*Nettavisen* Nyheter.

Musikkfest program:

Arbeidersamfundets plass:

17.15 The Johnny Kahlua Band

17.50 Eli van der Eynden

18.25 Olove And The Sound Of Whoo!

19.00 Oðeon

19.45 Love:Fi

20.30 INMINOR

21.15 Bredda1 a.k.a sheepy

22.00 The Gas'N Go



Birkelunden:

13.00 Aristillus

13.30 SARAH with SECRETS

14.00 The She

14.30 Human Heat

15.00 Armatage Shanks

15.30 Alexander Lindbäck

16.30 AUTONAUT

17.00 Manatee Racket

17.30 Josefin Winther

18.00 Bøygard

18.30 Sailorine

19.00 I See Horses

19.30 Einar Stray



Dattera til Hagen:

12.00 Magnus Moriarty

12.40 Dj Purple

13.10 Tore Jazztobakk

13.50 Bugge Wesseltoft m/ venner

14.20 Todd Terje & Dølle Jølle (Shari Vari)

14.50 Muriazz & Gaute (Oslo Live)

15.20 G-Ha

15.50 Bar 25 (Berlin)

16.25 No Dial Tone (live)

16.55 Nils Noa & Christian Sol (Troll Recordings)

17.25 SHIT-CITY-TEKK

17.55 DJ Android

18.25 Bitch Boys

18.55 Iconoclastic DJs (The Villa)

19:35 Mental Overdrive (Full Pupp)

20.05 Olle Abstract

20.35 Vinny Villbass

21.15 Diskjokke band



Fengselsparken ved Botsen:

11.00 Sprængt Torsk & Ziggy Red

12.00 DJ Papa Anthony

13.00 Misschief

14.00 Kambo Super Soundsystem

15.00 Essa Cham

16.00 Knark Kent

16.45 Roastfish & Cornbread Soundsystem

17.30 Mother Dread

18.30 The StudioLive Show

19.15 Jabaman

19.45 Raspoeira sound

20.30 Fyah Vibes

21.15 Love Militia

22.15 DJ Abraham



Fisk og Vilt:

16.30 KAOSS 99

17.30 Benjamin Finger

19.30 Beneva vs. Clark Nova

20.30 Maki Rocker

21.30 Binärpilot

22.00 Diskjokke



Internasjonalen ved Youngstorget:

13.30Lucy Swann

14.30 Dunderhonning

15.30 Erik Ruud

16.30 Maria Due

17.30 Simon Says No!

18.30 The Bluejays

19.30 Monzano

20.30 Aurora Plastic Monster

21.30 Bazooka Boppers

Kuba:

13.00 Shot At Dawn

13.45 Irr

14.30 Musth

15.15 Dead Mans Hand

16.00 Blodspor

16.50 Black Comedy

18.05 Pax Dominion

19.10 Dunderbeist

20.35 Troll

22.00 She Said Destroy



Markveien ved Sound of Mu:

12.00 DJ Zuzu

12.00 Moving Day

13.00 Crash Normal (FR)

14.00 Firefly Effect

15.00 Je Suis Animal

16.00 Dacianos

17.00 Siv Sperati, Science & Spheres

18.00 Center of the Universe

19.00 Origami Arktika

20.00Lasso (elastique)



NISS Bakgården:

16.00 Låtskriver-showcase

17.45 ABBA-konsert

19.10 Vinduskonsert

21.30 Antigone

23.30 "Best of" Huskonsertene



Olaf Ryes plass:

12.00 Christer Wulff

12.35 Low Lay Logic

13.00 Yvonne Walderhaug

13.25 The Sandy og Bjarne band

13.50 Sindicata

14.40 Monica Eide

15.05 Tuba Tuba

15.30 Julius Winger

16.15 Arild Hammerø

16.40 Oðeon

17.05 Bag of Joy

17.30 Solvor Vermeer

17.55 Anette Vedvik

18.20 Julie Willumsen

18.50 Jocelyn

19.15 Criz

19.40 Margfolket



Pløens gate ved Mono:

14.00 Lucky Lips

15.00 The Dirtydogs

16.00 The She

17.00 Chitty Chitty Bang Gang

18.00 PELbO

19.00 The Murder Mystery

20.00 Lyd

21.00 The Thief

22.00 Hiawata!



Sofienbergparken:

12.00 Dhol-gruppe Og Romsås Janitsjar

12.40 Trekkspillelever Oslo musikk- og kulturskole

13.00 Schous Ungdomskompani

13.05 Sør-indisk musikk, dans og trommegruppe: Mirthangam

13.45 OMK Klarinettensemble

14.30 Klassisk musikkskolekonsert

14.35 Wald-horn

14.50 Klassisk piano

15.10 Åpen halvtime

15.30 Gitarensemble: "Glade gitarer"

15.45 OMK Sinsen Kulturstasjon

15.50 Expelled

16.15 Lille Langefinger

16.35 The Young Brother Boys

17.00 20 OMK-messingblåsere

17.30 OMK Lørdagsskolebandet "Axis Mundi"

18.00 Bandavdeling, blant annet med grupper fra Sinsen Kulturstasjon

18.00 Rich Girl Funeral

Torshovparken:

12.00 Rossebø/Austestad

13.00 HNE KÅ

14.00 Oðeon

15.00 Tara

16.00 Ine&Peder

17.00 Ontz

18.00 Mattis Myrland & The Grand Trunk Road Ensemble

19.00 Kristin Minde



Vaterlandsparken:

12.56 Du Store Verden

12.57 SAMSPILL International Music Network

12.58 Le Rustique

12.58 Suchet Singh Dhindsa / MC

13.30 Now we've got Members(nü-balkan, araberfunk)

14.00 Radical Devotion (music for healing)

14.30 Safia Y. Abdi (afro-blues)

15.00 Ziggy Boomfall (Ragga og Dancehall)

15.30 Sheldon Blackman And the Soul Rebels

16.00 Urban Tribe ( afro fusion dance)

16.10 Iris Sofia (magedans)

16.15 La Banda Mix ( musica tropical)

17.00 J-zino world hip-pop

17.30 UDI (Under dogs international)

18.00 Luison y su Sonora (salsa cubana)

18.30 Maghreb Funk (AfroFunk, folk, latin, rock, jazz,)

19.15 Fusion Percussion JAM

19.45 Rakija (balkanskmusikk)

20.30 Saoco cubano (cubansk salsa)

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag