(SIDE2): Da Side2s musikkpartner 730.no snakket med 50 Cent på telefonen i forbindelse med hans nye plate, spurte de superstjernen om han kunne bli med på en «meet and greet» med et par norske fans.
SLIK BLIR DU MED I TREKNINGEN!
Selv om han kan se ut som en usympatisk kar, og til tross for at han har kroppen full av kulehull (og et svært et i munnen!), er New York-rapperen angivelig en blid, hard teddybjørn, og han sa at han «would love to».
Nå er den planlagte kosestunden rett rundt hjørnet. Eller kosestundene:
50 Cent spiller i Bergen torsdag 11. mars og i Oslo fredag 12. mars, og Side2 og 730 deler ut to konsertbilletter og invitasjoner til å bli med backstage for å hilse på Mr. Curtis Jackson i hver by.
SLIK BLIR DU MED I TREKNINGEN!
Som trøstepremie deler vi også ut 10 - signerte - eksemplarer av albumet «Before I Self Destruct».
Platen, som gjestes av Dr. Dre og Eminem, er av mange kalt en 2009s mest undervurderte.
Når 50 Cent kommer til Norge, har han med sin gruppe G-Unit og den nye sangeren Governor, som allerede har fått meget god omtale av musikkpressen.
Den 34 år gamle amerikaneren ble signert til Dr. Dres musikkselskap i 2002 etter at Eminem fikk høre en demo-CD. Han fikk deretter sitt gjennombrudd med den internasjonale landeplagen «In Da Club», og har til sammen solgt 21 millioner album.
Følg Side2 på Facebook - klikk her!
