*Nettavisen* Sport.

Tippeligalagenes treningskamper

Foto: Terje Bendiksby / NTB Scanpix

Her får du oversikt over program og resultater.

09.02.14 17:19

Oppkjøringen til sesongen 2014 er i gang. Denne artikkelen vil bli oppdatert med resultater etter hvert som kampene blir spilt.

Hvis du finner feil eller mangler, setter vi pris på om du sender oss en e-post til sport@nettavisen.no.

Bodø/Glimt
07.02: Start - Bodø/Glimt 1-0 (S: Ernest Asante)
13.02: Bodø/Glimt - Sandnes Ulf
16.02: Tromsø - Bodø/Glimt
09.03: Aalesund - Bodø/Glimt
21.03: Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt

Brann
28.01: Las Palmas - Brann 1-0
03.02: Vecindario - Brann 0-3 (Ibrahima Dramé, Kristoffer Barmen, Erik Huseklepp)
09.02: Brann - Aalesund
20.02: Start - Brann
23.02: Brann - Aalesund
26.02: Sogndal - Brann
08.03: Brann - Sandnes Ulf
15.03: Start - Brann

Haugesund
28.01: Benfica Luanda - Haugesund 1-3 (Maic Sema, Daniel Bamberg, selvmål)
31.01: Daugava Daugavpils - Haugesund 1-4 ( Christian Gytkjær, Pontus Engblom, Daniel Bamberg, selvmål)
03.02: Vestsjælland - Haugesund 2-1 (Tor Arne Andreassen)
15.02: Bryne Haugesund
22.02: Viking - Haugesund
14.03: Haugesund - Kalmar
23.03: Haugesund - Sandnes Ulf

Lillestrøm
17.01: Lillestrøm - Strømsgodset 3-4 (Erling Knudtzon (2), Øyvind Storflor, Lars Sætra, Gustav Wikheim, Bjørn Helge Riise, Thomas Lehne Olsen)
25.01: Lillestrøm - Häcken 3-0 (Ødegaard, Riise, Fofana)
08.02: Lillestrøm - Sarpsborg 08 1-3 (L: Ohi Omoijufano S: Bojan Zajic, Aaron Samuel, Gudmundur Thorarinson)
15.02: Lillestrøm - Stabæk
20.02: Raufoss - Lillestrøm
01.03: Fredrikstad - Lillestrøm
05.03: Vålerenga - Lillestrøm
08.03: Lillestrøm - Strømmen
14.03: Lillestrøm - Molde
22.03: Odd - Lillestrøm

Molde
27.01: AIK - Molde 1-4 (Daniel Chima Chukwu, Joona Toivo, Erik Hestad, Tommy Høiland)
31.01: Molde - Vestsjælland 2-1 (Even Hovland, Fredrik Gulbrandsen)
03.02: Molde - Benfica Luanda 2-0 (Magne Hoseth, Joona Toivio)
11.02: Molde - Kristiansund
14.02: Molde - Ranheim
14.03: Lillestrøm - Molde

Odd
17.01: Odd - Strømmen 2-0 (Herolind Shala, Elbasan Rashani)
26.01: Odd - Fortuna Düsseldorf 0-0
29.01: Odd - Benfica Luanda (avbrutt)
02.02: Odd - Lokomotiv Tbilisi 3-1 (Steffen Hagen, Herolind Shala, Henrik Kjelsrud Johansen)
06.02: Odd - Sandefjord 2-1 (Fredrik Nordkvelle, Frode Johnsen)
14.02: Strømsgodset - Odd
19.02: Odd - Fredrikstad
27.02: Rosenborg - Odd
07.03: Start - Odd
14.03: Odd - HamKam
22.03: Odd Lillestrøm

Rosenborg
23.01: Rosenborg - Kristiansund 2-2 (Dan Peter Ulvestad, Pål André Helland, Erlend Sivertsen, Nicki Bille)
27.01: Rosenborg - FC Astra 0-1
30.01: Rosenborg - AIK 5-2 (Alexander Søderlund, Pål André Helland, Tobias Mikkelsen, John Chibuike 2)
02.02: Rosenborg - FC Constuleni 3-0 (Stefan Strandberg, Nicki Bille Nielsen, Pål André Helland)
13.02: Rosenborg - Djurgården
22.02: Rosenborg - Sundvall
27.02: Rosenborg - Odd Grenland
12.03: Kalmar - Rosenborg
23.03: Rosenborg - Stabæk

Sandnes Ulf
25.01: Sandnes Ulf - Vard 1-1 (Nils Petter Andersen)
01.02: Sandnes Ulf - Bryne 1-0 (Henrik Furebotn)
07.02: Sandnes Ulf - Vidar 0-1
13.02: Bodø/Glimt - Sandnes Ulf
17.02: Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf
01.03: Sandnes Ulf - Sandefjord
08.03: Brann - Sandnes Ulf
16.03: Sandnes Ulf - Viking
23.03: Haugesund - Sandnes Ulf

Sarpsborg 08
31.01: Sarpsborg 08 - Stabæk 1-0 (Bojan Zajic)
08.02: Lillestrøm - Sarpsborg 08 1- 3 (L: Ohi Omoijufano S: Bojan Zajic, Aaron Samuel, Gudmundur Thorarinson)
13.02: Sarpsborg 08 - Tromsø
17.02: Sarpsborg 08 - Sandnes Ulf
22.02: Sarpsborg 08 - Sandefjord
09.03: Mjøndalen - Sarpsborg 08
12.03: Sarpsborg 08 - Moss
15.03: Fredrikstad - Sarpsborg 08
21.03: Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt

Sogndal
01.02: Sogndal - Førde 1-2 (Tonny Brochmann)
07.02: Sogndal - HamKam 2-2
13.02: Sogndal - Florø
20.02: Aalesund - Sogndal
23.02: Sogndal - Start
26.02: Sogndal - Brann
15.03: Sogndal - Brann
22.03: Sogndal - Hødd

Stabæk
21.01: Ullensaker/Kisa - Stabæk 3-1(Jon Inge Høiland, Daouda Bamba, Ahmed El-Amrani, Lars Iver Slemdal)
24.01: Bærum - Stabæk 3-1(Amahl William Pellegrino, Andreas Aalbu, Fredrik Brustad, Kristoffer Kipperberg Tollås)
31.01: Sarpsborg 08 - Stabæk 1-0
07.02: Hønefoss - Stabæk 2-7 (S: Magnus Nikolaisen, Morten Thorsby, Michael Stephens (2), Mats André Karland, Stian Sortevik, Franck Boli (2), Kevin Beugre)
12.02: Stabæk - Sandefjord
15.02: Lillestrøm - Stabæk
21.02: Strømmen - Stabæk
22.02: Vålerenga - Stabæk
01.03: Vålerenga - Stabæk
05.03: Stabæk - HamKam
15.03: Kongsvinger - Stabæk
23.03: Rosenborg - Stabæk

Start
31.01: Start - Vindbjart 1-1 (Espen Hoff)
07.02: Start - Bodø/Glimt 1-0 (S: Ernest Asatne)
14.02: Start - Viking
20.02: Start - Brann
23.02: Sogndal - Start
26.02: Aalesund - Start
07.03: Start - Odd
15.03: Hobro - Start
22.03: Start - Brann

Strømsgodset
17.01: Lillestrøm - Strømsgodset 3-4 (Erling Knudtzon (2), Øyvind Storflor, Lars Sætra, Gustav Wikheim, Bjørn Helge Riise, Thomas Lehne Olsen)
27.01: Costuleni - Strømsgodset 0-4 (Peter Kovacs, Gustav Wikheim (2), Flamur Kastrati)
31.01: Strømsgodset - Benfica Luanda 1-0 (S: Tokmac Nguen)
03.02: Strømsgodset - Daugava Daugavpils 5-1 (S: Tim Nilsen (2), Jørgen Horn, Mohamed Keita, Peter Kovacs)
06.02: Strømsgodset - FC Astra 1-0 (S. Thomas Lehne Olsen)
14.02: Strømsgodset - Odd
15.03: Strømsgodset - Vålerenga
21.03: Strømsgodset - Mjøndalen

Viking
14.02: Start - Viking
22.02: Viking - Haugesund
01.03: Bryne - Viking
09.03: Viking - Hødd
12.03: Hønefoss - Viking
16.03: Sandnes Ulf - Viking
23.03: Viking - Ranheim

Vålerenga
01.02: Bærum - Vålerenga 0-1 (Simon Larsen)
22.02: Vålerenga - Stabæk
01.03: Vålerenga - Stabæk
05.03: Vålerenga - Lillestrøm
15.03: Strømsgodset - Vålerenga

Aalesund
31.01: Aalesund - Kristiansund 2-4 (Roope Riski, Tor Hogne Aarøy)
09.02: Brann - Aalesund
14.02: Aalesund - Hødd
20.02: Aalesund - Sogndal
23.02: Brann - Aalesund
26.02: Aalesund - Start
09.03: Aalesund - Bodø/Glimt
17.03: Aalesund - Ranheim

Nettavisen ønsker en åpen og levende debatt.

Her kan du enkelt bidra med din mening.