(SIDE2): Prins George fikk mye oppmerksomhet da han var med mor og far, Kate og William, på offisiell reise til Australia og New Zealand for noen måneder siden.
I helgen stjal han oppmerksomheten igjen da både pappa William og onkel Harry skulle spille polokamp i Gloucestershire.
Den vesle karen, som er helt lik sin far på den alderen, hadde liten interesse av selve spillet, og forsøkte i stor grad å krabbel vekk fra sin mor.
Bildene viser en sta liten kar som ønsker å gå den veien han vil, selv om det er rett i hestetråkket.
Prins George er nå blitt 11 måneder, og kan gå med støtte. Men som alle andre unger i den alderen, ga ham sin mor mer jobb med å følge ham enn hun klarte å følge med på kampen som ble spilt.