RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

JET-oppsettet klart

Turneringsoppsettet for årets JET-turnering på Hamar er klart. I tillegg til de norske lagene kommer deltakere fra Afrika, Frankrike, England, Sverige og Danmark.

Eliteturneringen for juniorer spilles på Hamar fra 16 - 22 juli.

Her er gruppeoppsettet:

Gruppe A:

LILLESTRØM, NORWAY

DIAMBAR, SENEGAL

VIKING, NORWAY

HAMKAM, NORWAY

Kampene - gruppe A:

Mandag 16. juli:

Kl. 15.00 LILLESTRØM –DIAMBAR

Kl. 15.00 VIKING – HAMKAM

Tirsdag 17. juli:

Kl. 15.00 LILLESTRØM – VIKING

Kl. 15.00 DIAMBAR –HAMKAM

Onsdag 18. juli:

Kl. 15.00 HAMKAM –LILLESTRØM

Kl. 15.00 VIKING –DIAMBAR

Gruppe B:

SANDEFJORD, NORWAY

LENS, FRANCE

VÅLERENGA, NORWAY

ODD GRENLAND, NORWAY

Mandag 16. juli:

Kl. 15.00 SANDEFJORD – LENS

Kl. 15.00 VÅLERENGA – ODD GRENLAND

Tirsdag 17. juli:

Kl. 15.00 SANDEFJORD – VÅLERENGA

Kl. 15.00 LENS – ODD GRENLAND

Onsdag 18. juli:

Kl. 15.00 ODD GRENLAND - SANDEFJORD

Kl. 15.00 VÅLERENGA – LENS

Gruppe C:

TROMSØ, NORWAY

WYCOMBE, ENGLAND

STABÆK, NORWAY

ROSENBORG, NORWAY

Mandag 16. juli:

Kl. 15.00 TROMSØ – WYCOMBE

Kl. 15.00 STABÆK - ROSENBORG

Tirsdag 17. juli:

Kl. 15.00 TROMSØ - STABÆK

Kl. 15.00 WYCOMBE - ROSENBORG

Onsdag 18. juli:

Kl. 15.00 ROSENBORG - TROMSØ

Kl. 15.00 STABÆK - WYCOMBE

Gruppe D:

START, NORWAY

AIK, SWEDEN

LYN, OSLO, NORWAY

MOLDE, NORWAY

Mandag 16. juli:

Kl. 17.00 START - AIK

Kl. 17.00 LYN – MOLDE

Tirsdag 17. juli:

Kl. 17.00 START - LYN

Kl. 17.00 AIK – MOLDE

Onsdag 18. juli:

Kl. 17.00 MOLDE – START

Kl. 17.00 LYN – AIK

Gruppe E:

AALESUND, NORWAY

HALMSTAD, SWEDEN

BRANN, NORWAY

BRYNE, NORWAY

Mandag 16. juli:

Kl. 17.00 AALESUND - HALMSTAD

Kl. 17.00 BRANN – BRYNE

Tirsdag 17. juli:

Kl. 17.00 AALESUND – BRANN

Kl. 17.00 HALMSTAD - BRYNE

Onsdag 18. juli:

Kl. 17.00 BRYNE - AALESUND

Kl. 17.00 BRANN - HALMSTAD

Gruppe F:

STRØMSGODSET, NORWAY

MIDT-JYLLAND, DENMARK

MIMOSA, IVORY COAST

FREDRIKSTAD, NORWAY

Mandag 16. juli:

Kl. 17.00 STRØMSGODSET – MIDT-JYLLAND

Kl. 17.00 MIMOSA - FREDRIKSTAD

Tirsdag 17. juli:

Kl. 17.00 STRØMSGODSET - MIMOSA

Kl. 17.0 0MIDT-JYLLAND - FREDRIKSTAD

Onsdag 18. juli:

Kl. 17.00 FREDRIKSTAD - STRØMSGODSET

Kl. 17.00 MIMOSA – MIDT-JYLLAND

Fredag 20. juli:

Kvartfinale:

Kl. 16.00 Second best nr. 2-team group A-F – Group winner

Kl. 16.00 Group winner from same group as ”home team” match 39 –Group winner

Kl. 16.00 Best nr. 2-team group A–F – Group winner

Kl. 16.00 Group winner from same group as ”home team” match 37 – Group winner

”Away teams” of matches 37 – 40 will be drawn Wednesday night among the 4 other group winners.

Lørdag 21. juli:

SEMIFINALS:

Kl. 16.00 Winner of match 37 – Winner of match 38

Kl. 16.00 Winner of match 39 – Winner of match 40

Søndag 22. juli:

FINAL A-PLAY:

Kl. 12.00 Winner of match 41 – Winner of match 42 Briskeby Gressbane

B-PLAY:

Torsdag 19. juli:

Kl. 14.00 Third best nr. 2-team group A – F – Fourth best nr. 2-team group A – F

Kl. 14.00 Fifth best nr. 2-team group A - F – Sixth best nr. 2-team group A – F

Kl. 14.00 Nr. 3 in group A – Nr. 3 in group B

Kl. 14.00 Nr. 3 in group C – Nr. 3 in group D

Kl. 16.00 Nr. 3 in group E – Nr. 3 in group F

Kl. 16.00 Nr. 4 in group A – Nr. 4 in group B

Kl. 16.00 Nr. 4 in group C – Nr. 4 in group D

Kl. 16.00 Nr. 4 in group E – Nr. 4 in group F

Mest sett siste uken

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

Våre bloggere