RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

Tippeligalagenes treningskamper

Foto: Alley, Ned (Scanpix)
Her får du oversikt over program og resultater.

Oppkjøringen til sesongen 2012 er i gang. Denne artikkelen vil bli oppdatert med resultater etter hvert som kampene blir spilt.

Hvis du finner feil eller mangler, setter vi pris på om du sender oss en e-post.

BRANN:
13.01: Sandnes Ulf - Brann 2-2 (4-6 e. str.) (Erik Mjelde, Kristoffer Barmen)
15.01: Brann - Haugesund 1-2 (Jonas Grønner)
25.01: Brann - FC Rapid Bucuresti 1-2 (Kim Ojo)
03.02: Brann - St. Gallen 0-2
23.02: Brann - Lillestrøm 5-1 (Ojo 2, Bentley, Mjelde, Haugen)
01.03: Brann - Sarpsborg 0-2
08.03: Tromsø - Brann 1-1 (B: Ojo, T: Mbodj)
17.03: Stabæk - Brann 0-0

FREDRIKSTAD:
10.02: Fredrikstad - Sarpsborg 1-0 (Ruud Tveter)
17.02: Fredrikstad - Odd Grenland 1-1 (Ruud Tveter)
25.02: IFK Gøteborg - Fredrikstad 2-2 (F: Elyounoussi, Hussain)
5.03: Fredrikstad - Hønefoss 1-2 (F: Ruud Tveter, H: Mendy, Beugre)
8.03: Sandefjord - Fredrikstad 0-3 (F: Hussain (3))

HAUGESUND:
13.01: Haugesund - Sogndal 3-0 (Nikola Djurdjic 2, Håvard Storbæk)
15.01: Haugesund - Brann 2-1 (Joakim Våge Nilsen, Håvard Storbæk)
08.02: Haugesund - Shenyang 0-1
16.02: Haugesund - AGF Århus 1-3 (Søderlund)
21.02: Haugesund - Vard 1-0 (Djurdjic)
29.02: Haugesund - Viking 0-2 (H: Bjørnbakk, Djurdjic)
16.03: Haugesund - Ranheim 1-3 (H: Skjerve, Søderlund, Storbæk)

HØNEFOSS:
27.01: Hønefoss - Kongsvinger 2-1 (Kristjan Ørn Sigurdsson, Kevin Beugre)
03.02: Sarpsborg 08 - Hønefoss (Østfoldhallen) 2-2 (H: Beugre x2)
07.02: Hønefoss - Stabæk 0-0
11.02: Lillestrøm - Hønefoss 2-3 (H: Jensen, Magnussen, Bolseth)
17.02: Aalesund - Hønefoss 4-1
01.03: Hønefoss - Start 2-2 (H: Jensen, Kaland)
05.03: Hønefoss - Fredrikstad 2-1 (H: Beugre, Mendy, F: Ruud Tveter)
09.03: Hønefoss - GAIS 2-0 (H: Sigurdsson, Johansson (sm))
17.03: Hønefoss - Sandefjord 5-1 (H: di Vita Jensen, Bolseth (2), Mendy, Kaland)

LILLESTRØM:
27.01: Lillestrøm - Sarpsborg 08 (LSK-hallen) 2-3 (L: Andersson, Gulbrandsen)
03.02: Lillestrøm - Strømsgodset (LSK-hallen) 1-1 (L: Andersson, S: Kamara)
11.02: Lillestrøm - Hønefoss 2-3 (L: Gulbrandsen, Palmason)
18.02: Lillestrøm - Piast Gliwice 2-3 (L: Gulbrandsen, Bassey)
23.02: Lillestrøm - Brann 1-5 (Kippe)
03.03: IFK Göteborg - Lillestrøm 3-0
06.03: Ull/Kisa - Lillestrøm 0-0
10.03: Lillestrøm - Molde 4-5 (L: Moen (3), Ringstad, M: Chima (2), Gatt, Moström, Westerberg (sm))
18.03: Tromsø - Lillestrøm 0-2 (L: Nystuen, Sigurdarsson)

MOLDE:
23.01: Kristiansund - Molde 2-1 (Simon Markeng)
28.01: Molde - Olimpija Ljubljana 2-1 (Berget, Tripic)
01.02: Molde - Dalian Aerbin 2-1 (Chukwu, Tripic)
04.02: Molde - Spartak Moskva 0-3
10.02: Molde - Ranheim 3-2 (M: Hoseth, Chima, Hovland)
17.02: Molde - Sogndal 0-0
21.02: Molde - Spartak Moskva 3-0 (Berg Hestad, Forren, Angan)
25.02: Molde - Alania 1-0 (M: Berget)
09.03: Raufoss - Molde 2-1 (M: Markeng)
10.03: Lillestrøm - Molde 4-5 (L: Moen (3), Ringstad, M: Chima (2), Gatt, Moström, Westerberg (sm))
16.03: Molde - Aalesund 3-2 (M. Hovland, Forren, Angan, A: Phillips, Hovland (sm))

ODD GRENLAND:
27.01:Odd Grenland - Kuban Krasnodar 1-0 (O: Fevang)
28.01: Odd Grenland - Sillsport Academy 4-0 (O: Shala (2), Ehite, Jensen)
01.02: Odd Grenland - Sjakhtar Donetsk 2-1 (O: Fevang, Johnsen)
09.02: Strømsgodset - Odd Grenland 2-4 (Johnsen 2, Brenne, Børven)
17.02: Fredrikstad - Odd Grenland 1-1 (Børven)
23.02: Odd Grenland - Sandefjord 3-0 (Rashani 2, Shala)
02.03: Odd Grenland - Notodden 4-0 (O:Güven (3), Johnsen)
09.03: Odd Grenland - Start 1-0 (O: Fevang)
17.03: Odd Grenland - GAIS 1-1 (O: Brenne)

ROSENBORG:
20.01: Rosenborg - Byåsen 0-1
24.01: Rosenborg - Ranheim 4-1 (Rade Prica 2, John Chibuike, Jonas Svensson)
28.01: Dalian Aerbin - Rosenborg (Copa del Sol) 1-3 (R: Prica, Dockal (2))
01.02: Spartak Moskva - Rosenborg 1-1 (10-9 e. str.) (R: Chibuike)
04.02: Rosenborg - IFK Göteborg (Copa del Sol) 0-1
17.02: Bodø/Glimt - Rosenborg 1-1 (R: Selnæs)
24.02: Rosenborg - Helsingborg 2-0 (R: Henriksen, Hanstveit (sm))
03.03: Rosenborg - Sundsvall 2-1 (R: Iversen (2))
18.03: Viking - Rosenborg 4-0 (V: Danielsen, Valon Berisha, Veton Berisha,

SANDNES ULF:
13.01: Brann - Sandnes Ulf 2-2 (6-4 e. str.) (Aksel Berget Skjølsvik, Andreas Haukland Westly)
15.01: Sandnes Ulf - Sogndal 3-4 (Fredrik Torsteinbø 2, Andreas Haukland Westly)
04.02: Bryne - Sandnes Ulf 1-7 (SU: Thorsteinsson (2), Saaliti (2), Andersen, Skjølsvik, Romslo, Torsteinbø)
09.02: Randaberg - Sandnes Ulf 0-6 (Myhre, Thorsteinsson, Ondo, Holmvik, Andersen, Bytyqi)
26.02: Sandnes Ulf - Sarpsborg 08 1-1 (SU: Andersen)
01.03: Sandnes Ulf - Sogndal 8-0 (SU: Saaliti (3), Ondo, Skjølsvik (2), Aanestad, Torsteinsbø)

SOGNDAL:
13.01: FK Haugesund- Sogndal 3-0
15.01: Sandnes Ulf - Sogndal 3-4 (Stian Lønne Dyngeland 2, Tore André Flo, Gustav Valsvik)
20.01: Sogndal - Førde 4-1 (Tonny Brochmann (3) Ulrik Flo)
28.01: Sogndal - Hødd 2-0 (S: Brochmann , T.A Flo)
11.02: Sogndal - Fyllingsdalen 4-1 (S: U. Flo 2, Halvorsen, Holsæter)
17.02: Molde - Sogndal 0-0
27.02: Start - Sogndal 1-2 (S: Lund Hansen (sm))
01.03: Sandnes Ulf - Sogndal 8-0 (SU: Saaliti (3), Ondo, Skjølsvik (2), Aanestad, Torsteinsbø)
08.03: Bodø Glimt - Sogndal 2-2 (S: Furebotn, Skaasheim)
17.03: Strømsgodset - Sogndal 2-4 (SG: Vilsvik, Patronen (sm), SD: Hopen, Flo, Chistiansen, Madsen (sm))

STABÆK:
28.01: Start - Stabæk 4-2 (Vegar Eggen Hedenstad, Boli Franc)
07.02: Stabæk - Hønefoss 0-0
10.02: Kongsvinger - Stabæk 3-2 (S: Hammer, Eiriksson)
17.02: Stabæk - Ekranes 4-1 (S: Sortevik, Stokkelien, Skendorovic, Boli)
20.02: Deportivo Minera - Stabæk 2-0 (S: Breno, Brustad)
22.02: Valencia - Stabæk 0-1 (S: Boli)
03.03: Strømmen - Stabæk 2-3 (ST: Boli (2), Haidar)
10.03: Stabæk - Strømsgodset 1-3 (ST: Stokkelien, STR: Keita (2), Diomande)
17.03: Stabæk - Brann 0-0

STRØMSGODSET:
13.01: Strømsgodset - HamKam 3-1 (Peter Kovacs, Gustav Wikheim og Bardh Shala)
22.01: Dnipro - Strømsgodset (Marbella) 4-1 (Adama Diomande)
25.01: Strømsgodset - Dinamo Tblisi 1-2 (Mads Westlie Gundersen)
28.01: Strømsgodset - FC Ekranes 1-2 (S: Diomande)
03.02: Lillestrøm - Strømsgodset 1-1 (L: Andersson, S: Kamara)
09.02: Strømsgodset - Odd Grenland 2-4 (Kovacs, Kamara)
16.02: Vålerenga - Strømsgodset 0-1 (V: Hæstad)
19.02: Strømsgodset - FC Nordsjælland 0-2
22.02: Ekranes -Strømsgodset 1-4 (S: Kamara (2), Kovacs (2))
10.03: Strømsgodset - Stabæk 3-1 (STR: keita (2), Diomande, ST: Stokkelien)
17.03: Strømsgodset - Sogndal 2-4 (SG: Vilsvik, Patronen (sm), SD: Hopen, Flo, Chistiansen, Madsen (sm))

TROMSØ:
30.01: Tromsø - Anjhi 0-0 (2-4 e. str.)
02.02: Tromsø - Sjakhtar Donetsk 0-1
05.02: Tromsø - Kalmar 0-2
10.02: Bodø/Glimt-Tromsø 1-2 (T: Drage, Bendiksen)
15.02: Mjølner – Tromsø 0-6 (T: Stamsø Møller (2), R. Johansen, Nystrøm, Frantzen, Skog)
26.02: Tromsø - Silkeborg 0-0
29.02: Nafdan - Tromsø 0-0
04.03: Ventspils - Tromsø 0-0
08.03: Tromsø - Brann 1-1 (T: Mbodj, B: Ojo)
18.03: Tromsø - Lillestrøm 0-2 (L: Nystuen, Sigurdarsson)

VIKING:
14.01: Randaberg - Viking 0-0
4.02: Viking - Vidar (Randaberg Arena) 2-1 (Henri Anier 2)
11.02: Viking - Bryne 2-1 (Henri Anier 2)
15.02: Viking - Ekranes 2-1 (André Danielsen, Veton Berisha)
19.02: Viking - Dnipro 1-1 (4-2 e.str.) (V: V. Berisha)
22.02: Nordsjælland - Viking 2-2 (2-4 e. str.) ( (V: de Lanlay, V. Berisha)
29.02: Viking - FK Haugesund 0-2 (H: Bjørnbakk, Djurdjic)
04.03: Viking - Aalesund 2-2 (V: de Lanlay. Ørnskov, A: James, Jalasto)
10.03: Malmö FF - Viking 1-0
18.03: Viking - Rosenborg 4-0 (V: Danielsen, Valon Berisha, Veton Berisha, Anier)

VÅLERENGA:
11.01: Nesodden - Vålerenga 2-2 - (VIF: Håvard Nielsen, Jibril Bojang)
04.02: Ull/Kisa - Vålerenga (Jessheim) 2-1 (V: Alba)
11.02: FC København - Vålerenga 5-0
16.02: Strømsgodset - Vålerenga 0-1 (V: Hæstad)
19.02: Vålerenga - Ekranes 2-0 (V: Berre, Oussou)
03.03: Djurgården - Vålerenga 4-0

AALESUND:
10.01: Aalesund - Brøndby 0-1
12.01:Twente - Aalesund 1-1 (3-4 e. str) (Adam Sellami Honningsvåg)
30.01: Aalesund - Sjaktar Donetsk 2-2 (5-7 e. str.) (A: Myklebust, Arnefjord)
02.02: Kalmar - Aalesund 2-3 (A: Barrantes, Ulvestad, Morrison)
05.02: Aalesund - FC Anji 2-3 (AA: James, Lakhiyalov (selvmål))
10.02: Aalesund - Hødd 3-0 (Barrantes 2, Myklebust)
17.02: Aalesund - Hønefoss 4-1 (Sylling Olsen, Ulvestad, Barrantes, selvmål)
26.02: Aalesund - Kongsvinger 3-2 (A: Carlsen, Myklebust, Fuhre)
04.03: Viking - Aalesund 2-2 (V: de Lanlay. Ørnskov, A: James, Jalasto)
16.03: Molde - Aalesund 3-2 (M: Hovland, Forren, Angan, A: Phillips, Hovland (sm))

Mest sett siste uken

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

sterke meninger

Nettavisen vil gjerne vite hva du mener om denne saken, og ønsker en frisk debatt i våre kommentarfelt. Vær saklig og respektfull. Les mer om Nettavisens debattregler her.

Gunnar Stavrum
sjefredaktør

comments powered by Disqus

Våre bloggere