Fem nordmenn etterlyst gjennom Interpol
Alle de fem er etterlyst for ulike forhold, men felles for dem er at de er etterlyst av andre land enn Norge, skriver Dagbladet.
En 43 år gammel kvinne er etterlyst i Chile for bigami, en mistanke hun overfor Dagbladet sier hun stiller seg uforstående til. Norske myndigheter som har etterforsket kvinnen, har konkludert med at hun ikke har gjort noe straffbart.
En 41 år gammel kvinne er etterlyst i Egypt for vold mot sin egyptiske mann. Hun er etterlyst fordi hun ikke møtte opp til rettssaken i fjor.
En 28-årig nordmann er etterlyst i Danmark for narkotikakriminalitet og en 32-årig canadier med tilknytning til Norge er etterlyst i Sverige, mistenkt for kidnapping. En 37 år gammel norskpakistaner er etterlyst i Pakistan for bedrageri og kidnapping, skriver avisa. (©NTB)
Mest sett siste uken
Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!