RING: 02060 E-POST: 02060@nettavisen.no
Ønsker du å sende video eller andre dokumenter? Benytt 02060@nettavisen.no
Kontakt oss

Valgene i Norges Fotballforbund

Valgene under Norges Fotballforbunds tinget i Molde søndag:

President:

Sondre Kåfjord (ny), Molde FK.

Visepresidenter:

Mette Hammersland, IL Sandviken og Per Olav Helgeland (ny), Svarstad IL.

Styremedlemmer:

Torill Hole Standal, Aalesunds FK, Olaf B. Styrvold, IL Fløya, Synnøve Tverlid (ny), Arna-Bjørnar, Jan Furumo (ny), Urædd og Jon H. Nordbrekken (ny), Vålerenga Fotball.

Ankeutvalget:

Leder: Arne Nyhaug, Fredrikstad FK (gjenvalg) Nestleder: Egil Andre Berglund, Bygdø Ballklubb (ny) Medlemmer: Lisbeth Bakken, Skeid (ny), Reidun Klausen, Slemmestad IF (gjenvalg), Roar Norheim Larsen Mjøndalen IF (gjenvalg).

Doms- og sanksjonsutvalget:

Leder: Frode Grotmol, Bryne FK (gjenvalg) Nestledere: Solveig Hagman, Nymark IL (gjenvalg) og Sven Olav Larsen, Mjøndalen IF (gjenvalg) Medlemmer: Harald Andersen, Brann SK (ny), Terje Hansen, Innstrandens IL (gjenvalg), Vivian Nyheim Orset, Molde FK (gjenvalg), Terje Wist, Levanger FK (gjenvalg).

Kontrollkomiteen:

Leder: Baard Steffens, Skeid (gjenvalg) Medlem: Judith Sodefjed, Høvdingen IL (gjenvalg) Varamedlemmer: Stig Tufte-Johansen, Røa IL (gjenvalg), Seunn Smith-Tønnessen, Donn FK (ny).

Lovkomiteen:

Leder: Steinar Trovåg (gjenvalg) Nestleder: Anne-Gry Rønning Moe, Bøler IF (gjenvalg) Medlemmer: Jon Birch-Aune, Frigg Oslo FK (ny), Johan Fredrik Remmen, Korsvoll IL (gjenvalg), Else Karin Stangeland, Klepp IL (gjenvalg).

Klubblisensnemnda:

Leder: Per Olav Helgeland, Svarstad IL Medlemmer: Jan Løkling, IF Pors (gjenvalg), Thomas Bornø Skeid (gjenvalg), Roger Ness, Tromsdalen UIL (gjenvalg), Kjell Brevik, FC Lyn (gjenvalg), Anders Hornslien, Skeid (gjenvalg), Odd Iver Pellfoch, SK Lillestrøm (gjenvalg).

Klagenemnd for klubblisens:

Leder: Hans O. Kveli, Steinkjer FK (gjenvalg) Medlemmer: Tor Inge Holm, Lyngen/Karnes IL (gjenvalg), Ståle Ruud, Ham-Kam (gjenvalg), Svein Johannessen, Fredrikstad FK (gjenvalg), Bente Larsen, Bodø/Glimt (ny), Gunhild Lærum Lillestrøm (ny).

Valgkomiteen:

Mariann Gjøen, Sandviken (ny), Erik Revdal, Steinkjer (ny), Endre Blindheim, Brann (gjenvalg), Monica Harsvik, Donn (ny), Ørjan Robertsen, Melbu (gjenvalg), Stig Nergård, Sunndal (ny).

Mest sett siste uken

Lik Nettavisen her og få flere ferske nyheter og friske meninger!

Våre bloggere