Gå til sidens hovedinnhold

Ukens TV-sendte fotballkamper

Sjekk hvilke kamper du kan se på TV denne uken.

HTML EMBED

Sportspill.no kommer hver uke med en oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på TV.

Ser du feil eller mangler? Send oss en e-post.

De fleste kampene kan du følge direkte i Nettavisens populære livesystem.

Hele sendeskjemaet for TV Sumo finner du her.

Mandag 24. mars
18.00: Piast Gliwice – Legia Warszawa, Ekstraklasa (Eurosport 2)

20.45: Southend – Oxford, League 2 (TV 2 Sport Premium og Sumo)

22.00: Almeria – Real Sociedad, La Liga (Cmore Fotball)

Tirsdag 25. mars
17.30: Greuther Fürth – Düsseldorf, 2. Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Malaga – Espanyol, La Liga (CMore Live)

20.00: Hertha Berlin – Bayern München, Bundesliga (Eurosport 2)

20.45: Manchester United – Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

20.45: Newcastle – Everton, Premier League (TV 2 Sport Premium 2 og Sumo)

20.45: Arsenal - Swansea, Premier League (TV 2 Sport Premium 3 og Sumo)

20.45: Roma – Torino, Serie A (CMore Fotball)

22.00: Elche – Athletic Bilbao, La Liga (CMore Live)

Ondag 26. mars
18.45: Cannes – Guinham, fransk cup (CMore Live)

20.00: Barcelona – Celta Vigo, La Liga (CMore Fotball)

20.00: Rayo Vallecano – Osasuna, La Liga (CMore Live 2)

20.00: Augsburg – Bayer Leverkusen, Bundesliga (Eurosport 2)

20.45: West Ham – Hull, Premier League (TV Sport Premium 2 og Sumo)

20.45: Fiorentina – Milan, Serie A (CMore Live)

21.00: Liverpool – Sunderland, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

22.00: Sevilla – Real Madrid, La Liga (CMore Fotball)

22.00: Atletico Madrid – Granada, La Liga (CMore Live)

Torsdag 27. mars
20.00: Getafe – Villarreal, La Liga (CMore Live)

20.45: Inter – Udinese, Serie A (CMore Fotball)

20.45: Kvartfinale, U17-VM (Eurosport)

22.00: Almeria – Valencia, La Liga (CMore Live)

23.45: Kvartfinale, U17-VM (Eurosport)

23.45: Kvartfinale, U17-VM (Eurosport 2)

Fredag 28. mars
19.00: Molde – Vålerenga, Tippeligaen (TV 2 Zebra og Sumo)

20.30: Schalke – Hertha Berlin, Bundesliga (Eurosport 2)

20.30: Nice – Paris Saint-Germain, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Lørdag 29. mars
13.15: Burnley – Leicester, Championship (TV 2 Sport Premium 2 og Sumo)

13.45: Manchester United – Aston Villa, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

15.30: Haugensund – Lillestrøm, Tippeligaen (CMore Fotball)

15.30: Stuttgart – Borussia Dortmund, Bundesliga (Eurosport)

15.30: Bayern München – Hoffenheim, Bundesliga (Eurosport 2)

16.00: Crystal Palace – Chelsea, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

16.00: Bolton – Wigan, Championship (TV Sport Premium 2 og Sumo)

16.00: Espanyol – Barcelona, La Liga (CMore Live)

18.00: Rosenborg – Viking, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Celta Vigo – Sevilla, La Liga (CMore Live)

18.00: Bologna – Atalanta, Serie A (Canal 9)

18.30: Arsenal – Manchester City, Premier League (TV 2 Sport Premium ogSumo)

18.30: Freiburg – Nürnberg, Bundesliga (Eurosport 2)

20.00: Athletic Bilbao – Atletico Madrid, La Liga (CMore Live)

20.45: Milan – Chievo, Serie A (Canal 9)

20.45: PSV Eindhoven – Groningen, Eredivisie (CMore Fotball)

22.00: Real Madrid – Rayo Vallecano, La Liga (MAX)

*To Ligue 1-kamper på Viasat Fotball er ikke fastsatt.

Søndag 30. mars
12.00: Valladolid – Almeria, La Liga (CMore Live)

12.00: Barcelona – Wolfsburg, Champions League kvinner (Eurosport)

12.30: Sassuolo – Roma, Serie A (CMore Fotball)

14.30: Fulham – Everton, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

14.30: Ajax – Twente, Eredivisie (CMore Live)

15.00: Sampdoria – Fiorentina, Serie A (Canal 9)

15.00: Helsingborg - Djurgården, Allsvenskan (CMore Live 4)

15.00: Brommapojkarna – Kalmar, Allsvenskan (CMore Live 2)

15.00: Mjällby - Gefle, Allsvenskan (CMore Live 3)

15.30: Bodø/Glimt – Aalesund, Tippeligaen (CMore Fotball og Sumo)

15.30: Borussia Mönchengladbach – Hamburg, Bundesliga (Eurosport 2)

17.00: Liverpool – Tottenham, Premier League (TV 2 Sport Premium og Sumo)

17.00: Osasuna – Real Sociedad, La Liga (CMore Live)

17.30: Hannover – Werder Bremen, Bundesliga (Eurosport 2)

17.30: Malmö – Falkenberg, Allsvenskan (CSports)

17.30: Halmstad – Örebro, Allsvenskan (CMore Live 4)

18.00: Strømsgodset – Start, Tippeligaen (CMore Fotball)

18.00: Stabæk – Sogndal, Tippeligaen (CMore Live 2)

18.00: Sandnes Ulf – Odd, Tippeligaen (CMore Live 3)

19.00: Sarpsborg – Brann, Tippeligaen (TV 2 og Sumo)

19.00: Real Betis – Malaga, La Liga (CMore Live)

20.45: Napoli – Juventus, Serie A (Canal 9)

21.00: Valencia – Getafe, La Liga (CMore Fotball)

21.00: Lyon – Saint-Etienne, Ligue 1 (Viasat Fotball)

Hele sendeskjemaet for TV Sumo finner du her.

Kommentarer til denne saken