RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

Klart for La Manga Cup

Sist oppdatert:
Søndag går startskuddet for årets La Manga Cup. I løpet av de neste ukene måler norske lag krefter mot hverandre, og FXT sender samtlige kamper fra La Manga Cup direkte.

Alle klubbene i Tippeligaen og Adeccoligaen vil være på La Manga de neste ukene, og søndag er Vålerenga første lag ut som spiller kamp når de møter islandske KR.

Norges fire beste lag deltar i La Manga Cup. Det betyr at Brann, Lillestrøm, Rosenborg og Vålerenga skal møte hverandre til innbyrdes oppgjør. I tillegg skal alle spille mot islandske KR. De andre lagene møtes seinere i februar/mars.

I år kan Nettavisen/FXT og TV 2 Sumo som eneste kanal, friste med direktesending fra samtlige kamper i La Manga Cup. I tillegg vises to andre kamper som ikke inngår i La Manga Cup.

Kampoppsettet - La Manga Cup:

Søndag 11. februar

Vålerenga-KR kl. 16.00 (Web-TV, fxt.no)

Lillestrøm-Brann kl. 18.30 (Web-TV, fxt.no)

Onsdag 14. februar

KR-Lillestrøm kl. 14.00 (Web-TV, fxt.no)

Brann-Rosenborg kl. 18.30 (Web-TV, fxt.no)

Lørdag 17. februar

Brann-KR kl. 16.00 (Web-TV, fxt.no)

Rosenborg-Vålerenga kl. 18.30 (Web-TV, fxt.no)

Tirsdag 20. februar

Rosenborg-Lillestrøm kl. 14.00 (Web-TV, fxt.no)

Vålerenga-Brann kl. 18.30 (Web-TV, fxt.no)

Fredag 23. februar

KR-Rosenborg kl. 14.00 (Web-TV, fxt.no)

Lillestrøm-Vålerenga kl. 18.30 (Web-TV, fxt.no)

Øvrige La Manga-kamper:

Onsdag 21. februar

Start-Odd Grenland kl. 14.00 (Web-TV, fxt.no)

Torsdag 22. februar

Elfsborg - Stabæk kl. 18.30 (Web-TV, fxt.no)

Søndag 25. februar

Odd Grenland - Elfsborg kl. 18.30

Mandag 26. februar

TPS Turku - Færøyene A kl. 18.30

Tromsø - Viking kl. 16.00

Tirsdag 27. februar

Stabæk - Start kl. 18.30

Lyn - Fredrikstad kl. 16.00

Onsdag 28. februar

Kalmar - TPS Turku kl. 16.00

Torsdag 1. mars

Færøyene A - Cartagena

Fredag 2. mars

TPS Turku - Start kl. 18.30

Stabæk - Tromsø kl. 16.00

Odd Grenland - Lyn kl. 16.00

Fredrikstad - Viking kl. 13.30

Lørdag 3. mars

Færøyene A - Kalmar kl. 16.00

Tirsdag 6. mars

Hamkam - Aalesund kl. 16.00

MyPâ - Molde kl. 16.00

Bryne - Sogndal kl. 13.30

Kalmar - Strømsgodset kl. 18.30

Fredag 9. mars

Strømsgodset - HamKam kl. 16.00

AaFK - MyPã kl. 18.30

Molde - Bryne kl. 16.00

Tirsdag 13. mars

Hønefoss - Bodø/Glimt kl. 18.30

Sogndal - Kongsvinger kl. 16.00

Torsdag 15. mars

Sandefjord - spansk lag kl. 16.00

Fredag 16. mars

Kongsvinger - Hønefoss kl. 12.00

Bodø/Glimt - Sogndal kl. 18.30

Mandag 19. mars

Sandefjord - Moss kl. 18.30

LøvHam -Haugesund kl. 16.00

Notodden-Sparta kl. 16.00

Tirsdag 20. mars

Tromsdalen - Skeid kl. 18.30

Mandalskameratene-Raufoss kl. 16.00

Torsdag 22. mars

Sparta - Løvham kl. 16.00

Haugesund - Sandefjord kl. 18.30

Fredag 23. mars

Moss-Raufoss kl. 18.30

Skeid - Mandalskameratene kl. 16.00

Notodden - Tromsdalen kl. 16.00

Mest sett siste uken

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

Våre bloggere