*Nettavisen* Sport.

Slik spilles 1. divisjon 2006

Oppsettet for neste års 1. divisjon ble også klart torsdag. Her får du hele oversikten.

08.12.05 13:22

9. april, kl 18:

Tromsdalen-Aalesund
Oslo Øst-Hønefoss
Strømsgodset-Hødd
Bryne-Løv-Ham
Bodø/Glimt-Sparta
Kongsvinger-Moss
Pors Grenland-Sogndal
Haugesund-Follo

17. april, kl 18:

Sogndal-Tromsdalen
Moss-Pors Grenland
Sparta-Kongsvinger
Løv Ham-Bodø/Glimt
Hødd-Bryne
Hønefoss-Strømsgodset
Follo-Oslo Øst
Aalesund-Haugesund

23. april, kl 18:

Tromsdalen-Moss
Aalesund-Sogndal
Strømsgodset-Follo
Bryne-Hønefoss
Bodø/Glimt-Hødd
Kongsvinger-Løv Ham
Pors Grenland-Sparta
Haugesund-Oslo Øst

30. april, kl 18:

Moss-Aalesund
Sparta-Tromsdalen
Løv Ham-Pors Grenland
Hødd-Kongsvinger
Hønefoss-Bodø/Glimt
Follo-Bryne
Oslo Øst-Strømsgodset
Sogndal-Haugesund

7. mai, kl 18:

Tromsdalen-Løv Ham
Aalesund-Sparta
Sogndal-Moss
Bryne-Oslo Øst
Bodø/Glimt-Follo
Kongsvinger-Hønefoss
Pors Grenland-Hødd
Haugesund-Strømsgodset

13. mai, kl 18:

Sparta-Sogndal
Løv Ham-Aalesund
Hødd-Tromsdalen
Hønefoss-Pors Grenland
Follo-Kongsvinger
Oslo Øst-Bodø/Glimt
Strømsgodset-Bryne
Moss-Haugesund

16. mai, kl 18:

Tromsdalen-Hønefoss
Aalesund-Hødd
Sogndal-Løv Ham
Moss-Sparta
Bodø/Glimt-Strømsgodset
Kongsvinger-Oslo Øst
Pors Grenland-Follo
Haugesund-Bryne

21. mai, kl 18:

Løv Ham-Moss
Hødd-Sogndal
Hønefoss-Aalesund
Follo-Tromsdalen
Oslo Øst-Pors Grenland
Strømsgodset-Kongsvinger
Bryne-Bodø/Glimt
Sparta-Haugesund

25. mai, kl 18:

Tromsdalen-Oslo Øst
Aalesund-Follo
Sogndal-Hønefoss BK
Moss-Hødd
Sparta-Løv Ham
Kongsvinger-Bryne
Pors Grenland-Strømsgodset
Haugesund-Bodø/Glimt

28. mai, kl 18:

Hødd-Sparta
Hønefoss-Moss
Follo-Sogndal
Oslo Øst-Aalesund
Strømsgodset-Tromsdalen
Bodø/Glimt-Kongsvinger
Løv Ham-Haugesund
Bryne-Pors Grenland

5. juni, kl 18:

Tromsdalen-Bryne
Aalesund-Strømsgodset
Sogndal-Oslo Øst
Moss-Follo
Sparta-Hønefoss
Løv Ham-Hødd
Pors Grenland-Bodø/Glimt
Haugesund-Kongsvinger

2. juli, kl 18:

Hønefoss BK-Løv Ham
Follo-Sparta
Oslo Øst-Moss
Strømsgodset-Sogndal
Bryne-Aalesund
Bodø/Glimt-Tromsdalen
Kongsvinger-Pors Grenland
Hødd-Haugesund

9. juli, kl 18:

Tromsdalen-Kongsvinger
Aalesund-Bodø/Glimt
Sogndal-Bryne
Moss-Strømsgodset
Sparta-Oslo Øst
Løv Ham-Follo
Hødd-Hønefoss
Haugesund-Pors Grenland

16. juli, kl 18:

Follo-Hødd
Oslo Øst-Løv Ham
Strømsgodset-Sparta
Bryne-Moss
Bodø/Glimt-Sogndal
Kongsvinger-Aalesund
Pors Grenland-Tromsdalen
Haugesund-Hønefoss

23. juli, kl 18:

Aalesund-Pors Grenland
Sogndal-Kongsvinger
Moss-Bodø/Glimt
Sparta-Bryne
Løv Ham-Strømsgodset
Hødd-Oslo Øst
Hønefoss-Follo
Tromsdalen-Haugesund

30. juli, kl 18:

Aalesund-Tromsdalen
Hønefoss-Oslo Øst
Hødd-Strømsgodset
Løv Ham-Bryne
Sparta-Bodø/Glimt
Moss-Kongsvinger
Sogndal-Pors Grenland
Follo-Haugesund

6. august, kl 18:

Tromsdalen-Sogndal
Pors Grenland-Moss
Kongsvinger-Sparta
Bodø/Glimt-Løv Ham
Bryne-Hødd
Strømsgodset-Hønefoss
Oslo Øst-Follo
Haugesund-Aalesund

13. august, kl 18:

Moss-Tromsdalen
Sogndal-Aalesund
Follo-Strømsgodset
Hønefoss-Bryne
Hødd-Bodø/Glimt
Løv Ham-Kongsvinger
Sparta-Pors Grenland
Oslo Øst-Haugesund

20. august, kl 18:

Aalesund-Moss
Tromsdalen-Sparta
Pors Grenland-Løv Ham
Kongsvinger-Hødd
Bodø/Glimt-Hønefoss
Bryne-Follo
Strømsgodset-Oslo Øst
Haugesund-Sogndal

27. august, kl 18:

Løv Ham-Tromsdalen
Sparta-Aalesund
Moss-Sogndal
Oslo Øst-Bryne
Follo-Bodø/Glimt
Hønefoss-Kongsvinger
Hødd-Pors Grenland
Strømsgodset-Haugesund

3. september, kl 18:

Sogndal-Sparta
Aalesund-Løv Ham
Tromsdalen-Hødd
Pors Grenland-Hønefoss
Kongsvinger-Follo
Bodø/Glimt-Oslo Øst
Bryne-Strømsgodset
Haugesund-Moss

10. september, kl 18:

Hønefoss-Tromsdalen
Hødd-Aalesund
Løv Ham-Sogndal
Sparta-Moss
Strømsgodset-Bodø/Glimt
Oslo Øst-Kongsvinger
Follo-Pors Grenland
Bryne-Haugesund

17. september, kl 18:

Moss-Løv Ham
Sogndal-Hødd
Aalesund-Hønefoss
Tromsdalen-Follo
Pors Grenland-Oslo Øst
Kongsvinger-Strømsgodset
Bodø/Glimt-Bryne
Haugesund-Sparta

24. september, kl 18:

Oslo Øst-Tromsdalen
Follo-Aalesund
Hønefoss-Sogndal
Hødd-Moss
Løv Ham-Sparta
Bryne-Kongsvinger
Strømsgodset-Pors Grenland
Bodø/Glimt-Haugesund

1. oktober, kl 18:

Sparta-Hødd
Moss-Hønefoss
Sogndal-Follo
Aalesund-Oslo Øst
Tromsdalen-Strømsgodset
Pors Grenland-Bryne
Kongsvinger-Bodø/Glimt
Haugesund-Løv Ham

8. oktober, kl 18:

Bryne-Tromsdalen
Strømsgodset-Aalesund
Oslo Øst-Sogndal
Follo-Moss
Hønefoss-Sparta
Hødd-Løv Ham
Bodø/Glimt-Pors Grenland
Kongsvinger-Haugesund

15. oktober, kl 18:

Løv Ham-Hønefoss
Sparta-Follo
Moss-Oslo Øst
Sogndal-Strømsgodset
Aalesund-Bryne
Tromsdalen-Bodø/Glimt
Pors Grenland-Kongsvinger
Haugesund-Hødd

22. oktober, kl 18:

Kongsvinger-Tromsdalen
Bodø/Glimt-Aalesund
Bryne-Sogndal
Strømsgodset-Moss
Oslo Øst-Sparta
Follo-Løv Ham
Hønefoss-Hødd
Pors Grenland-Haugesund

29. oktober, kl 18:

Hødd-Follo
Løv Ham-Oslo Øst
Sparta-Strømsgodset
Moss-Bryne
Sogndal-Bodø/Glimt
Aalesund-Kongsvinger
Tromsdalen-Pors Grenland
Hønefoss-Haugesund

5. november, kl 18:

Pors Grenland-Aalesund
Kongsvinger-Sogndal
Bodø/Glimt-Moss
Bryne-Sparta
Strømsgodset-Løv Ham
Oslo Øst-Hødd
Follo-Hønefoss
Haugesund-Tromsdalen

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.

Annonsebilag