Eliteserielagenes treningskamper 2019

KLAR FOR NY SESONG: Nettavisen sender flere av Vålerengas og Rosenborg kamper i sesongoppkjøringen.

KLAR FOR NY SESONG: Nettavisen sender flere av Vålerengas og Rosenborg kamper i sesongoppkjøringen. Foto: Ned Alley (NTB scanpix)

Få full oversikt over hvordan eliteserielagene gjør det i sesongoppkjøringen og se kampene på NA+.

17.03.19 21:16

30. mars er det igjen klart for en ny eliteseriesesong, men før den tid skal lagene gjennom en tøff sesongoppkjøring.

Vi har laget en oversikt over eliteserielagenes treningskamper.

Artikkelen vil bli oppdatert med resultater i de aktuelle kampene utover vinteren.

NA+ vil sende en rekke treningskamper denne vinteren. Kampene vi sender, er merket med "NA+" i oversikten under.

Kampene ser du på NAsport.no

Bodø/Glimt
25. januar: Bodø/Glimt - Junkeren 7-0 (Hanssen, J.P. Hauge, Moe, Moberg, Lillevold Johnsen, R. Hauge, Marblow)
1. februar: Bodø/Glimt - Mjølner 9-0 (Hanssen 3, Moberg 2, Layouni, R. Hauge, Saltnes, selvmål)
8. februar: Bodø/Glimt - Tromsdalen 3-0 (Berg, Hauge x2)
15. februar: Strømsgodset - Bodø/Glimt 0-5 (Berg, Leikvoll Moberg, Layouni, Saltnes, Hauge)
21. februar: Bodø/Glimt - Aalesund 3-0 (Boniface x2, Johnsen)
1. mars: Vålerenga - Bodø/Glimt 3-2 (Berg, Moberg)
11. mars: Bodø/Glimt - Start 1-0 (Herrem)
15. mars: Bodø/Glimt - Brann 2-0 (Herrem, Berg str.)
24. mars: Tromsø - Bodø/Glimt (NA+)

SK Brann
25. januar: Brann - Nest-Sotra 2-1 (Koomson 2)
12. februar: Brann - Start 1-1 (Kjelsrud Johansen)
23. februar: Kristiansund - Brann 1-3 (Johansen, Rolantsson, Løkberg)
2. mars: Brann - Haugesund 3-0 (Wormgoor, Karadas, Koomson)
10. mars: Rosenborg - Brann 0-1 (Strand)
15. mars: Bodø/Glimt - Brann 2-0
23. mars: Brann - Sogndal (NA+)

FK Haugesund
25. januar: Haugesund - Presselaget 7-0 (Kallevåg, Krygård 2, Ibrahim 3, Horneland)
31. januar: Haugesund - Nest-Sotra 3-1 (Sandberg 2, Stølås)
10. februar: Lokomotiv Moskva - Haugesund 3-1 (Grindheim)
23. februar: Haugesund - Start 3-1 (Karamoko, Wadji 2)
2. mars: Brann - Haugesund 3-0
8. mars: Haugesund - Sandnes-Ulf 3-0 (Pallesen Knudsen, selvmål, Wadji)
15. mars: Odd - Haugesund 4-0
24. mars: Viking - Haugesund

Kristiansund BK
31. januar: Kristiansund - Djurgården 1-0 (Hoven)
8. februar: Molde - Kristiansund 2-2 (Coly, Gjesdal)
16. februar: Ranheim - Kristiansund 2-3 (Hopmark, Hoven, Sørli)
23. februar: Kristiansund - Brann 1-3 (Kalludra)
24. februar: Kristiansund - Hødd 0-0
8. mars: Lillestrøm - Kristiansund 1-3 (Diop, Gjertsen, Isaksen)
13. mars: Sogndal - Kristiansund 0-0
16. mars: Kristiansund - Dinamo Brest (NA+)
23. mars: Kristiansund - Aalesund (NA+)

Kampene ser du på NAsport.no

Lillestrøm
2. februar: Lillestrøm - Ljungskile 2-0 (Moses, Krogstad)
9. februar: Djurgården - Lillestrøm 1-1 (Brenden)
17. februar: Lillestrøm - Rostov 1-1 (Ødemarksbakken)
25. februar: Lillestrøm - Kongsvinger 2-1 (Knudsen, Brenden)
2. mars: Helsingborg - Lillestrøm 2-1 (Lehne Olsen)
8. mars: Lillestrøm - Kristiansund 1-3 (Moses)
12. mars: Lillestrøm - Molde 1-1 (Dyer)
16. mars: Lillestrøm - HamKam 2-0 (Gustavsson, Moses)
23. mars: Vålerenga - Lillestrøm (NA+)

Mjøndalen
12. januar: Raufoss - Mjøndalen 1-3 (Scriven 2, S. Hansen)
18. januar: Mjøndalen - Notodden 3-1 (Scriven 2, Diomande)
26. januar: Mjøndalen - Fredrikstad 2-2 (Thorhallsson, Occean)
2. februar: Mjøndalen - Vålerenga 2-0 (Hellum, Bojang)
9. februar Mjøndalen - Norrby IF 3-3 (Gauseth, Olsen Solberg, Bojang)
20. februar: Odd - Mjøndalen 1-0
2. mars: Mjøndalen - Sandefjord 2-1 (Liseth, Sell)
8. mars: Mjøndalen - Skeid 3-1 (Scriven, Sell, Gauseth)
16. mars: Mjøndalen - Tromsø 5-1 (Brochmann 2, Liseth, Bizoza, Occéan)
24. mars: Mjøndalen - Stabæk (NA+)

Molde FK
22. januar: CSKA Moskva - Molde 2-1 (Chima Chukwu)
3. februar: Nordsjælland - Molde 1-1 (Ellingsen)
8. februar: Molde - Kristiansund 2-2 (Knudtzon, James)
15. februar: Aalesund - Molde 0-2 (James, Hestad)
22. februar: Molde - Nomme Kalju 3-1 (Aursnes 2, Ellingsen)
25. februar: Lokomotiv Moskva - Molde 1-1 (Haugen)
1. mars: Molde - Ventspils 1-2 (Remmer)
12. mars: Lillestrøm - Molde 1-1 (Bjørnbak)
17. mars: Rosenborg - Molde 0-1 (Knudtzon)

Kampene ser du på NAsport.no

Odds BK
26. januar: IFK Göteborg - Odd 2-1 (Nordkvelle)
31. januar: Odd - Raufoss 5-1 (Lauritsen 3, Rashani, Bjørtuft)
6. februar: CSKA Moskva - Odd 3-0
10. februar: Odd - Sogndal 0-0
13. februar: Odd - WSG Wattens 3-0 (Børven, Rashani, Ruud)
20. februar: Odd - Mjøndalen 1-0 (Børven)
1. mars: Odd - Viking 1-1 (Børven)
8. mars: Odd - Stabæk 1-2 (Kitolano)
15. mars: Odd - FK Hagesund 4-0 (Børven, Rashani 2, Johnsen)
22. mars: Aalborg - Odd (NA+)

Ranheim
28. januar: Ranheim - Östersunds FK 0-2
3. februar: Ranheim - Stjørdals-Blink 4-0 (Tønne, Reginiussen, Sørløkk, Solbakken)
3. februar: Ranheim - Kolstad 6-1 (Blakstad, Sørhøy 2, Lillebo 2, Lopez)
16. februar: Ranheim - Kristiansund 2-3 (Rønning, Tønne)
22. februar: Ranheim - Strømsgodset 0-0
25. februar: Ranheim - Ventspils 1-3 (Skarsem)
28. februar: Ranheim - Rosenborg 1-0 (Lopez)
18. mars: Ranheim - Levanger
24. mars: Ranheim - GIF Sundsvall

Rosenborg
1. februar: Rosenborg - Slavia Praha 0-2
4. februar: Rosenborg - AGF Aarhus 2-3 (Søderlund, Denic)
16. februar: Rosenborg - GIF Sundsvall 5-1 (Hovland, Helland, Søderlund, Akintola, Adegbenro)
28. februar: Ranheim - Rosenborg 1-0
10. mars: Rosenborg - Brann 0-1
17. mars: Rosenborg - Molde 0-1
25. mars: Norrköping - Rosenborg

Kampene ser du på NAsport.no

Sarpsborg 08
18. januar: Sarpsborg 08 - Vålerenga 4-0 (Agger, Strand Larsen, Salvesen 2)
26. januar: Häcken - Sarpsborg 08 0-2 (Zachariassen, Strand Larsen)
2. februar: CSKA - Sarpsborg 08 3-3 (Strand Larsen 3)
5. februar: Sarpsborg 08 - Admira Mödling 0-2
8. februar: Sarpsborg 08 - Zenit 1-2 (Salvesen)
15. februar: Sarpsborg 08 - Ull/Kisa 0-2
15. februar: Sarpsborg 08 - Flora Tallinn 3-1 (Strand Larsen 2, Larsen)
22. februar: Sarpsborg 08 - Nome Kaljus Strøket
25. februar: Sarpsborg 08 - Lokomotiv 0-1
1. mars: Sarpsborg 08 - Fredrikstad FK 3-0 (Lund Nielsen, Lindseth, Ruud Tveter)
8. mars: Sarpsborg 08 - Strømsgodset 4-2 (Strand Larsen, Skålevik 2, Lund Nielsen))
13. mars: Sarpsborg 08 - Raufoss (avlyst)
13. mars: Sarpsborg 08 - Kongsvinger 5-0 (Halvorsen 2, Strand Larsen 2, Azofeifa)
21. mars: Wolfsburg - Sarpsborg 08 (NA+)
24. mars: Sarpsborg 08 - HamKam (NA+)

Stabæk
25. januar: HamKam - Stabæk 1-3 (Børkeeiet, Hanche-Olsen, Askildsen)
16. februar: Stabæk - Strømmen 1-2 (Brynhildsen, Omoijuanfo)
23. februar: Stabæk - Tromsø 2-1 (Boli 2)
27. februar: Strømsgodset - Stabæk 1-0
8. mars: Odd - Stabæk 1-2 (Børkeeiet, Omoijuanfo)
16. mars: Stabæk - Ull/Kisa
24. mars: Mjøndalen - Stabæk (NA+)

Strømsgodset
1. februar: Strømsgodset - Grorud 2-0 (Abdellaoue, S. Pedersen)
8. februar: Strømsgodset - HamKam 3-1 (Pellegrino, Abdellaoue, Duman)
15. februar: Strømgodset - Bodø/Glimt 0-5
22. februar: Ranheim - Strømsgodset 0-0
27. februar: Strømsgodset - Stabæk 1-0 (Mos)
8. mars: Sarpsborg 08 - Strømsgodset 4-2 (Tokstad, Vilsvik)
15. mars: Vålerenga - Strømsgodset 1-1 (Parr)
23. mars: Strømsgodset - Start (NA+)

Tromsø
27. januar: Tromsø - Rubin Kazan 1-0 (Norø Ingebrigtsen)
2. februar: Tromsø - Slovan Bratislava 3-2 (Ingebrigtsen 2, Valakari)
15. februar: Tromsø - Alta 3-0 (Berntsen, Ingebrigtsen 2)
20. februar: Atletico Malagueno - Tromsø 1-2 (Gamst Pedersen, Taylor)
23. februar: Tromsø - Stabæk 1-2 (Berntsen)
1. mars: Tromsø - Tromsdalen 0-0
8. mars: Vålerenga - Tromsø 2-0
16. mars: Mjøndalen - Tromsø 5-1 (Ingebrigtsen)
17. mars: Tromsø - Mjølner 2-1 (Wahlen, Grønli)
24. mars: Tromsø - Bodø/Glimt (NA+)

Viking FK
1. februar: Viking - Sola 8-1 (Thorstvedt 2, Bytyqi, Tripic, Furdal, Høiland, Haugen, selvmål)
7. februar: Viking - Nest-Sotra 2-3 (Høiland 2)
15. februar: Sandnes-Ulf - Viking 1-5
18. februar: Sandefjord - Viking 0-2 (Tripic, Høiland)
21. februar: Viking - Lokomotiv Moskva 5-1 (Pereira)
1. mars: Odd - Viking 1-1 (Sale)
10. mars: Aalesund - Viking 2-2 (Ibrahimaj, Høiland str.)
12. mars: Viking - Dinamo Brest 1-2 (Ibrahimaj)
17. mars: Viking - Egersund 4-0 (selvmål, Thorstvedt 2, Høiland)
24. mars: Viking - Haugesund

Kampene ser du på NAsport.no

Vålerenga
18. januar: Sarpsborg 08 - Vålerenga 4-0
25. januar: Vålerenga - Strømmen 4-1 (Borchgrevink, Finne 2, Ejuke)
29. januar: Vålerenga - Ull/Kisa 3-1 (Finne, Werni, Ejuke)
3. februar: Mjøndalen - Vålerenga 2-0
9. februar: Dinamo Kiev - Vålerenga 2-1 (Grødem)
12. februar: Vålerenga - Rostov 1-1 (Vilhjalmsson)
13. februar: Vålerenga - Kongsvinger 2-1 (Azemi 2)
19. februar: Vålerenga - Nomme Kalju 3-0 (Selvmål, Shala, Vilhjalmsson)
1. mars: Vålerenga - Bodø/Glimt 3-2 (Ejuke, Shala, Finne)
8. mars: Vålerenga - Tromsø 2-0 (Shala, Ejuke)
15. mars: Vålerenga - Strømsgodset 1-1 (Finne)
23. mars: Vålerenga - Lillestrøm (NA+)

Finner du feil eller mangler i oversikten, send gjerne en epost til sport@nettavisen.no.

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.