RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

Cupfest i helgen

Seriefotballen tar pause denne helgen, men over hele landet blir det cupfest når 1. runde i NM spilles lørdag og søndag.

For første gang på lenge har Norges Fotballforbund lagt 1. runde i NM til en helg. Hensikten er å styrke cupens posisjon i de innledende rundene.

TV 2 SPORT sender Lisleby - Fredrikstad lørdag klokken 16.00 og Toten - Vålerenga søndag klokken 18.00. I tillegg får seerne høydepunkter fra en rekke andre cupkamper.

Kampoppsettet

19/5 kl 16:00 Kvik Halden - Sparta Sarpsborg

20/5 kl 18:00 Greåker - Moss

19/5 kl 16:00 Lisleby - Fredrikstad FK

20/5 kl 18:00 Sprint Jeløy - Sarpsborg

20/5 kl 18:00 Follo - Ull/Kisa

20/5 kl 18:00 Nordstrand - Groruddalen BK

19/5 kl 16:00 Manglerud Star - Kjelsås

20/5 kl 18:00 Rommen - Eidsvold Turn

20/5 kl 18:00 Korsvoll - Ringsaker

20/5 kl 18:00 Fagerborg - Drøbak Frogn

20/5 kl 18:00 Bærum - Lørenskog

20/5 kl 18:00 Vollen - Mjøndalen

20/5 kl 18:00 Skjetten - Skeid

20/5 kl 18:00 Fjellhamar - Nybergsund

20/5 kl 18:00 Strømmen - Kongsvinger

20/5 kl 18:00 Fet - FC Lyn, Oslo

20/5 kl 18:00 Flisa - Lillestrøm

20/5 kl 18:00 FF Lillehammer - Hønefoss

20/5 kl 18:00 Brumunddal - Ham Kam

19/5 kl 16:00 Gjøvik/Lyn - Raufoss

20/5 kl 18:00 Toten - Vålerenga

20/5 kl 18:00 Åmot - KFUM Oslo

20/5 kl 18:00 Åssiden - Stabæk

20/5 kl 18:00 Åskollen - Strømsgodset

20/5 kl 18:00 Sandar - Sandefjord

20/5 kl 18:00 Eik Tønsberg - FK Tønsberg

20/5 kl 18:00 Svarstad - Odd Grenland

19/5 kl 16:00 Pors Grenland - Asker

19/5 kl 16:00 Tollnes - FK Arendal

20/5 kl 18:00 Herkules - Notodden

20/5 kl 18:00 Vigør - Flekkerøy

20/5 kl 18:00 Vindbjart - IK Start

20/5 kl 18:00 Ålgård - Mandalskameratene

20/5 kl 18:00 Egersunds IK - Viking FK

19/5 kl 16:00 Randaberg - Sandnes Ulf

20/5 kl 18:00 Vardeneset - Bryne

20/5 kl 18:00 Åkra - Vard Haugesund

20/5 kl 18:00 Djerv 1919 - FK Haugesund

20/5 kl 18:00 Kopervik - Stavanger

20/5 kl 18:00 Trio - Brann

20/5 kl 18:00 Nordheimsund - Løv Ham

20/5 kl 18:00 Os - Baune

19/5 kl 16:00 Åsane - Fana

20/5 kl 18:00 Øygard - Fyllingen

20/5 kl 18:00 Askøy - Loddefjord

20/5 kl 18:00 Fjøra - Hødd

20/5 kl 18:00 Stryn - Sogndal

20/5 kl 18:00 FK Sykkylven - Aalesund

20/5 kl 18:00 Volda - Averøykameratene

19/5 kl 16:00 Træff - Kristiansund

20/5 kl 18:00 KIL/Hemne - Molde

20/5 kl 18:00 Orkla - Nardo

20/5 kl 18:00 NTNUI - Strindheim

20/5 kl 18:00 Tiller - Steinkjer

20/5 kl 18:00 Kolstad - Ranheim

19/5 kl 16:00 Byåsen - Levanger

20/5 kl 18:00 Stjørdals Blink - Harstad

20/5 kl 18:00 Namsos - Rosenborg

20/5 kl 18:00 Innstranden - Alta

19/5 kl 16:00 Lofoten - Mjølner

19/5 kl 16:00 Skarp - Mo

20/5 kl 18:00 Senja - Tromsø

20/5 kl 18:00 Bossekop - Tromsdalen

20/5 kl 18:00 Hammerfest - Bodø/Glimt

Mest sett siste uken

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

Våre bloggere