Konserthøsten på Rockefeller, Sentrum Scene og John Dee

Her følger den totale oversikten over konserttilbudet for Rockefeller, Sentrum Scene og John Dee for høsten 2011.

RF = Rockefeller

SS = Sentrum Scene

JD = John Dee

03.09 (RF): ÅGE ALEKSANDERSEN & SAMBANDET
03.09 (JD): MICK POINTER (EX-MARILLION) + GET READY! (etter konserten)
05.09 (RF): ROCK CINEMA: COLOMBIANA
06.09 (RF): ROCK CINEMA: SØNNER AV NORGE
06.09 (SS): DANMARK – NORGE
07.09 (SS): MIA TÖRNBLOM
08.08 (JD): AURA NOIR & AUDIOPAIN
09.09 (RF): ERIK & KRISS
09.09 (JD): MANIFEST + GOAT THE HEAD
10.09 (RF): NORGES CD-OG PLATEMESSE
10.09 (RF): 1349 + GEHENNA + AEON THRONE
10.09 (JD): XELABRATION FESTIVAL 2011
10.09 (SS): THE HOLLIES
12.09 (RF): SVs VALGVAKE
14.09 (RF): BJØRN BERGE
14.09 (JD): ROCKEALLIANSEN
15.09 (JD): INFINITELOOP
16.09 (RF): BARE EGIL BAND
16.09 (JD): TORCH
17.09 (RF): DE LILLOS
17.09 (JD): BIG LATIN PARTY
17.09 (SS): INFECTED MUSHROOM + ASTRIX
21.09 (RF): AMUND MAARUD med band
21.09 (JD): THE MIDNIGHT BOOGALOO
22.09 (JD): HIPPISHIT
23.09 (RF): POSTGIROBYGGET
23.09 (JD): AIRBAG
23.09 (SS): PROCESS FILMS: A SHOT IN THE DARK
24.09 (RF): BIRDY NAM NAM
24.09 (JD): REBEL HEART ROCK FESTIVAL
25.09 (JD): THE JEZABELS
27.09 (RF): STEFAN SUNDSTRÖM
28.09 (RF): GUITARMAGEDDON
28.09 (JD): BULK
29.09 (RF): IDA JENSHUS
29.09 (JD): LAMA
29.09 (SS): LARS WINNERBÄCK
30.09 (RF): STAUT
30.09 (JD): ROYAL REPUBLIC
30.09 (SS): LARS WINNERBÄCK
01.10 (RF): FRI FLYT FILM TOUR 2011
01.10 (JD): GET READY!
01.10 (SS): LARS WINNERBÄCK
05.10 (RF): MEZZOFORTE
05.10 (JD): MARIA ORIETA
05.10 (SS): CHARLIE MURPHY’S ACID TRIP
06.10 (RF): VERONICA MAGGIO
06.10 (JD): ARCHITECTURE IN HELSINKI
06.10 (SS): ANE BRUN
07.10 (RF): EL CUERO
07.10 (JD): JACKIE LEVEN
07.10 (SS): KATZENJAMMER
08.10 (RF): HONNINGBARNA + RAZIKA
08.10 (JD): GHOST BRIGADE
08.10 (SS): LENINGRAD COWBOYS
11.10 (JD): ANNA CALVI
12.10 (RF): TRE SMÅ KINESERE
12.10 (JD): INGRID BJØRNOV
13.10 (RF): SAHARA HOTNIGHTS
13.10 (JD): HANDSOME FURS + BASIA BULAT
14.10 (RF): MONTÉE
14.10 (JD): GOLD PANDA
15.10 (JD): ANNA JÄRVINEN
15.10 (SS): DI DERRE
16.10 (SS): ALLAH MADE ME FUNNY
18.10 (RF): STEVE EARLE & THE DUKES (AND DUCHESSES)
18.10 (SS): THE BASEBALLS
19.10 (RF): RADIO NORGES TOPP 1000 LIVE
19.10 (JD): RANDOM AXE
19.10 (SS): BILL BURR LIVE
20.10 (SS): TORI AMOS
21.10 (RF): CC COWBOYS
21.10 (JD): THE SUBWAYS
21.10 (SS): MICHAEL WINSLOW
22.10 (RF): EASTPAK ANTIDOTE TOUR 2011
22.10 (JD): HEROES & ZEROS
22.10 (SS): SIVERT HØYEM
23.10 (RF): DIGITALISM
23.10 (SS): BOB GELDOF & BAND
24.10 (JD): YOUNG GUNS
24.10 (SS): PJ HARVEY
25.10 (RF): THE STRAITS
25.10 (JD): SPARROW & THE WORKSHOP
25.10 (SS): PJ HARVEY
26.10 (RF): JONAS FJELD MED BAND
26.10 (SS): MELISSA HORN
27.10 (RF): HAMMERFALL
27.10 (JD): KESERA
27.10 (SS): MELISSA HORN
28.+29.10 (RF): OSLO ROCK CITY JAMBOREE
28.10 (JD): PETER MURPHY
28.10 (SS): WITHIN TEMPTATION
29.10 (JD): YUCK
29.10 (SS): NAVIGATORS
31.10 (RF): GILLIAN WELCH
01.11 (JD): WAKEY!WAKEY!
01.11 (SS): MACHINE HEAD
02.11 (RF): HEATHER NOVA
02.11 (SS): LISA EKDAHL
03.11 (RF): BALKAN BRASS BATTLE
03.11 (SS): BON IVER
04.11 (RF): HAKIM
04.11 (JD): SHADOWLOVE
06.11 (JD): WOLVES IN THE THRONE ROOM
06.11 (SS): FLEET FOXES
07.11 (RF): WALTER TROUT
08.11 (RF): SAGA
09.11 (RF): ALTER BRIDGE
09.11 (JD): CACADOU
10.11 (RF): KVELERTAK
10.11 (JD): THE HORRORS
10.11 (SS): FLOGGING MOLLY
11.11 (JD): GRAND CAFÉ
12.11 (RF): HOREBANDET
12.11 (JD): SOULFINGERS + LODIN LEPP + DAMEETAGEN
12.11 (SS): ELVIS COSTELLO
13.11 (SS): SOLVEIG SLETTAHJELL
14.11 (RF): ALOE BLACC
15.11 (RF): MONSTER MAGNET
16.11 (RF): THE SISTERS OF MERCY
16.11 (JD): RIVERSIDE
18.11 (RF): HURRA TORPEDO
18.11 (SS): MY MORNING JACKET
19.11 (RF): MARIA MENA
19.11 (JD): VREID + EINHERJER + KAMPFAR
19.11 (SS): KAISER CHIEFS
20.11 (JD): COM TRUISE
20.11 (SS): WHITESNAKE
22.11 (RF): BOKBADET
22.11 (SS): WIZ KHALIFA + YELAWOLF
23.11 (JD): ADAM COHEN
24.11 (JD): MADS LANGER
24.11 (SS): VERONICA MAGGIO
25.11 (RF): HELLBILLIES
26.11 (JD): PAUL DI’ANNO
27.11 (JD): THE GLOBAL BATTLE OF THE BANDS 2011
30.11 (RF): STEIN TORLEIF BJELLA med band
02.12 (JD): SHADOWLOVE
03.12 (JD): ASLEEP + GET READY! (etter konserten)
04.12 (JD): THE GLOBAL BATTLE OF THE BANDS 2011
05.12 (SS): MOTÖRHEAD
07.12 (SS): YES
08.12 (SS): J.COLE
09.12 (RF): VALENTOURETTES
09.12 (SS): OPETH
10.12 (RF): NORGES CD- OG PLATEMESSE
14.-17.12 (RF): PENTHOUSE PLAYBOYS
15.12 (SS): TIMBUKTU & DAMN!
16.12 (JD): THE CARBURETORS
16.12 (SS): BIGBANG
17.12 (JD): SENJAHOPEN
21.12 (RF): OSLO ESS
22.+23.12 (RF): YOUNG NEILS
28.12 (RF): BACKSTREET GIRLS

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.