Gå til sidens hovedinnhold

Lokalavisen Groruddalen følger By:Larm

Torsdag går startskuddet for By:Larm. Lokalavisens reporter Kjersti Lerkerød følger konserter, foredrag og seminarer tett! SE KONSERTPROGRAMMET HER

Er det noen lokale band du ønsker at vi skal dekke? Tips oss på redaksjon@lokalavisen.no

ONSDAG

by:Larm

21:00 Lionheart Brothers VG teltet
22:00 Tingsek SE VG teltet
23:00 Familjen SE VG teltet
00:00 Diskjokke VG teltet

club:Larm

21:00 Tara Gamla
21:30 Johnny Hide/Simen Jeistad Mono
21:45 Harmonica Gamla
22:10 Marte Valle Mono
22:30 Domi Gamla
23:00 X-Queen of the Astronauts Mono
23:15 Remain Gamla
23:50 Familjen SE Mono
23:59 The Flying Fellinis Gamla

TORSDAG

by:Larm

15:00 Maose VG teltet

16:00 Maria Due VG teltet

20:00 All That and a Bag of Chips Rockefeller
20:00 Soulvenom Indigo
20:00 Miss Motor Sub Scene
20:00 Harpiks (Nisjelandet) VG teltet
20:00 Nils m/Skils Fabrikken 1
20:30 Karl Seglem Belleville
20:30 DonkeyBoy John Dee
20:30 Tingsek SE Kulturkirken Jacob
20:30 Inglow Rockefeller annex
20:30 Lukestar Fabrikken 2
20:30 Piston Ltd Sentrum Scene

21:00 Red Hot - Union Blues Band Cosmopolite
21:00 Stalingrad Cowgirls FI Sub Scene
21:00 Je suis animal DogA
21:00 Hooga Troopers Fabrikken 1
21:00 Valkyrien Allstars VG teltet
21:00 Haddy N'jie Rockefeller
21:00 I was a king Indigo
21:30 Hiawata! Belleville
21:30 Next Life Sentrum Scene
21:30 Wildbirds & Peacedrums SE Blå
21:30 First Floor Power SE John Dee
21:30 Dylan Mondegreen Fabrikken 2
21:30 Leiv Reed Kulturkirken Jacob
21:30 Boys in a Band FAO Rockefeller annex

22:00 Aché VG teltet
22:00 Charlotte & The Co-Stars Cosmopolite
22:00 ORBO & The Longshots Rockefeller
22:00 Audrey Horne Indigo
22:00 Truls & the Trees DogA
22:00 Stella Mwangi Fabrikken 1
22:00 Cyaneed Sub Scene
22:30 The Holy Tongue Belleville
22:30 Lykke Li SE Blå
22:30 The Shock! Fabrikken 2
22:30 Kiruna Sentrum Scene
22:30 Lapko FI Rockefeller annex
22:30 The Fashion DK John Dee
22:30 Therese Aune Kulturkirken Jacob

23:00 Madcon VG teltet
23:00 Mapei SE Fabrikken 1
23:00 O.S.A Cosmopolite
23:00 Serena Maneesh Sub Scene
23:00 Kambodsja Indigo
23:00 Benni Hemm Hemm IS DogA
23:00 Howl Rockefeller
23:30 The Violent Years Rockefeller annex
23:30 Einar Stenseng Belleville
23:30 Master Piece Of Cake Fabrikken 2
23:30 Kleerup SE Blå
23:30 Casiokids John Dee
23:30 Modan Garu Stratos
23:30 Thom Hell Kulturkirken Jacob
23:30 Alog med Sheriffs of Nothingness Sentrum Scene

00:00 The Grand Rockefeller
00:00 Superfamily VG teltet
00:00 Ungdomskulen DogA
00:00 Blackpowdershooter Indigo
00:00 Salem Al Fakir SE Cosmopolite
00:00 Looptroop Rockers SE Fabrikken 1
00:30 Bladed Stratos
00:30 Shining Sentrum Scene
00:30 As in Rebekkamaria DK Blå

01:30 Diskjokke Stratos


club:Larm

17:00 Paal Flaata Østkanten bluesklubb Hr Nilsen

18:00 Shuffle Service Østkanten bluesklubb Hr Nilsen
18:30 Pipedream Soria Moria

19:00 Sigh & Explode - Zoom Urørt Parkteatret
19:00 Tor Brynildsen Gamla
19:15 Geoff Berner CA Mono
19:15 Chitty Chitty Bang Gang Soria Moria
19:30 The Men They Couldn't Shave Østkanten bluesklubb Hr Nilsen

20:00 Gerilja - Zoom Urørt Parkteatret

22:00 Bedrock Bluesband Østkanten bluesklubb Hr Nilsen
22:00 Raspoeira Sound Hausmania

23:00 Cerrato Dattera til Hagen
23:00 Yoyoyo Acapulco Parkteatret
23:00 KissKissKiss DK Gloria Flames
23:00 No Torso Skuret
23:00 Jaqueline Maiden
23:00 The Work The Villa
23:00 Mono Lake Gamla
23:00 Kenneth Ishak (solo) Revolver
23:00 dj Embee (LoopTroop) SE Nomaden
23:00 Unni Løvlid Soria Moria
23:15 The Lucky Bullets Revolver
23:30 Grand Island Garage
23:30 Matias Tellez Mono
23:30 Red Hot - Union Blues Band Østkanten bluesklubb Hr Nilsen
23:45 Immune Maiden
23:45 The Fernets Gamla
23:45 Kocky SE The Villa
23:45 Vaiping Soria Moria

00:00 Ken Stringfellow Revolver
00:00 Subway Safari Dattera til Hagen
00:00 Deadends Gloria Flames
00:00 The Phantoms Skuret
00:15 The Low Frequency in Stereo Revolver
00:30 Dinosau Soria Moria
00:30 Det är jag som är döden Parkteatret
00:30 KITE Maiden
00:30 THE DIRTY CALLAHANS Gamla
00:30 dj Hele Fitta The Villa
00:45 Lionheart Brothers Garage

01:00 Spirits of the Dead Revolver
01:00 The Middle End Gloria Flames
01:15 DJ 99 Soria Moria
01:15 Dog Almighty Maiden

FREDAG

by:Larm

14:00 Therese Aune VG teltet
15:00 Kenneth Ishak VG teltet
16:00 Thom Hell VG teltet
19:30 Gerilja - Zoom Urørt Sub Scene
20:00 The Floor Is Made Of Lava DK Rockefeller
20:00 Katzenjammer VG teltet
20:00 Gamaltnymalt DogA
20:30 Matto molto Belleville
20:30 I was a king Fabrikken 2
20:30 Sigh & Explode - Zoom Urørt Sub Scene
20:30 Maose Kulturkirken Jacob
20:30 Looptroop Rockers SE Sentrum Scene
20:30 In Vain Rockefeller annex
21:00 Petter Carlsen Fabrikken 1
21:00 The Thing Rockefeller
21:00 Roger Græsberg Anti Music Bonanza VG teltet
21:00 Moddi Cosmopolite
21:00 Boys in a Band FAO Indigo
21:00 Unni Løvlid DogA
21:30 Inglow Sub Scene
21:30 Wildbirds & Peacedrums SE Belleville
21:30 Cerrato Kulturkirken Jacob
21:30 Kine Nesheim John Dee
21:30 Salem Al Fakir SE Sentrum Scene
21:30 Sahg Rockefeller annex
21:30 Kocky SE Blå
21:30 DonkeyBoy Fabrikken 2
22:00 22 Cosmopolite
22:00 The Shock! Indigo
22:00 The Kissaway Trail DK Fabrikken 1
22:00 Grande VG teltet
22:00 Torgeir Vassvik DogA
22:00 The Fernets Rockefeller
22:30 Binärpilot Blå
22:30 Miss Motor John Dee
22:30 Bandit Sentrum Scene
22:30 Hilde Marie Kjersem Belleville
22:30 Christian Wallumrød Kulturkirken Jacob
22:30 Davy Jones' Locker Sub Scene
22:30 Bloodgroup IS Fabrikken 2
22:30 Sonic Syndicate SE Rockefeller annex
23:00 First Floor Power SE Fabrikken 1
23:00 Audrey Horne Rockefeller
23:00 Karl Seglem DogA
23:00 ORBO & The Longshots VG teltet
23:00 Cyaneed Indigo
23:00 Miss Li SE Cosmopolite
23:30 FM Belfast IS Blå
23:30 Lapko FI Fabrikken 2
23:30 Susanna Kulturkirken Jacob
23:30 Gerilja - Zoom Urørt John Dee
23:30 The Violent Years Sentrum Scene
23:30 Lykke Li SE Stratos
23:30 Soulvenom Rockefeller annex
23:45 All Ears, All Scars Belleville
00:00 Anna Järvinen SE Cosmopolite
00:00 Animal Alpha Rockefeller
00:00 As in Rebekkamaria DK Fabrikken 1
00:00 Valkyrien Allstars DogA
00:00 Stalingrad Cowgirls FI Indigo
00:30 Kleerup SE Stratos
00:30 Sigh & Explode - Zoom Urørt John Dee
00:30 Veto DK Fabrikken 2
00:30 Ida Maria Sentrum Scene
00:30 The Work Blå
01:00 Slagsmålsklubben SE Fabrikken 1
01:00 Beady Belle Cosmopolite
01:30 Mapei SE Stratos

club:Larm

17:00 The Refreshments SE Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
18:00 Morten Andreas Raddum Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
18:20 Bellman Parkteatret
19:00 The Cheaters Gamla
19:15 Thinguma*jigsaw Mono
19:15 The Fine Arts Showcase SE Parkteatret
19:30 Seven Doors Hotel Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
21:00 Afenginn DK Soria Moria
21:45 Aché Soria Moria
22:00 Haddy N'jie Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
22:00 DJ Eplefjord & DJ Knark Kent Hausmania
22:30 UNDER DOGS INTERNATIONAL Soria Moria
23:00 Showdown Maiden
23:00 Los Plantronics Gamla
23:00 Kong Sverre Dattera til Hagen
23:00 Vaiping Mono
23:00 This Boy DK Gloria Flames
23:00 My Little Pony Skuret
23:15 The Cumshots Garage
23:15 Niko Valkeapää Soria Moria
23:15 Samsaya Parkteatret
23:30 DJ Tore Jazztobakk The Villa
23:30 Anne Lise Frøkedal Revolver
23:30 Ila Auto Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
23:45 Megaton Maiden
23:45 The Low Frequency in Stereo Mono
23:45 Hiawata! Revolver
23:45 Master Piece Of Cake Gamla
23:59 Kohinoor Soria Moria
00:00 DJ 99 Soria Moria
00:00 Ars Dada, Fux, Sunjammer, Dexrotator (Villa Lounge) The Villa
00:00 dj Donna Summer aka Jason Forrest (Villa Lounge) DE

LØRDAG

by:Larm

20:00 Casiokids Rockefeller
20:00 Hiawata! Sub Scene
20:30 Blackpowdershooter Rockefeller annex
20:30 Lars H. Kurverud xTet Project Belleville
20:30 Kenneth Ishak Kulturkirken Jacob
20:30 Charlotte & The Co-Stars John Dee
20:30 Dylan Mondegreen Sentrum Scene
20:30 Einar Stenseng Fabrikken 2
21:00 The Holy Tongue Fabrikken 1
21:00 Torgeir Vassvik Cosmopolite
21:00 Anna Järvinen SE VG teltet
21:00 I was a king Sub Scene
21:00 Shining DogA
21:00 Truls & the Trees Rockefeller
21:00 Sonic Syndicate SE Indigo
21:30 Miss Li SE Sentrum Scene
21:30 Stalingrad Cowgirls FI John Dee
21:30 Sten Ove Toft Blå
21:30 Matto molto Fabrikken 2
21:30 Maose Kulturkirken Jacob
21:30 Veto DK Rockefeller annex
21:45 Bull of the year! Belleville
22:00 22 Fabrikken 1
22:00 Katzenjammer Cosmopolite
22:00 Lukas Kasha Sub Scene
22:00 Bladed DogA
22:00 Petter Carlsen Indigo
22:00 The Lucky Bullets VG teltet
22:00 The Kissaway Trail DK Rockefeller
22:30 All That and a Bag of Chips John Dee
22:30 Chris Lee Sentrum Scene
22:30 Goodiepal FAO Blå
22:30 Rumble in Rhodos Fabrikken 2
22:30 Splashgirl Kulturkirken Jacob
22:30 Bloodlights Rockefeller annex
23:00 Maria Due DogA
23:00 Kine Nesheim VG teltet
23:00 Howl Fabrikken 1
23:00 Afenginn DK Cosmopolite
23:00 YUN KAN 5 SE Belleville
23:00 Cyaneed Rockefeller
23:00 Moddi Indigo
23:30 Cerrato Stratos
23:30 Monolithic Blå
23:30 Lukestar John Dee
23:30 Finn Coren Kulturkirken Jacob
23:30 The Floor Is Made Of Lava DK Rockefeller annex
23:30 Bloodgroup IS Fabrikken 2
23:30 Farmers Market Sentrum Scene
00:00 Inglow Indigo
00:00 The Disciplines Rockefeller
00:00 Karin Park VG teltet
00:00 Moving Oos Cosmopolite
00:00 Bandit Fabrikken 1
00:00 Huntsville DogA
00:15 Elephant9 (tidl. Storløkken/Eilertsen/Lofthus) Belleville
00:30 Binärpilot Stratos
00:30 Kambodsja John Dee
00:30 Je suis animal Fabrikken 2
00:30 Zweizz & Homo Vinter Blå
00:30 Superfamily Sentrum Scene
01:00 Det är jag som är döden Fabrikken 1
01:30 Slagsmålsklubben SE Stratos

club:Larm

13:00 Kaptein Rødskjegg Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
15:00 Cortina Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
16:30 Roy Lønhøiden Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
17:00 egil olsen Soria Moria
17:00 Lipa Export Showcase 1: Fiction By Far Gamla
17:45 Lipa Export Showcase 2: Martine Marbel Gamla
17:45 Storm Weather Shanty Choir Soria Moria
18:00 Heidi Marie Vestrheim Skuret
18:00 Therese Aune Mono
18:00 Monika Nordli Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
18:30 Leiv Reed Dattera til Hagen
18:30 Lipa Export Showcase 3: Kristian Park Gamla
18:30 Geoff Berner CA Mono
18:30 My Little Pony Soria Moria
19:00 Miss Martin Skuret
19:00 Penny Parker Dattera til Hagen
19:15 egil olsen Mono
19:15 Yoyoyo Acapulco Soria Moria
19:15 Lipa Export Showcase 4: Something Sally Gamla
19:30 Rita Engedalen Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
22:00 Shit City Tekk Hausmania
22:00 Grande Østkanten bluesklubb på Hr Nilsen
23:00 Dinosau Dattera til Hagen
23:00 John Chopper Harris SE Gloria Flames
23:00 Senit Skuret
23:00 Pale Kids Maiden
23:00 Miss Motor Mono
23:00 FM Belfast IS The Villa
23:00 Baskery SE Gamla
23:00 Legs 11 Soria Moria

Reklame

Sjekk ut Nettavisens eksklusive grillpakker: Den amerikanske grillpakken og den moderne grillpakken