*Nettavisen* Nyheter.

Dette er den beste elleveren

Sjekk resultater fra Kappa Elite Tournament 2009 og all star-teamet her.

Kappas elleve beste:

Keeper: Terje Kjølsøy(AAFK)
Venstreback: David Nilsen(AAFK))
Høyreback: Alain Delgado (Start)
Midtback:Jonas Gaidi (Start)
Midtback: Mathias Holmen(VIF)
Venstrekant: Kimmy Grewal (SIF)
Høyrekant: Mohammed Mahnin(Skeid)
Sentral Midt: Sindre Myrdal (Løv/ham)
Sentral Midt: Sverre Økland(AAFK)
Spiss: Espen Schøn Outzen (Molde FK)
Spiss: Bongana Monga (Strømsgodset)

Klikk på bildet for å forstørre.

Foto: Eirik Førde , Digitalsport

Innledende gruppespill:

Gruppe A:
VIF – LSK : 3-1
AAFK – VIF: 4-1
LSK – AAFK: 0-3

LAG:

Målforskjell:

Poeng:

Aalesund

7-1

6

Vålerenga

4-5

3

Lillestrøm

1-6

0

Gruppe B:
LIF - MFK: 2-0
SIF - LIF: 4-1
MFK – SIF: 2-4

LAG:

Målforskjell

Poeng

Strømsgodset

8-3

6

Lørenskog

3-4

3

Molde FK

2-6

0

Gruppe C:
Skeid - Moss: 6-2
Start - Skeid: 5-0
Moss - Start: 1-1

LAG:

Målforskjell:

Poeng:

IK Start

6-1

4

Skeid

6-7

3

Moss FK

3-7

1

Gruppe D:
Sta - RBK: 3-2
Løv - Sta: 1-1
RBK - Løv: 2-2

LAG:

Målforskjell:

Poeng:

Stabæk

4-3

4

Løv/Ham

3-3

2

Rosenborg BK

4-5

1

A – sluttspill

Kvartfinale 1:
AALESUND – LØRENSKOG: 2-2 (7-5 e.s)

Kvartfinale 2:
Strømsgodset – Vålerenga: 4-2

Kvartfinale 3:
IK Start – Løv/Ham: 1-0

Kvartfinale 4:
Stabæk – Skeid: 3-2

Semifinale 1:
AALESUND – STABÆK: 4-0

Semifinale 2:
STRØMSGODSET - IK START: 3-0

BRONSEFINALE:
STABÆK – IK START: 2-3

FINALE:
AALESUND – STRØMSGODSET: 1-2

B – sluttspill

Semifinale 1(B):
LØRENSKOG – SKEID: 3-1

Semifinale 2(B):
VÅLERENGA – LØV/HAM: 0-1

Bronse finale(B): 7-8 plass
SKEID – VÅLERENGA: 0-3

FINALE(B): 5-6 plass
LØRENSKOG –LØV/HAM: 0-3

C – sluttspill

C-Sluttspill(gruppespill)

Kamp 1:
Lillestrøm – Molde FK: 0-2

Kamp 2:
Moss FK – Rosenborg BK: 1-7

Kamp 3:
Lillestrøm – Moss Fk: Utgått (Moss trakk laget)

Kamp 4:
Molde FK – Rosenborg BK: 2-3

Kamp 5: Stand in kamp for moss
Molde – Bærum: 1-0

Kamp 6:
Lillestrøm – Rosenborg: 1-3

Tabell c- sluttspill



LAG:

Målforskjell:

Poeng:

ROSENBORG

6-3

6

MOLDE

4-3

3

LILLESTRØM

1-5

0

MOSS

-

.

RESULTATLISTE:
1. Strømsgodset
2. Aalesund
3. IK Start
4. Stabæk
5. Løv/Ham
6. Lørenskog
7. Vålerenga
8. Skeid
9. Rosenborg BK
10. Molde FK
11. Lillestrøm SK
12. Moss FK

Annonsebilag