

En talsmann for Kanal 5, Dan Panas, understreker at de ikke hadde som mål å gjøre narr av kortvokste personer, men å lage underholdning av ekstreme situasjoner.



Kommentarer


Fakta i samarbeid med 1881

Forsiden nå:

HELDIG MÅL: Målet som Kristofer Hæstad scoret mot Stabæk var av det heldige slaget, men ellers var kapteinen i storslag.

- Kaptein Fantastisk

Mål, målgivende og to redninger på strek. Nå hylles Kristofer Hæstad i Vålerenga.

Les mer

Gravid kvinne døde

Arsenal til topps med ti

- Nok stemmer til helsereformen

- Føler meg personlig krenket

FASTLINKS
Hyttetorget har løsninger som gir økt komfort på hytta di. Les mer
Ingen bompenger. Norges billigste elbil Les mer
Nettavisen Fastlinks

Tips oss

Sms/mms: Send TIPS til
2030 E-post: tips@nettavisen.no