*Nettavisen* Sport.

2. divisjon, avdeling 3 - kampoppsett

Her finner du samtlige kamper i neste års 2. divisjon, avdeling 3.

07.12.04 13:58

16. april:
Haugesund-Åsane
Ålgård-Egersund
Jotun Årdalstangen-Hovding
Stord/Moster-Klepp
Flekkerøy-Fyllingen

18. april:
Sandnes Ulf-Brann 2
Viking 2-Fana

23. april:
Fana-Haugesund
Klepp-Sandnes Ulf
Hovding-Stord/Moster
Egersund-Jotun Årdalstangen
Fyllingen-Ålgård
Åsane Fotball-Flekkerøy

25. april:
Brann 2-Viking 2

30. april:
Åsane Fotball-Fana
Jotun Årdalstangen-Fyllingen
Stord/Moster-Egersund
Sandnes Ulf-Hovding
Flekkerøy-Ålgård

1. mai:
Haugesund-Brann 2
Viking 2-Klepp

7. mai:
Klepp-Haugesund
Egersund-Sandnes Ulf
Fyllingen-Stord/Moster
Ålgård-Jotun Årdalstangen
Fana-Flekkerøy

9. mai:
Brann 2-Åsane Fotball
Hovding-Viking 2

14. mai:
Haugesund-Hovding
Åsane Fotball-Klepp
Stord/Moster-Ålgård
Sandnes Ulf-Fyllingen
Flekkerøy-Jotun Årdalstangen

18. mai:
Fana-Brann 2
Viking 2-Egersund

21. mai:

Klepp/Fana
Hovding/Åsane Fotball
Egersund/Haugesund
Ålgård/Sandnes Ulf
Jotun Årdalstangen/Stord/Moster

23. mai:
Brann 2/Flekkerøy
Fyllingen/Viking 2

28. mai:
Haugesund-Fyllingen
Åsane Fotball-Egersund
Fana-Hovding
Sandnes Ulf-Jotun Årdalstangen
Flekkerøy-Stord/Moster

30. mai:
Brann 2-Klepp
Viking 2-Ålgård

5. juni:
Egersund-Fana
Fyllingen-Åsane Fotball
Ålgård-Haugesund
Stord/Moster-Sandnes Ulf
Klepp-Flekkerøy

6. juni:
Hovding-Brann 2
Jotun Årdalstangen-Viking 2

11. juni:
Haugesund-Jotun Årdalstangen
Åsane Fotball-Ålgård
Fana-Fyllingen
Klepp-Hovding
Flekkerøy-Sandnes Ulf

13. juni:
Brann 2-Egersund
Viking 2-Stord/Moster

18. juni:
Egersund-Klepp
Ålgård-Fana
Jotun Årdalstangen-Åsane Fotball
Stord/Moster-Haugesund
Hovding-Flekkerøy

20. juni:
Fyllingen-Brann 2
Sandnes Ulf-Viking 2

25. juni:
Haugesund-Sandnes Ulf
Åsane Fotball-Stord/Moster
Fana-Jotun Årdalstangen
Klepp-Fyllingen
Hovding-Egersund

27. juni:
Flekkerøy Viking 2
Brann 2-Ålgård

2. juli:
Fyllingen-Hovding
Ålgård-Klepp
Stord/Moster-Fana
Sandnes Ulf-Åsane Fotball
Flekkerøy-Egersund

4. juli:
Jotun Årdalstangen-Brann 2
Viking 2-Haugesund

9. juli:
Fana-Sandnes Ulf
Klepp-Jotun Årdalstangen
Hovding-Ålgård
Egersund-Fyllingen
Haugesund-Flekkerøy

11. juli:
Åsane Fotball-Viking 2
Brann 2-Stord/Moster

30. juli:
Åsane Fotball-Haugesund
Egersund-Ålgård
Hovding-Jotun Årdalstangen
Klepp-Stord/Moster
Fyllingen-Flekkerøy

1. august:
Brann 2-Sandnes Ulf
Fana-Viking 2

6. august:
Haugesund-Fana
Sandnes Ulf-Klepp
Stord/Moster-Hovding
Jotun Årdalstangen-Egersund
Ålgård-Fyllingen
Flekkerøy-Åsane Fotball

8. august:
Viking 2-Brann 2

14. august:
Fana-Åsane Fotball
Fyllingen-Jotun Årdalstangen
Egersund-Stord/Moster
Hovding-Sandnes Ulf
Ålgård-Flekkerøy

15. august:
Brann 2-Haugesund
Klepp-Viking 2

20. august:
Haugesund-Klepp
Sandnes Ulf-Egersund
Stord/Moster-Fyllingen
Jotun Årdalstangen-Ålgård
Flekkerøy-Fana

22. august:
Åsane Fotball-Brann 2
Viking 2-Hovding

27. august:
Hovding-Haugesund
Klepp-Åsane Fotball
Ålgård-Stord/Moster
Fyllingen-Sandnes Ulf
Jotun Årdalstangen-Flekkerøy

29. august:
Brann 2-Fana
Egersund-Viking 2

4. september:
Fana-Klepp
Åsane Fotball-Hovding
Haugesund-Egersund
Sandnes Ulf-Ålgård
Stord/Moster-Jotun Årdalstangen

5. september:
Flekkerøy-Brann 2
Viking 2-Fyllingen

10. september:
Fyllingen-Haugesund
Egersund-Åsane Fotball
Hovding-Fana
Jotun Årdalstangen-Sandnes Ulf
Stord/Moster-Flekkerøy

12. september:
Klepp-Brann 2
Ålgård-Viking 2

17. september:
Fana-Egersund
Åsane Fotball-Fyllingen
Haugesund-Ålgård
Sandnes Ulf-Stord/Moster
Flekkerøy-Klepp

19. september:
Brann 2-Hovding
Viking 2-Jotun Årdalstangen

24. september:
Jotun Årdalstangen-Haugesund
Ålgård-Åsane Fotball
Fyllingen-Fana
Hovding-Klepp
Sandnes Ulf-Flekkerøy

26. september:
Stord/Moster-Viking 2
Egersund-Brann 2

1. oktober:
Klepp-Egersund
Fana-Ålgård
Åsane Fotball-Jotun Årdalstangen
Haugesund-Stord/Moster
Flekkerøy-Hovding

3. oktober:
Brann 2-Fyllingen
Viking 2-Sandnes Ulf

9. oktober:
Sandnes Ulf-Haugesund
Stord/Moster-Åsane Fotball
Jotun Årdalstangen-Fana
Fyllingen-Klepp
Egersund-Hovding

10. oktober:
Viking 2-Flekkerøy
Ålgård-Brann 2

15. oktober:
Hovding-Fyllingen
Klepp-Ålgård
Fana-Stord/Moster
Åsane Fotball-Sandnes Ulf
Egersund-Flekkerøy

17. oktober:
Brann 2-Jotun Årdalstangen
Haugesund-Viking 2

22. oktober:
Viking 2-Åsane Fotball
Sandnes Ulf-Fana
Stord/Moster-Brann 2
Jotun Årdalstangen-Klepp
Ålgård-Hovding
Fyllingen-Egersund
Flekkerøy-Haugesund

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.