*Nettavisen* Nyheter.

Terminliste, junior 2010

Treningskamper:
09.01.2010 12.30 Vålerenga jr – Oslo/Akershus kretslag 94 Vallhall 4-1
16.01.2010 15.30 Vålerenga jr – Fjellhamar A Vallhall 2-1
05.02.2010 16.30 Vålerenga jr – Indre Østfold kretslag Vallhall 1-0
06.02.2010 12.30 Vålerenga jr – Moelven A Vallhall 3-1
11.02.2010 16.30 Vålerenga jr - Strømmen jr 4-2
13.02.2010 15.30 Vålerenga 2 – Oslo City A Vallhall 3-2
19.02.1020 16.30 Vålerenga jr – Valdres jr Vallhall AVBRUTT
20.02.2010 13.00 Eidsvold Turn A – Vålerenga 2 Eidsvoll AVLYST
26.02.2010 16.30 Vålerenga jr – Skedsmo A Vallhall 1-0
05.02.2010 16.30 Vålerenga 2 – Nybergsund A Vallhall 3-2
06.02.2010 12.30 Vålerenga jr – Drøbak/Frogn A Vallhall 3-1

Color Line Cup Ålesund Sunnmørshallen
25.01.2010 Vålerenga - FC Midtjylland 1-3
26.01.2010 Vålerenga - Brann 3-2
27.01.2010 Vålerenga - Molde 2-3
29.01.2010 Vålerenga - Aalesund 3-5
30.01.2010 Vålerenga - Molde 1-0

Interkretsserien
13.03.2010 12.00 Vålerenga – Kvik/Halden, Hafslundbanen 1-2
18.03.2010 18.45 Vålerenga – Lillestrøm, Hafslundbanen 0-1
25.03.2010 18.45 Follo – Vålerenga, Ski kunstgress 0-2
08.04.2010 18.45 Vålerenga – Fredrikstad, Hafslundbanen 2-1
15.04.2010 18.45 Stabæk – Vålerenga, Nadderud kunstgress 2-4
21.04.2010 18.45 Strømmen – Vålerenga, Strømmen stadion 2-2
29.04.2010 18.45 Vålerenga – Moss, Hafslundbanen 6-1
06.05.2010 18.45 Lyn Fotball – Vålerenga, Kringsjå kunstgress 2-1
13.05.2010 18.45 Vålerenga – HamKam, Hafslundbanen 1-1
19.05.2010 19.00 Vålerenga - Valdres, Hafslundbanen 3-4
27.05.2010 18.45 Vålerenga – Bærum, Hafslundbanen 4-2
03.06.2010 18.45 Skeid – Vålerenga, Nordre Åsen kunstgress 5-4
17.06.2010 18.45 Lyn Oslo – Vålerenga, Kringsjå kunstgress AVLYST
24.06.2010 18.45 Lillestrøm – Vålerenga, Lillestrøm 2 4-3
05.08.2010 18.45 Vålerenga – Follo, Hafslundbanen 5-1
11.08.2010 19.00 Kvik Halden – Vålerenga, Halden stadion 2-4
19.08.2010 17.00 Vålerenga – Stabæk, Hafslundbanen 2-3
26.08.2010 18.45 Vålerenga – Strømmen, Hafslundbanen 1-1
01.09.2010 19.00 Moss – Vålerenga, Melløs kunstgress 2-5
09.09.2010 18.45 Vålerenga – Lyn Fotball, Hafslundbanen 8-3
16.09.2010 19.00 HamKam – Vålerenga, Børstad kunstgress 5-2
23.09.2010 18.45 Valdres FK - Vålerenga, Blåbærmyra 2-2
30.09.2010 18.45 Bærum – Vålerenga, Kadettangen kunstgress 5-1
07.10.2010 18.45 Vålerenga – Skeid, Hafslundbanen 3-1
14.10.2010 19.00 Fredikstad – Vålerenga, Østfoldhallen 1-2
21.10.2010 18.45 Vålerenga – Lyn Oslo, Haflsunbanen AVLYST

Junior-NM
1. runde: 24.04.2010 16.00 Sander IL – Vålerenga, Sandermoen 1-6
2. runde: 22.05.2010 14.00 Vålerenga - Kvik Halden 2-3

Junior Elite-turnering (JET), Hamar:
12.07.2010 Vålerenga - Aalesund 2-2
13.07.2010 Vålerenga - Fredrikstad 4-2
14.07.2010 GAIS - Vålerenga 0-2
16.07.2010 Vålerenga - Odd Grenland 0-1, kvartfinale

* Med forbehold om endringer

Resultater og referater fra foregående sesonger:
Juniorkamper 2006
Juniorkamper 2007
Juniorkamper 2008
Juniorkamper 2009

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag