Denne genseren har du garantert sett før. Hést er som mange vet et norsk merke som drives av ingen andre enn Prinsesse Märtha Louise, Anne-Kari Bøhaugen og Monica Helen Sundt Utne. Signaturgenser med det karakteristiske mønsteret har raskt blitt en snakkis og et plagg som raskt forsvinner ut av butikkhyllene. Nå kan du sikre deg de helt nye vårfargene!

Med sitt moderne og minimalistiske design passer denne genseren perfekt til enhver anledning. Genseren er laget av høykvalitetsmaterialer som gir en myk og behagelig følelse mot huden. I tillegg er den slitesterk og enkel å vedlikeholde. Se alle modellene her.

Fam Kort fra Hést

En fantastisk rosefarge du ikke klarer å stå imot. Dette er den korte modellen i en oversized fasong med høy hals og lav skuldersøm. Herlige ballongermer og den ikoniske H-bokstaven som pryder hele genseren.

Her kan du forhåndsbestille modellen Fam Kort fra Hést.

Den populære genseren kommer også i en nydelig blåfarge. Her kan du bestille denne.

Fam genseren

Genseren kommer også i en lang variant. Fam Genser er merkets signaturgenser og bestselger som du nå kan kjøpe i fargen Light Blue her.

Genseren kommer så klart i den nydelige rosafargen også.

Forhåndsbestill den nå, før den blir utsolgt. Du finner den lange varianten her.

En grønn genser stylet med hvite bukser som på bildet, er kjempefint både på våren og høsten. Se den her.

Genserne kommer i to størrelser. Denne finner du her.

Har du lyst på andre farger, finner du alle modellene her.